קושינה - Kushina

אזהרה: העמוד מכיל ספוילרים - הקריאה על אחראיותכם!


אוזומאקי קושינה - Uzumaki Kushina
קושינה הייתה אמו של אוזומאקי נארוטו והמאהבת של נאמיקאזה מינאטו, היונדאימה הוקאגה. בעבר, קושינה חיה במדינת המערבולת, עד שזו נהרסה והיא נאלצה לעבור לקונוהא. בשל מראה החיצוני ואישיותה, קושינה הייתה מקור ללעג בקרב חברי כיתתה. שיערה האדום ופני העגולים הובילו אותם לכנות אותה "עגבנייה", אולם לאחר שהיכתה אותם באופן קשה, הם החלו לקרוא לה "האבאנרו חמת המזג".ביוגרפיה:
קושינה נולדה לתוך שבט האוזומאקי, שבמדינת המערבולת. השבט התמחה בפואינג'וטסו, ובשל כך רבים פחדו מכוחם ולכן השמידו את המדינה. האוזומאקי הבודדים ששרדו את החורבן התפזרו ברחבי העולם, ואחת מהן הייתה קושינה, שהובאה לקונוהא, ששם התגוררו הסנג'ו, שלהם ולאוזומאקי הייתה מערכת יחסים קרובה. אולם, הסיבה האמיתית להגירתה של קושינה לקונוהא הייתה, שקושינה הייתה היחידה בעלת היכולת לשלוט בקיובי. בשל כך, רבים גם רצו להניח את ידיהם על הצ'אקרה המיוחדת שלה.
עם הגעתה לקונוהא, קושינה הצטרפה לספסל הלימודים באקדמיה. מראה החיצוני היה המקור ללעג מצד חבריה לכיתה, אולם היחיד שהחמיא על שיערה האדמוני היה מינאטו, על אף שבתחילה לא מצא חן בעיניה. מאז, היא התאהבה במינאטו ומערכת היחסים ביניהם התפתחה.
זמן קצר לפני מותה של מיטו, אישתו של שודאי הוקאגה והג'ינצ'וריקי הקודמת של הקיובי, קושינה נבחרה להיות המארחת הבאה של השועל בעל תשעת הזנבות שתחליף את מיטו. קושינה הייתה המומה כשגילתה שהכפר ניצל אותה, אך מיטו עודדה אותה לחיות באושר.
השנים חלפו, וקושינה נכנסה להיריון. ימים ספורים לפני הלידה, הוחלט כי הלידה תתקיים בחשאי, מחוץ לכפר, ורק מעטים יידעו על כך. ובכל זאת, טובי גילה על כך והגיע אל המקום. לאחר שהרג את הנוכחים בחדר מלבד מינאטו וקושינה, על ידי איום על חייו של נארוטו שזה עתה נולד, הוא הורה על מינאטו להפסיק לחזק את החותם של הקיובי.

רקע:
חלק שני -
במהלך אימוניו לשליטה בקיובי, נארוטו מופתע לראות את קושינה, כשזו מופיעה בפניו באופן פיתאומי. בתחילה, הוא לא מאמין לה, אך במהרה מבין כי האישה העומדת לפניו היא למעשה אמו, שאותה כל כך רצה לראות.
קושינה, כתגובה לשאלתו של נארוטו, מספרת לבנה מעט מעברה - ובעיקר, כיצד פגשה את אביו, מינאטו - ולבסוף מעודדת אותו לקום ולגבור על הקיובי אחת ולתמיד. לאחר שהוא מצליח במשימתו, קושינה מחליטה לספר לו מה קרה באותו לילה, לפני שישה עשר שנים.

סגנון לחימה:
קושינה נולדה לתוך שבט האוזומאקי, שהתמחה בפואינג'וטסו - טכניקת חתימה. ואף ביניהם, היא הייתה היחידה בעלת צ'אקרה מיוחדת, אשר העניקה לה את היכולת לדכא את הקיובי ולשלוט בו. זאת הייתה הסיבה להגירתה לקונוהא. קושינה הייתה זו שהעבירה את הידע שלה למינאטו, שממנו היונדאימה הוקאגה פיתח את החותם שכעת מחזיק את הקיובי כלוא בתוך נארוטו.
כמו כן, לדברי ג'יראייה וטסונאדה, לקושינה היה סגנון לחימה דומה לזה של נארוטו. חשוב לציין, כי נראה, שקושינה מתוחכמת מאוד אפילו במצבים של חיים ומוות, כפי שניתן לראות בעת חטיפתה על ידי השינובי מקומוגאקורה, במהלכה היא הותירה מאחוריה שביל של שיערותיה האדומות, בתקווה שהמחלצים שלה יצליחו לעלות על עקבותיה.