פו - Fu

פו - Fū
פו הוא אחד משני חברי האנבו רוט, שנבחרו על ידי דאנזו עצמו ללוות אותו ולדאוג לבטחונו בדרכו לפגישת הקאגה ובמהלכה.

רקע:
החלק השני -
לאחר שהם יוצאים מקונוהא בדרכם אל מדינת הברזל, דאנזו והמלווים שלו מותקפים בידי מתנקשי ההניאה. למרות בקשתם של פו וטורונה לטפל בתוקפים, דאנזו דוחה אותם ומחליט לחסל אותם בכוחות עצמו. אחרי שדאנזו מסיים, הם ממשיכים בדרכם.
בפגישה, כאשר הראיקאגה מתפרץ, פו, טורונה ויתר המלווים רואים בתגובתו כמהלך עוין, ומגנים על דאנזו והקאגה האחרים. אולם במהרה, הם שווים למקומם. זמן קצר לאחר מכן, הם ממהרים להגן על דאנזו בשנית, כאשר זטסו מופיע וקוטע את הפגישה.
לאחר הופעתו של סאסוקה בחדר הפגישה, דאנזו, פו וטורונה נמלטים מהמקום, כשאאו בעקבותיהם. בניסיון למנוע ממנו להמשיך לרדוף אחריהם, פו מכין את אחת המלכודות המיוחדות שלו. וכפי ששותפו טורונה ציפה, אאו נפל במלכודת. בעוד שאאו כלוא בבובה המקוללת, פו נמצא בגופו של אאו. לאחר שגילה כי עין הביאקוגאן מוגנת, פו מנסה לגרום לאאו להתאבד, אך נכשל במשימתו כשהמיזוקאגה מגיע למקום ועוצרת בעדו. לאחר שנחשף, פו שב אל דאנזו וטורונה. הם ממשיכים בדרכם, כשלפתע מתעמתים עם מאדארה. פו וטורונה פונים להלחם במאדארה, בשעה שדאנזו עצמו מתכונן לקרב. למרות שהם מצליחים לנתח את הטכניקה של מאדארה, השניים נשאבים לתוך עין השארינגאן שלו.

סגנון לחימה:
פו הוא אחד משני חברי רוט הטובים ביותר, כשהשני הוא שותפו טורונה. בשל יכולותיו השימושיות, הוא נבחר ללוות את דאנזו לפגישת הקאגה. בדומה לשינובי אחרים שליוו את הקאגה של כפרם, כמו אאו ושי, גם פו הוא שינובי מאתר. בקרב, פו אינטלגנטי מאוד ויודע לנתח את ג'וטסו היריב ולהבין כיצד הוא פועל וכיצד לגבור עליו. כמו כן, הוא בעל רפלקסים מעולים, שכן הגיב במהירות למאדארה, שהופיע מאחורי גבו באופן פיתאומי.
נוסף על כך, פו מתמחה במלכודות, אותן טורונה שיבח כמיוחדות מאוד. למעשה, ללא ידע מוקדם, אף שינובי מיומן עלול ליפול במלכודות של פו. התמחותו של פו במלכודות נובעת מהיותו בן לשבט היאמאנאקה, ובעל ג'וטסו שינטנשין מתקדם.

שינטן קוגוטסו ג'ואין נו ג'וטסו - Shinten Kugutsu Juin no Jutsu
טכניקה בה פו משתמש בבובה מקוללת, שכשמותקפת בידי היריב, פו - בתור הבובה - מתחלף עם גוף היריב. היריב נלכד בבובה, בעוד שפו נמצא בגופו של היריב.

שינטנשין נו ג'וטסו - Shintenshin no Jutsu
טכניקת נינג'וטסו, ששמורה אך ורק לשבט היאמאנאקה, בה הנינג'ה יוצר חותמת ידיים בצורת מלבן שמפוקס על היריב. דרך הידיים, הנשמה של הנינג'ה שמתקיף עוברת לתוך גוף היריב לזמן מוקצב (בערך 2-3 דקות). בזמן הזה, הנינג'ה שיצרה את המתקפה נמצאת בשליטה מלאה על הגוף היריב.
החיסרון במתקפה זו הוא שכל נזק שהגוף, אליו נכנסת הנשמה של המתקיף, מקבל, מתרחש גם לגוף המתקיף ממנו יצאה הנשמה. לכן, מתקפה זו היא לרוב בשימוש למטרות ריגול, טקטיקה או התאבדות. עוד חיסרון הוא שאם הרצון של נשמת הגוף היריב חזק מספיק, הג'וטסו לא ימשך לזמן רב. מתקפה זו היא חזקה במיוחד ולכן גם יש קושי לביצוע מושלם שלה. כאשר הנינג'ה המתקיפה תוקפת בג'וטסו זה, הנשמה שלה תעבור בקו ישר ובאיטיות דרך חותם הידיים שלה לעבר גוף היריב. לכן, אם היריב צופה את המתקפה ומסוגל להתחמק ממנה, הנשמה של המתקיף תפספס את המטרה. אם דבר כזה קורה, גוף המתקיף נעשה חסר יכולת תזוזה והוא חשוף לכל מתקפה שהיריב עושה. כמו כן, באמצעות שינטנשין נו ג'וטסו, הצאצא לשבט היאמאנאקה יכול לחדור לתודעתו של אדם וכך לקרוא את מחשבותיו, את זכרונותיו ועוד. אולם ישנה סבירות שרק יאמאנאקה מתקדמים מאוד מסוגלים לעשות זאת.