מדריך פרקים - 160-186

במדריך הזה תוכלו למצוא תקצירים לכל הפרקים ששודרו עד כה ביפן, קריאה נעימה.
[1-26] [27-52] [53-78] [79-105] [106-132] [133-159] [160-185] [186-211]


#שם הפרקתמונה
160

השם בעברית: התעלומה של פיין
השם ביפנית: Pein no nazo
תאריך ההוצאה לאור: 13.5.2010

יחידת המודיעין מנסה לדלות מידע מזיכרונותיו של השינובי מאמגאקורה. נארוטו ופוקאסאקו מנסים להתאמן על המיזוג ביניהם, אך הקיובי דוחה את פוקאסאקו. בזמן שאיביקי והאנבו נלחמים בצ'יקושודו, אינואיצ'י ושיזונה עולים על חשדות, וממהרים למחלקת פיצוח הקוד יחד עם אינו בכדי לחשוף את סודו של פיין. איביקי מזמן את חדר העינויים, ומנסה לסחוט מצ'יקושודו מידע בעזרת כאב. אך מגלה כי היא אינה חשה בו. בינתיים צ'יקושודו מצליחה להשתחרר מהכבלים, ולפצוע את איביקי. 

161

השם בעברית: שם המשפחה זה סארוטובי, השם הפרטי קונוהאמארו
השם ביפנית: Sei wa Sarutobi, Na wa Konohamaru!
תאריך ההוצאה לאור: 20.5.2010
קבוצת קונוהאמארו נפגשת ומחליטה לפנות את תושבי קונוהא אל מקום מבטחים. בזמן שקונוהאמארו מחלץ תושבים, הוא נתקל בג'יגוקודו וצופה בו הורג צ'ונין בקלות. לרועה המזל ג'יגוקודו מגלה אותו, אך בדיוק אז אביסו מתעמת בו ומאפשר לקונוהאמארו לברוח משם. אביסו מתנגד להסגיר את נארוטו, וג'יגוקודו מתכוון להרוג אותו. אולם לפתע קונוהאמארו יוצא ממחבואו, ומתערב בקרב. ג'יגוקודו מצליח לתפוס בקונוהאמרו, אך מסתבר כי זהו כפיל צל, וכך קונוהאמארו האמיתי שמנצל זאת לטובתו, פוגע בו בראסנגאן. בינתיים נארוטו ממשיך להתאמן במרץ, ומקבל רעיון חדש מפוקאסאקו.

162

השם בעברית: העולם יידע כאב
השם ביפנית: Sekai ni itami o
תאריך ההוצאה לאור: 27.5.2010

בזמן שהשבטים אינוזוקה ואבוראמה נלחמים בגאקידו ובקונאן, טנדו נפגש עם טסונאדה ותובע ממנה להיכנע. אינואיצ'י, אינו ושיזונה חושפים את האמת על פיין, אך אז נינגנדו מגיע אליהם. נינגנדו קורא את מחשבותיה של שיזונה, ומסיר את נשמתה. כך מתגלה מקומו של נארוטו לששת הגופות, אשר לפתע נעלמות. פיין משתמש בשינרא טנסיי כאשר הוא מצהיר כי-"העולם הזה יידע כאב" ויוצר פיצוץ ענקי. באותו הרגע, שימה מזמנת את נארוטו, פוקאסאקו, גמאיצ'י, גאמאבונטה, גאמאירו וגאמאקן שמופיעים מיד אחרי הפיצוץ.

163

השם בעברית: התפוצץ! מצב סנין
השם ביפנית: Bakuhatsu! Sennin Mōdo
תאריך ההוצאה לאור: 3.6.2010

נארוטו שהמום למראה הריסותיה של קונוהא, מגלה כי פיין הוא האשם בכך. שורדו מנסה לפגוע בטסונאדה, אך נארוטו מצליח להרוס אותו במכה אחת. הוא שולח את טסונאדה אל מקום בטוח, ביחד עם גאמאיצ'י ומבקש ממנה להרחיק משם את תושבי הכפר. הקרב בין ששת הגופות של פיין, נגד נארוטו והצפרדעים מתחיל כאשר ידם של אלה על העליונה. אולם לפתע פיין מגלה לנארוטו כי שניהם למדו אצל ג'יראיה, ואומר לו כי בכדי להשיג שלום עליו להקריב את עצמו. מנגד, נארוטו הכועס זורק על פיין ראסן-שוריקן. 

164

השם בעברית: סכנה! מצב סנין נעלם
השם ביפנית: Pinchi! Kieta Sennin Mōdo
תאריך ההוצאה לאור: 10.6.2010

נארוטו מצליח להביס את צ'יקושודו בתוך פיו של גאמאבונטה, אך יוצא ממצב סנין. פוקאסאקו מזמן כפיל צל של נארוטו ממיובוקו, אשר מחזיר את האמיתי למצב סנין. גאקידוו חוזר לחיים בעזרת ג'יגוקודו, ומגן על טנדו מפני הראסנשוריקן השלישי שנזרק עליו על ידי נארוטו. בזמן שנארוטו מצליח להביס את ג'יגוקודו, כוחותיו של טנדו חוזרים אליו והוא הודף את גאמאבונטה, גאמאהירו וגאמאקן באמצעות שינרא טנסיי.

165

השם בעברית: לכידת הקיובי הושולמה
השם ביפנית: Kyūbi Hokaku Kanryō
תאריך ההוצאה לאור: 17.6.2010

לאחר הניסיון לשאוב מנארוטו צ'אקרה, גאקידו הופך לפסל צפרדע מכיוון ששאב ממנו יותר מדי צ'אקרת סנג'וטסו. פוקאסאקו ושימה מתכוננים להשתמש בגנג'וטסו שלהם, אך טנדו מושך אליו את פוקאסאקו ודוקר אותו למוות. בעוד נארוטו מרותק לקרקע, טנדו מספר לו על חורבן הכפר שלו, על הצדק ועל השנאה בעולם השינובים. הוא שואל את נארוטו כיצד הוא יפתור את בעיית השנאה, וחושף בפניו את תוכניתו ליצירת שלום. במחבוא, נאגאטו מדבר בפיו של טנדו ובטוח שהשלום במרחק נגיעה.

166

השם בעברית: וידוי
השם ביפנית: Kokuhaku
תאריך ההוצאה לאור: 24.6.2010

הינטאה נזכרת כיצד הזהירו אותה מפני נארוטו בילדותה, וכיצד הוא הציל אותה מפני התעללותם של ילדים אחרים, ונטע בה תקווה. נחושה בדעתה לגמול לו על כך, היא באה לעזרתו של נארוטו, ומתוודה בפניו על אהבתה. מנגד פיין אשר מצליח להביס אותה בקלות, לא מבין מדוע היא כה עקשנית בעודה חלשה. לבסוף, נחוש בדעתו להכאיב לנארוטו טנדו תוקע בהינטאה – אשר מאבדת את הכרתה – מוטות ברזל. כוחותיו של הקיובי משתחררים בפיצוץ.

167

השם בעברית: צ'יבאקו טנסיי
השם ביפנית: Chibaku Tensei
תאריך ההוצאה לאור: 1.7.2010

לאחר שנארוטו רואה את פיין מביס את הינטאה למול עיניו, כוחותיו של הקיובי משתחררים והחותם נשבר. עקב כך, ששת זנבות הקיובי מצליחים להשתחרר. דבר המאלץ את פיין להשתמש בצ'יבאקו טנסיי, בכדי לכלוא אותו. הקיובי מורה לנארוטו הכלוא להסיר את החותם בתמורה לעזרה. בינתיים יאמאטו אשר נמצא בדרכו לקונוהא, מגלה את שחרור הזנב השמיני של הקיובי. בדיוק ברגע בו נארוטו מתחיל להסיר את החותם, מינאטו מופיע ועוצר בעדו.

168

השם בעברית: ההוקאגה הרביעי
השם ביפנית: Yondaime Hokage
תאריך ההוצאה לאור: 15.7.2010

מינאטו מגלה לנארוטו כי הוא אביו, וכן כי מאחורי תקיפת הקיובי בקונוהא, עמד טובי. הוא מספר שפיין מנוצל בשל השנאה שלו, ונותן בנארוטו את אמונתו בכך שימצא דרך לפתור את בעיית השנאה בעולם השינובים. לאחר שהוא מחדש את החותם בפעם האחרונה, מינאטו נעלם. נארוטו חוזר למצבו הרגיל, ומחליט להלחם בטנדו בכדי להגיע אל נאגאטו. הוא מנצל את הפוגת חמש השניות, בכדי לתקוף ופוגע בו בראסנגאן.

169

השם בעברית: שני התלמידים
השם ביפנית: Futari no deshi
תאריך ההוצאה לאור: 22.7.20110

לאחר שהוא מביס את טנדו, נארוטו מוציא ממנו את מקלטי הצ'אקרה ומאתר בעזרתם את פיין האמיתי. קבוצת גאי מתכוונת להצטרף אל נארוטו, על אף רצונו לדבר עם פיין ביחידות. לאחר עימות עם אינואיצ'י בדרך, נארוטו מצליח להגיע לבד אל מחבואו של פיין. נאגאטו פוגע בנארוטו במוט, אך צ'אקרת הקיובי משבשת את הצ'אקרה של נאגאטו עצמו. לאחר שהוא משתלט על זעמו, נארוטו שואל את נאגאטו כיצד הפך לחבר באקאטסוקי. נאגאטו משיב כי יספר לו את סיפור הכאב.

170

השם בעברית: ההרפתקה הגדולה! החיפוש אחר מורשת ההוקאגה הרביעי חלק ראשון
השם ביפנית: Daigōken! Yondaime no isan wo sagase Zenpen
תאריך ההוצאה לאור: 29.7.2010

הסיפור מתרחש בזמן האימונים לגמר בחינות הצ'ונין: נארוטו וסאקורה יוצאים לחפש את מורשתו של ההוקאגה הרביעי בשטחי הונגאמי, לאחר שנארוטו שומע את ג'יראיה אומר כי זה עשוי לעזור לו בגמר. אולם הדבר נודע גם לקבוצה 10, ושתי הקבוצות מתחרות זו בזו על השגת המורשה. הקבוצות נלכדות במכשול הראשון- גשר קורי עכביש. בעזרתו של שיקאמרו חברי הקבוצות מצליחים להיחלץ מהקורים, אך מגלים כי המלכודת תוכננה מראש.

 
171

השם בעברית: ההרפתקה הגדולה! החיפוש אחר מורשת ההוקאגה הרביעי חלק שני
השם ביפנית: Daigōken! Yondaime no isan wo sagase Kōhen
תאריך ההוצאה לאור: 29.7.2010

על אף שפזיזותו של נארוטו מסבה לחבורה צרות, הם מצליחים לעבור את שני המכשולים הבאים ומגיעים אל המקדש- המכשול הרביעי. מנגד, השינובים מאמגאקורה אשר ממשיכים לעקוב אחריהם, מסקלים את המשימה על ידי הצפת המקדש בגשם של טינה. אולם אז, סאסקה מתערב בנעשה ומביס אותם. נארוטו וחבריו מגיעים אל סוף המסע בהצלחה, שם הם מגלים כי מטרתה של המשימה הייתה לחזק את הקשר בין המתמודדים של קונוהא בגמר.

 
172

השם בעברית: פגישה
השם ביפנית: Deai
תאריך ההוצאה לאור: 5.8.2010

נאגאטו מספר לנארוטו כיצד פגש את יאהיקו וקונאן, לאחר שהוריו נרצחו בידי שינובים מקונוהא, וכיצד נאבקו יחדיו בכדי לשרוד. אפילו בזמנים קשים יאהיקו לא מאבד את התקווה, וחולם להפוך לאלוהים. בעקבות החלום שלושת היתומים שואפים להתחזק, ולאחר שהם רואים כי הסנינים מקונוהא שרדו את הקרב נגד האנזו, הם מחליטים לעקוב אחריהם בכדי ללמוד מהם נינג'וטסו. כך המסע של השלושה ממשיך עד שהם מוצאים את הסנינים.

 
173

השם בעברית: לידתו של פיין
השם ביפנית: Pein tanjō
תאריך ההוצאה לאור: 12.8.2010

נאגאטו מספר כיצד ג'יראייה תמך בו עד שעזב את שלושת היתומים, כאשר הוא מבטיח להם שיביא את השלום. יאהיקו מקים ארגון אשר מטרתו להביא שלום באמצעות משא ומתן, ללא אלימות. מחשש למעמדו, האנזו לא יכול להתעלם מהקבוצה, ועושה איתה הסכם שמתגלה כתחבולה. הוא מאיים להרוג את קונאן אם נאגאטו לא יהרוג את יאהיקו. לאחר מותו של יאהיקו, נאגאטו מחליף אותו כמנהיג הקבוצה. זהו המקור השני לכאב של נאגאטו.

 
174

השם בעברית - עברו של השינובי העריק
השם ביפנית - Nukenin no Kako
תאריך ההוצאה לאור - 11.2.10

קאקאשי מחליט לעזור בחילוץ רין. ביחד עם אוביטו, השניים מוצאים את המחבוא של השינובים. לצערם, אחד מהשינובים תוקף אותם בהפתעה. אוביטו, שמפעיל לראשונה את השארינגאן, מצליח להרוג אותו. החילוץ של רין עובר בהצלחה, אך מפולת סלעים שפורצת במקום מרסקת את מחצית מגופו של אוביטו. זה מבקש מרין להעביר לקאקאשי את עין השארינגאן שלו, כמתנה לעלייתו לדרגת הג'ונין. לאחר שהעברה מצליחה, קאקאשי הורג את השינובי השני שחטף את רין. לאחר מותו של אוביטו, ורין וקאקאשי מוצאים את עצמם מול שלל שינובים מאיוואגאקורה. הם ניצלים על ידי הסנסיי שלהם, וקוברים את אוביטו. בנוסף, קונוהא מנצחים במלחמה מול איווא.

175

השם בעברית - היורש לאפלה.
השם ביפנית - Yami no Kokeisha

תאריך ההוצאה לאור - 18.2.10

קיסאמה מצליח להביס את רושי, הג'ינצ'וריקי של יונבי. מיד לאחר מכן, חברי האקאטסוקי מתחילים בחתימת סאנבי ויונבי. מנהיג האקאטסוקי חושף את מותם את הידאן וקאקוזו, וכן את מותו של אורוצ'ימארו, על ידי אוצ'יהא סאסוקה. אקאטסוקי מבינים שסאסוקה הפך לאיום עליהם, ודאידרה, המצוות עם טובי, מחליט לצאת ולהרוג אותו. בעוד שצוות הבי מגיע למגורם של חתולי הנינג'ה, קונוהא מארגנת קבוצה של שמונה שינובים, ביניהם נארוטו וסאקורה, לאתר את מיקומו של אוצ'יהא איטאצ'י.

 
176

השם בעברית - מרדף.
תאריך ההוצאה לאור - 13.8.09

קונוהא מתחילים במשימה לאתר את אוצ'יהא איטאצ'י וסאסוקה, בעוד שהבי יוצאים לאתר את איטאצ'י. לאחר שכל השינובים מקונוהא מתפצלים לקבוצות, נארוטו, הינאטה ויאמאטו פוגשים את יאקושי קאבוטו, שחושף בפניהם את מה שקרה לו אחרי מותו של אורוצ'ימארו, ואת העובדה שהוא שילב בגופו תאים של גופת הנחש שלו. בנוסף, קאבוטו נותן לנארוטו מידע על האקאטסוקי, ונעלם, לא לפני שהוא מבטיח שהוא יחזור בשביל נארוטו עצמו, אחרי שיטפל בסאסוקה. אחרי הפיצול של הבי, סאסוקה פוגש בדאידרה וטובי, שמתאגרים אותו לקרב.

177

השם בעברית: התנגשות.
תאריך ההוצאה לאור: 20.8.09

סאסוקה ודאידרה מתחילים בקרב. לאחר כישלון של אחת מהטכניקות שלו, דאידרה משתמש ב - C2, בעוד שטובי מכין מכרה חימר סביב שדה הקרב. סאסוקה כלוא משני הכיוונים; ה - C2 של דאידרה בשמיים, ומכרה החימר של טובי באדמה. למרות השימוש ב - CS2, דאידרה מצליח לגבור על סאסוקה, אך זה מהתל בו ומפיל אותו למלכודת בלתי צפויה. לבסוף, מתברר שדאידרה שרד. הוא נזכר ביום בו הוא הצטרף לאקאטסוקי, ואת הרצון להביס את אוצ'יהא איטאצ'י. בשיא הקרב, דאידרה משתמש ביצירת המופת שלו - גארודה - שנועדה במקור להביס את איטאצ'י, ויוצר העתק רב ממדים של עצמו.

 
178

השם בעברית: אומנות.
תאריך ההוצאה לאור: 27.8.09

דאידרה מוציא לפועל את ה - C4, הטכניקה שנועדה להביס את איטאצ'י. למרות שהוא בטוח שהוא הביס את סאסוקה אחת ולתמיד, זה חוזר במפתיע, אחרי שהצליח לשרוד עם השימוש בשארינגאן. סאסוקה מצליח לתפוס את דאידרה, אך נופל שנית ל - C4, והחלקיקים הזעירים שמתלווים עם הטכניקה נכנסים לגופו. דאידרה, תשוש מהקרב, מגלה שסאסוקה הצליח לשרוד בשנית, הפעם באמצעות שימוש באלמנט הראיטון שלו, שמוליך את כל גופו, וכך משמיד את החלקיקים הזעירים. דאידרה מחליט לסיים את הקרב ב - CO, טכניקה היוצרת פיצוץ ברדיוס של קילומטרים. למרות הידיעה שגם טובי נמצא באזור, דאידרה מחליט להוציא את הטכניקה לפועל.

179

השם בעברית: העלמות.
תאריך ההוצאה לאור: 3.9.09

הקרב בין דאידרה לסאסוקה הגיע לסופו, וזטסו מודיע לחברי האקאטסוקי על מותם של דאידרה וטובי. הצוות מקונוהא מגיע לזירת הקרב, בעוד שהבי מוצאים את סאסוקה באפיסת כוחות, לאחר שהשתמש במאנדה כמגן. זה מוצא את מותו מספר שניות לאחר מכן. ביינתים, באמגאקורה, מנהיג האקאטסוקי פיין והשותפה שלו, קונאן, פוגשים אדם מסתורי, שמטיל על פיין לתפוס את הקיובי, בטענה שמנהיג לא יכול להיכשל בשום אופן. קיבה עולה על מיקומו של סאסוקה, ויוצא ביחד עם הצוות של קונוהא, בעוד שהבי מחליטים לנוח ולתת לסאסוקה מעט מנוחה. לבסוף, אותו האדם המסתורי באמגאקורה מתגלה כטובי, או בשמו האמיתי, אוצ'יהא מאדארה.

 
180

השם בעברית: דמדומים.
תאריך ההוצאה לאור: 10.9.09

ג'יראייה מגיע למשדרה של טסונאדה, בטענה שהוא סוף סוף עלה על מיקומו של מנהיג האקאטסוקי - אמגאקורה. הבי מחליטים לצאת לדרך בשנית, לאחר שקיבה עולה על עקבותיו של סאסוקה. רעיון מתוחכם של קארין מצליח לבלבל את השינובים מקונוהא, ונארוטו משתמש במספר מאסיבי של קאגה בונשין, על מנת לאתר את סאסוקה. במהלך החיפוש, נארוטו פוגש את אוצ'יהא איטאצ'י, שרוצה רק לדבר איתו. לאחר השיחה, הצוות מקונוהא ממשיך את החיפוש אחר סאסוקה, והבי מנסים לעלות על המחבוא של האקאטסוקי. לפני שהוא יוצא לאמגאקורה, ג'יראייה וטסונאדה מזכירים בשיחתם את הוריו של נארוטו, נאמיקאזה מינאטו ואוזומאקי קושינה.

 
 181

השם בעברית: ספיישל נארוטו שיפודן: סיפור הנינג'ה האמיצה - קורות חיי הנינג'ה של ג'יראייה (חלק ראשון).
השם ביפנית: Dokonjō ninden ~Jiraiya ninpōchō~ Zenpen.
תאריך ההוצאה לאור: 24.9.09

החלק הראשון בספיישל על ג'יראייה. כשינובי צעיר, ג'יראייה היה תלמיד ישיר של סארוטובי - הסנדאימה הוקאגה לעתיד, ביחד עם אורוצ'ימארו וטסונאדה. לאחר שנכשל במשימה לתפיסת הפעמונים, סארוטובי משוחח עם ג'יראייה וחושף בפניו את טכניקת הזימון. מאז אותו היום, ג'יראייה התאמן ברצינות על מנת לנסות ולבצע גם את הטכניקה הזו. בפעם הראשונה בה השתמש בטכניקת הזימון, ג'יראייה מצא את עצמו אצל הצפרדעים בהר מיובוקו. מאז, הוא התאמן שם במקביל לאימוניו עם סארוטובי. לאחר מספר שנים, ג'יראייה פגש את נזיר הצפרדע הגדול, שסיפר לו על חיזיון שקשור לג'יראייה עצמו; בעתיד, לג'יראייה יהיה תלמיד, שישפיע בצורה דרסטית על גורל העולם. מאז, ג'יראייה התחיל לשוטט בעולם, בניסיון למצוא את אותו התלמיד. לאחר שפגש מספר שינובים בדרכו, ג'יראייה נקרא בחזרה לקונוהא, וביחד עם אורוצ'ימארו וטסונאדה, הוא יוצא להלחם במלחמת השינובי הגדולה, באמגאקורה.

 
182

השם בעברית: ספיישל נארוטו שיפודן: סיפור הנינג'ה האמיצה - קורות חיי הנינג'ה של ג'יראייה (חלק שני).
השם ביפנית: Dokonjō ninden ~Jiraiya ninpōchō~ Kōhen.
תאריך ההוצאה לאור: 24.9.09

החלק השני בספיישל על ג'יראייה. לאחר קרב של שלושת השינובים מול המנהיג האדיר של אמגאקורה, האנזו, קיבלו השלושה את התואר "סאנין". מאוחר יותר, השינובים מקונוהא פוגשים בשלושה יתומים מהמלחמה באמגאקורה - יאהיקו, קונאן ונאגאטו. ג'יראייה נותן לאורוצ'ימארו וטסונאדה להמשיך בדרכם, ומחליט להשאר עם היתומים, במטרה שיוכלו להגן על עצמם. באחד מן הימים, שינובי מאיוואגאקורה תוקף את יאהיקו, ונאגאטו, שחזה בקרב, הרג אותו לנגד עיני יאהיקו. שג'יראייה מגיע למקום, הוא מוצא את נאגאטו עם עיני הדוג'וטסו האלוהי - "הרינ'נגאן" - שהיו שייכות לנזיר ששת הדרכים. ג'יראייה האמין שנאגאטו הוא הילד מהנבואה, והתחיל ללמד את השלושה נינג'וטסו. מאוחר יותר, ג'יראייה עזב את השלושה לדרכיהם, לאחר שלימד אותם להגן על עצמם. לאחר שג'יראייה חזר להלחם לצדם של טסונאדה וג'יראייה, הוא שומע על מותם של השלושה. מספר שנים לאחר הקרבות באמגאקורה, ג'יראייה נותן לנאמיקאזה מינאטו לקרוא את ספרו, "סיפור הנינג'ה האמיצה", וביחד עם אשתו, קושינה, מחליט מינאטו לקרוא לבן על שם הדמות הראשית בסיפור - נארוטו.

183

השם בעברית: פלישה! כפר הגשם הנסתר.
השם ביפנית: Sennyū! Amegakure no Sato.
תאריך ההוצאה לאור: 8.10.09

ג'יראייה מגיע לאמגאקורה, לאחר שגילה על מיקומו של מנהיג האקאטסוקי. להפתעתו, הוא מגלה שאמגאקורה כבר לא נמצאת במלחמת אזרחים, וכעת, הכל רואים את המנהיג החדש שלהם, פיין, כאלוהים. על מנת לברר עוד על פיין המסתורי, ג'יראייה מצליח ללכוד שני שינובים בדרגה נמוכה, ולוכד אותם בלוע צפרדע ענקי. לבסוף, אחד מהשינובים מספר לג'יראייה על הבסתו של סאלאמאנדר האנזו, המנהיג לשעבר של אמגאקורה, על ידי פיין עצמו. בנוסף, פיין הרג את קרוביו של האנזו, משפחתו וכל מי שקיים איתו קשר כלשהו. באותו הזמן, פיין מבקש מקונאן למצוא את הפולש באמצעות אוריגאמי, וזאת מצליחה לאתר את ג'יראייה. בעוד שקונאן יוצאת לעכב אותו, פיין נכנס לחדר מסתורי, המחזיק בתוכו עוד חמישה אנשים נוספים עם מדי האקאטסוקי. כעת, שהוא בגוף אחר לגמרי, פיין יוצא להרוג את ג'יראייה.

 
184

השם בעברית: האדם שהפך לאלוהים.
השם ביפנית: Kami to natta Otoko.
תאריך ההוצאה לאור: 8.10.09

ג'יראייה מסיים את השיחה עם השינובי שלכד, לא לפני שהוא מזמן צפרדע עם מגילה מיוחדת, המסוגלת לשחרר את מלוא הכוח של הקיובי. ג'יראייה מורה לצפרדע להעניק את המגילה לנארוטו, במידה ויקרה לו משהו במהלך הקרב. ג'יראייה יוצא מלוע הקרפדע בגופו של השינובי מאמגאקורה, ומוצא את עצמו מול קונאן. הוא מבין עד מהרה כי מדובר באותה קונאן שפגש לפני מספר שנים במלחמה, ומנסה להוציא ממנה מידע בנוגע לנאגאטו ויאהיקו. בדיוק אז, פיין מגיע אל זירת הקרב. ג'יראייה מסיק כי מדובר בנאגאטו, לאור העובדה שהוא מחזיק את עיני הרינ'נגאן, ושומע מפיין עצמו שיאהיקו נהרג. פיין מגלה לג'יראייה את המטרה העיקרית באסיפת הביג'ואים; יצירת קינג'וטסו, שיגרום לעולם להרגיש כאב ולהביא לשלום עולמי. בעוד שפיין מבצע מספר זימונים שונים, ג'יראייה מזמן את גאמאקן, והקרב בין השניים מתחיל.

 
185

השם בעברית: הפעל! סייג' מוד!
השם ביפנית: !Hatsudō! Sennin Mōdo
תאריך ההוצאה לאור: 15.10.09

הקרב בין פיין לג'יראייה ממשיך. ג'יראייה מחליט להיכנס לסנין מוד, ומנסה להרוויח כמה שיותר זמן. ביחד עם גאמאקן, השניים מתמודדים מול מספר זימונים של פיין, בעוד שזה מסתתר בלוע הזיקית שזימן. לבסוף, ג'יראייה מצליח להיכנס לסנין מוד, ומזמן לזירה את פוקאסאקו ושימה, בעוד שגאמאקן חוזר למיובוקוזאן. לבסוף, שתי הצפרדעים מביסים על הזיקית של פיין. לאחר שאיבד את הזיקית ש