שבעת הסייפים של הערפל

שבעת סייפי השינובי של הערפל (Kiri no Shinobigatana Shichinin Shū) הם קבוצה של שינובי בעלי החרבות החזקים ביותר בקיריגאקורה. הקבוצה מונה שבעה חברים בכל דור, והחרבות מועברות מדור לדור.
מרבית חברי הקבוצה ערקו מהכפר ומצאו את מותם והיחיד שנשאר מהדור הנוכחי הוא צ'וג'ורו, שמחזיק בהיראמקאריי; הבעלים הקודמים של סאמהאדה, סויקאזאן פוגוקי, נרצח על ידי קיסאמה שירש את חרבו; קיסאמה עצמו בגד במדינתו והתנקש בחייו של האדון הפיאודלי וערק מהכפר; ולבסוף זאבוזה, שפתח במרד נגד יונדאימה מיזוקאגה ונמלט מהכפר לאחר ניסיון התנקשות כושל בחייו. כרגע החרבות היחידות שיש להן בעלים בחיים הם צ'וג'ורו מקירי אשר מחזיק בחרב האריאמאקי, קילר בי אשר מחזיק בחרב הסאמהאדה, אומוי אשר מחזיק בחרבות הקיבה וקאקאשי אשר מחזיק בחרב הקובוקיריבוצ'ו.

הסייפים:
מומוצ'י זאבוזה- Momochi Zabuza
הסייף האחרון שהחזיק בחרב קוביקירי הוצ'ו. זאבוזה ערק מקירי לאחר שניסיון ההפיכה וההתנקשות במיזוקאגה שלו כשל ולקח את חרבו איתו. שנים לאחר מכן זאבוזה נתקבל בצוות שבע ומצא את מותו לאחר קרב מול האטאקה קאקאשי כשניסה להרוג את גאטו מעסיקו לשעבר. בזמן מלחמת העולם הרביעית זאבוזה יחד עם סייפים נוספים זומן על ידי קאבוטו באמצעות טכניקת האדו טנסאי שלו אך נחתם בידי קבוצת שינובי בהנהגת האטאקה קאקאשי.

הושיגאקי קיסאמה- Hoshigaki Kisame
קיסאמה הוא האחרון מבין הסייפים שהחזיק בחרב סאמהאדה. הוא הפך לחבר בארגון לאחר שהרג את סויקאזאן פוגוקי הבעלים הקודמים של סאמהאדה ולקח את חרבו. קיסאמה נמלט מקירי לאחר שבגד במדינתו והצטרף לארגון האקאטסוקי.

סויקאזאן פוגוקי- Suikazan Fuguki
הבעלים הקודמים של החרב סאמהאדה, פוגוקי היה אחד מהחזקים מהדור הקודם של שבעת הסייפים, אך הוא נרצח בידי הושיגאקי קיסאמה שתפס את מקומו ולקח את חרבו. בזמן מלחמת העולם הרביעית הוא אחד מהסייפים שזומנו על ידי קאבוטו באמצעות טכניקת האדו טנסיי שלו כדי להלחם בכוחות השינובי המאוחדים.

צ'וג'ורו- Chōjūrō
הסייף האחרון שעדיין חבר בארגון, צ'וג'ורו מחזיק בחרב היראמקאריי. צ'וג'ורו הוא בין שני השינובי שנבחרו ללוות את המיזוקאגה לאספת הקאגה, ומאוחר יותר כמו שאר השינובי מקירי הפך לחלק מכוחות השינובי המאוחדים.

הוזוקי מאנגטסו -Hōzuki Mangetsu
אחיו הגדול של סויגטסו, מאנגטסו בניגוד לאחיו הקטן הצטרף בסופו של דבר אל הארגון והיה היחיד מבין הסייפים שלמד לשלוט בכל שבעת החרבות במקום בחרב ספציפית. הוא גם אחד מהסייפים זומנו על ידי קאבוטו במהלך מלחמת העולם הרביעית.

אקבינו ג'ינין – Akebino Jinin
הסייף האחרון שהחזיק בחרב קאבוטווארי. ג'ינין הוא בין הסייפים שזומנו בידי קאבוטו כדי להלחם בכוחות השינובי המאוחדים.

קוריארארה קושימארו – Kuriarare Kushimaru
הסייף האחרון שהחזיק בחרב נויבארי. קוריארארה הוא בין הסייפים שזומנו בידי קאבוטו כדי להלחם בכוחות השינובי המאוחדים.

מונאשי ג'ינפאצ'י – Munashi Jinpachi
הסייף האחרון שהחזיק בחרב שיבוקי. ג'ינפאצ'י הוא בין הסייפים שזומנו בידי קאבוטו כדי להלחם בכוחות השינובי המאוחדים.

רינגו אמהיורי – Ringo Ameyuri
הסייף האחרון שהחזיק בזוג החרבות קיבה. אמהיורי הוא בין הסייפים שזומנו בידי קאבוטו כדי להלחם בכוחות השינובי המאוחדים.

חרבות הסייפים:
קוביקירי הוצ'ו - Kubikiribōchō
זוהי חרב גדולה הדומה לסכין קצבים גדול. הסייף האחרון שהחזיק בחרב זו היה מומוצ'י זאבוזה שלקח אותי איתו לאחר שערק מקירי. לאחר מותו החרב נלקחה על ידי הוזוקי סויגטסו שנשא אותה עד שאיבד אותה בקרב מול סאמוראים במהלך אסיפת הקאגה, מה שאפשר לזאבוזה לזמן אותה אליו כשהוחזר דרך טכניקת האדו טנסיי. היכולת המיוחדת של החרב היא לחדש את הלהב במידה ונשבר או נסדק באמצעות הברזל שבדם קורבנותיה.

סאמהאדה – Samehada
נאמר שזו החרב החזקה ביותר מבין שבע החרבות. צורתה היא של חרב גדולה המכוסה בקשקשי כריש מחודדים, והיא בדרך כלל מכוסה בתחבושות. הסייף האחרון שהחזיק בה היה הושיגאקי קיסאמה שהפך לחבר אקאטסוקי, אולם בסופו של דבר החרב בגדה בו והחליפה בעלים אל קילרבי הג'נצ'וריקי של ההאצ'יבי. סאמהאדה היא נשק תבוני וחי, היא ניזונה מצ'אקרה אותה היא מסוגלת לספוג דרך הלהב, מה שהופך אותה לנשק מסוכן ביותר. כתוצאה מכך סאמהאדה מחפשת בעלים בעלי צ'אקרה גדולה ו"טעימה" ועלולה לבגוד בבעליה לטובת מישהו בעל צ'אקרה יותר מפתה, כפי שקרה לקיסאמה. הבעלים של סאמהאדה מסוגל לנצל את הצ'אקרה שהיא סופגת לשימושו, הוא גם מסוגל להשתמש במלאי הצ'אקרה שנספגים דרך החרב כדי לרפא את גופו מפציעות. קיסאמה אף הדגים את היכולת להתמזג עם החרב, מצב שבו קיסאמה הופך ליצור דמוי כריש בעל יכולת לספוג צ'אקרה מכל שטח גופו.

היראמקאריי – Hiramekari
זוהי חרב גדולה בעלת שתי ידיות המכוסה בתחבושות ומעוצבת בצורת דג סנדל. הבעלים הנוכחי של החרב הוא צ'וג'ורו, האחרון מבין סייפי הערפל. באמצעות הזרמת צ'אקרה לחרב, נוצר "פטיש" צ'אקרה מסביב לחרב בו ניתן להשתמש כדי לרסק אויבים.

קיבה – Kiba
זוג חרבות דקות ומחודדות. הסייף האחרון שהחזיק בהן היה רינגו אמהיורי, שגם זימן אותן אליו כשהוחזר לחיים על ידי קאבוטו באמצעות אדו טנסיי. חרבות אלה מוטבעות בצ'אקרת חשמל מה שבדומה לטכניקת הזרמת ראיטון לחרב מגדיל את כושר החיתוך שלהן. נאמר שאלו החרבות החדות ביותר שנוצרו.

קאבוטווארי – Kabutowari
נשק המורכב מגרזן המחובר אל פטיש מאסיבי בשרשרת. הסייף האחרון שהחזיק בנשק זה הוא אקיבינו ג'ינין. נאמר על ה"חרב" הזו שביכולתה לפרוץ כל הגנה.

נויבארי – Nuibari
חרב ארוכה המעוצבת בצורת מחט, שמקצה משתלשל חוט מתכת ארוך. הסייף האחרון שהחזיק בחרב זו הוא קוריארארה קושימארו. באמצעות חרב זו יכול המשתמש "לפתור" את אויביו ולחתוך אותך לחתיכות באמצעות חוט המתכת החד שמחובר אל החרב.

שיבוקי- Shibuki
לרב גדולה אשר מגילה המכילה מאות פתקים מתפוצצים מחוברת אליה. הסייף האחרון שהחזיק בחרב זו הוא מונאשי ג'ינפאצ'י. כאשר מכים בעזרת החרב חלק מהפתקים במגילה מתפוצצים וגורמים לנזק רב לאויב.