טורונה - Torune

טורונה - Torune
לצד פו, טורונה נמצא מתאים ללוות את דאנזו לפגישת הקאגה ולשמור עליו.

רקע:
החלק השני -
מבין חברי האנבו, טורונה נבחר, לצד פו, ללוות את דאנזו לפגישת הקאגה שתתקיים במדינה זרה. לפני יציאתם, דאנזו הורה על טורונה למנות כמה מאנשיו ולהטיל עליהם את המשימה להשגיח על נארוטו ולשמור עליו, בשעה שהם מחוץ לכפר.
לאחר עזיבתם אל מדינת הברזל, דאנזו, טורונה ופו נתקלים בתוקפים. התוקפים, כך מסתבר, הם מתנקשי ההניאה, השרידים ממדינת העץ, שנחושים לנקום בדאנזו ואנשיו. על אף רצונם לטפל בתוקפים, דאנזו מחליט לחסל אותם בכוחות עצמו.
בפגישה, כאשר הראיקאגה מגיב בכעס ומרסק את השולחן, טורונה ופו, כמו כן יתר המלווים, מתייצבים בעמדות קרב במטרה להגן על דאנזו והקאגה. הם מתכוונים להגן עליהם פעם נוספת, כשחלקו הלבן של זטסו מתפרץ לישיבה ומפתיע את הנוכחים. אולם גם אז, טורונה ופו נרגעים, לאחר שהראיקאגה הורג את הפולש. לאחר שנודע להם כי סאסוקה נמצא בסביבה, טורונה ופו מנסים לצאת ולהלחם נגדו, אך אאו עוצר בעדם. השלושה נמלטים מחדר הפגישה, כשסאסוקה מופיע במקום, בשעה שאאו יוצא בעקבותיהם.
בניסיון לעכב ולהפסיק את מרדפו של אאו אחריהם, פו מותיר את אחת מהמלכודות המיוחדות שלו ופונה לטפל באאו, וטורונה נשאר לסחוב את גופתו הרפויה של פו בזמן שהוא ודאנזו ממשיכים הלאה.

סגנון לחימה:
לצד פו, טורונה הוא אחד השינובי הטובים ביותר באירגון של רוט. בשל העובדה הזו, הוא נבחר ללוות את דאנזו לפגישת הקאגה ולהגן עליו. כבן לשבט האבוראמה, סגנון הלחימה שלו סובב סביב השימוש בחרקים אולם בשונה מיתר חברי השבט טורונה משתמש בחרקים רעילים בגודל מיקרוסקופי המסוגלים להרוס תאי גוף במגע. כמו כן, טורונה הוא צאצא של אבוראמה שיקורו, שגם הוא היה מסוגל לשלוט בחרקים אלו, ולכן ירש ממנו את הנוגדן לרעל של החרקים; כך, כפי שהוא יכול להרוס תאי גוף, הוא מסוגל גם לרפא אותם במגע קל. היכולת לשלוט בחרקים אלו הופכת אותו ללוחם מסוכן מאוד כשזה נוגע ללחימה מטווח קרוב.
נוסף על כך, טורונה מאוד אינטלגנטי, מה שמאפשר לו לנתח את יכולותיו של היריב ולהבין כיצד הם פועלים, ולמצוא פיתרון על מנת לגבור על היריב.