זימוני נחשים

מאנדה – Manda
מאנדה הוא המלך של גזע הנחשים, ובהתאם הגודל והכוח הפיזי שלו גדולים יותר מאשר כל נחש אחר. השינובי היחידים שידוע כי הצליחו לזמן אותו הם אורוצ'ימארו, קאבוטו וסאסקה. מאנדה מאוד גאה בכוחו, והוא סרב לציית לאף אחד, מלבד אורוצ'ימארו. אף על פי כן סאסקה הצליח לשלוט בו באמצעות השארינגאן והשתמש בו כמגן חי כנגד טכניקת הCO של דאידארה. מאנדה מת מעט אחר כך בעקבות הפגיעה האנושה שספג מהפיצוץ.

דאפי נו האדה - Dapi No Hada
טכניקה הדומה לטכניקת הקאוואמירי הנפוצה, אלא שונה במובן שמאנדה משיל את עורו ומשתמש בנשל כדי להטעות את האויב. לאחר השימוש בטכניקה הוא בדרך כלל נע אל מתחת לאדמה כדי לתקוף במפתיע.

נחש תלת-ראשי
זהו נחש עצום בגודלו בעל שלוש ראשים, אשר זומן על ידי קבוצה של שינובי מסונהגאקורה ואוטוגאקורה במהלך הפלישה המשולבת שלהם לקונוהא. נחש זה היה גדול כל כך שהוא מחץ בגופו של החומה שמסביב לקונוהא ומשתווה בגודלו לצפרדעים ענקיות כמו גאמאבונטה וגאמאהירו.

נחשי ענק – Kyodaija
אלו נחשים ענקיים המגיעים במגוון גדלים, החל מנחש בגודל סוס ועד לנחש עצום בגודל בניין. הם הסוג הנפוץ ביותר של נחשים שמשתמש שחתם על חוזה עם הנחשים יכול לזמן. אורוצ'ימארו עושה בהם שימוש בכל קרבותיו, וחוץ ממנו ידוע כי גם קאבוטו, אנקו וסאסקה (עד שהחותם המקולל ואורוצ'ימארו הוסרו ממנו) מסוגלים לזמן אותם.

נידאימה מאנדה – Nidaime Manda
לאחר מותו של מאנדה, קאבוטו לקח את התאים שלו ויצר גרסה חדשה ומשופרת שלו - הוא גדול יותר, חזק יותר, החושים שלו מפותחים יותר ואף יש לו רגליים.
קאבוטו משתמש בו לראשונה כאשר הוא שולח אותו לתקוף את האי שעליו מתחבאים נארוטו וקילר בי, שהוא למעשה צב עצום בגודלו.