מדריך פרקים 133-159

במדריך הזה תוכלו למצוא תקצירים לכל הפרקים ששודרו עד כה ביפן, קריאה נעימה.
[1-26] [27-52] [53-78] [79-105] [106-132] [133-159] [160-185] [186-211]

#שם הפרקתמונה
133

השם בעברית: סיפור הגבורה של ג'יראייה.
השם ביפנית: Jiraiya gōketsu monogatari.
תאריך ההוצאה לאור: 29.10.09

בעודו חוזה בששת האנשים המחזיקים ברינ'נגאן, ג'יראייה מגלה כי אחד מהם הוא בעצם יאהיקו. לאחר שהוא מסיק כי נאגאטו הוא לא אחד מהאנשים העומדים מולו, ששת יריביו, החולקים את השם "פיין", תוקפים אותו במפתיע. ג'ראייה מצליח ללכוד ולהרוג אחד מששת הפיינים, ומגלה כי הוא במקור שינובי מפומה, שנלחם בעברו מול ג'יראייה עצמו. למרות ההזדמנות לברוח, ג'יראייה מחליט לחזור לשדה הקרב, ביחד עם פוקאסאקו, על מנת לאמת את ההשערה שלו. שהוא עומד שוב מול פיין, ג'יראייה מבין כי כל האנשים הללו היו שינובים שפגש בעבר. בלי היסוס, חמשת יריביו של ג'יראייה משספים את גופו. ברגעיו האחרונים, ג'יראייה משתמש בגופו של פוקאסאקו לכתיבת קוד מסוים, וצולל אל מותו באגם. 

134

השם בעברית: הזמנה למשתה.
השם ביפנית: Utage e no izanai.
תאריך ההוצאה לאור: 5.11.09

בשעה שנארוטו והאחרים מחפשים אחר סאסוקה, זה נפגש עם איטאצ'י במערה. איטאצ'י אומר לו לפגוש אותו במחבוא האוצ'יהא, ונעלם. סאסוקה והצוות נתקלים בבונשין של נארוטו, שמובס בקלות, אך מגלה לנארוטו האמיתי את מיקומו של סאסוקה. כשנארוטו והאחרים יוצאים בעקבותיו, הם פוגשים בטובי. בנתיים, צוות הבי מתעמת עם קיסאמה, ואילו סאסוקה ממשיך הלאה אל איטאצ'י.

135

השם בעברית: האור והאפלה של המאנגקיו שארינגאן.
השם ביפנית: Mangekyō Sharingan no hikari to yami.
תאריך ההוצאה לאור: 19.11.09

כשסאסוקה נפגש עם איטאצ'י, האח מעלה זיכרונות מן העבר, כיצד רצח את שבטו שלו בלילה ההוא. סאסוקה נחוש לחסל את אחיו הבכור, והקרב הגורלי בין שני אחי האוצ'יהא מתחיל. בזמן שסאסוקה ואיטאצ'י מחליפים גנג'וטסו אחד עם השני, איטאצ'י מספר לו שאדם נוסף היה שותף לטבח האוצ'יהא - אוצ'יהא מאדארה, מייסד הכפר של קונוהא בכבודו ובעצמו.

136

השם בעברית: האור והאפלה של המאנגקיו שארינגאן
השם ביפנית: Mangekyō Sharingan no hikari to yami.
תאריך ההוצאה לאור: 19.11.09

בשעה שזטסו צופה בהם, איטאצ'י מספר לסאסוקה את האמת מאחורי המאנגקיו שארינגאן וחושף את הסודות האפלים של הקקאי גנקאי של שבט האוצ'יהא. לבסוף, איטאצ'י דוחק את סאסוקה לפינה ומתכונן לעקור את עיניו. 

137

השם בעברית: אמאטראסו!
השם ביפנית: Amaterasu.
תאריך ההוצאה לאור:
26.11.09

סאסוקה שובר את הטסוקויומי שהוטל עליו, ומשתחרר מהגנג'וטסו. כעת שאשליות הן חסרות תועלת, השניים עוברים לשימוש בנינג'וטסו, וידו של סאסוקה על העליונה, עד שאיטאצ'י משתמש באמאטראסו, אך סאסוקה ניצל הודות לטכניקת ההחלפה. בסופו של דבר, איטאצ'י טוען שלסאסוקה לא נותרה צ'אקרה, אך מסתבר שסאסוקה הגיע לקרב מוכן, ונשארה לו טכניקה אחת אחרונה שתאפשר לו לחסל את איטאצ'י.

138

השם בעברית: הסוף.
השם ביפנית: Shūen.
תאריך ההוצאה לאור: 3.12.09

סאסוקה חושף את טכניקת הברק שלו, קירין, ומנסה לחסל את איטאצ'י. איטאצ'י שורד את ההתקפה הקטלנית הודות לסוסאנו'או, טכניקת המאנגקיו השלישית והאחרונה. עכשיו שסאסוקה נותר ללא צ'אקרה, אורוצ'ימארו משתחרר החוצה, אך נכלא בגנג'וטסו נצחי על ידי איטאצ'י. כשסאסוקה נמצא בידיו של איטאצ'י, איטאצ'י אומר לו דבר מה ומתעלף.

139

השם בעברית: התעלומה של טובי.
השם ביפנית: Tobi no nazo.
תאריך ההוצאה לאור: 10.12.09

בעודם ממשיכים להלחם בטובי, זטסו מגיע ומודיע לטובי על תבוסתו של איטאצ'י בקרב נגד סאסוקה. טובי נפרד מנארוטו והאחרים ונעלם מהמקום ביחד עם זטסו. לאחר שאסף את סאסוקה וגופתו של איטאצ'י, סאסוקה מתעורר במערה, שם טובי מציג את עצמו כאוצ'יהא מאדארה ומגלה לו שאיטאצ'י ניסה להגן עליו.

140

השם בעברית: גורל.
השם ביפנית: Innen.
תאריך ההוצאה לאור: 17.12.09

מאדארה מספר לסאסוקה על ההיסטוריה של הן שבט האוצ'יהא והן שבט הסנג'ו, תחת הנהגתו של האשיראמה סנג'ו, ההוקאגה הראשון לעתיד. הוא מספר כיצד האוצ'יהא, שהורחקו מהחברה ונחשדו, תיכננו מהפכה בכפר. איטאצ'י היה זה שנבחר על ידי יועצי הכפר ודאנזו כדי לחסל את האוצ'יהא.

141

השם בעברית: אמת.
השם ביפנית: Shinjitsu.
תאריך ההוצאה לאור: 24.12.09

לאחר שגילה את כל האמת על האוצ'יהא ואחיו הבכור, איטאצ'י, מפי מאדארה, סאסוקה נזכר במילותיו האחרונות של איטאצ'י. הוא פורץ בבכי, חושף את המאנגקיו שארינגאן שלו, ומכריז שמעתה והלאה הם יקראו "צוות טאקה" ומטרתם: חיסול קונוהא.

142

השם בעברית: הקרב של אונראיקיו.
השם ביפנית: Unraikyō no tatakai.
תאריך ההוצאה לאור: 7.1.10

לאחר שנכשלו במשימתם למצוא את סאסוקה, נארוטו והאחרים פונים לחזור לכפר. בנתיים, סאסוקה וצוות טאקה מקבלים ממאדארה משימה ללכוד את אחד מהביג'ו הנותרים, ההאצ'יבי, ולהביא אותם לבסיס. סאסוקה והאחרים מאתרים את הג'ינצ'וריקי, קילרבי, באונראיקיו שבמדינת הברק. קרב מתפתח ביניהם, אך קילרבי גובר עליהם ללא יותר מידי מאמץ.

143

השם בעברית - האצ'יבי נגד סאסוקה.
השם ביפנית: 'Hachibi' tai 'Sasuke'.
תאריך ההוצאה לאור - 14.1.10

סאסוקה נפצע במהלך הקרב, אך נרפא הודות לקארין, אולם נפצע פעם נוספת ונרפא על ידי ג'וגו. קילרבי מחליט להשתמש בכוחו של הביג'ו שבתוכו, ומשתנה באופן מוחלט להאצ'יבי. סאסוקה נזכר בצוות 7 ומשחרר אמאטראסו על קילרבי, שכתוצאה מכך מובס. בנתיים, שני שינובי מקומוגאקורה צופים במתרחש וממהרים להודיע על כך לאחיו הבכור של קילרבי, הראיקאגה.

 
144

השם בעברית - נודד.
השם ביפנית: Fūraibō.
תאריך ההוצאה לאור - 21.1.10

כשאדם זקן, נערה ובחור צעיר מותקפים בידי קבוצת שינובי, קונוהא מתבקשים לסייע לבחור, אוטאקאטה, להגן על הנערה, הוטארו. טסונאדה מספרת לשיזונה על שבט טסוצ'יגומו, ואן נו גיוג'ה שפיתח ג'וטסו אסור ורב עוצמה, ותפקידה של קונוהא להגן על הג'וטסו. צוות יאמאטו נשלח למשימה.

 
145

השם בעברית - היורש של הג'וטסו האסור.
השם ביפנית: Kinjutsu no keishōsha.
תאריך ההוצאה לאור - 28.1.10

קבוצת השינובי האויבת נפגשת עם המנהיג שלה, ובנתיים צוות יאמאטו מרמה את הוטארו וגורם לה לבקש מהם להשאר שומרי הראש שלה. אוטאקאטה נתקל בשינובי האויבים, ונכלא בג'וטסו המגן שלהם, שמתפוצץ מיד לאחר מכן. נארוטו והאחרים מגיעים סוף כל סוף אל כפרה של הוטארו, ומשאירים אותה שם. אולם נארוטו לא חושד בתושבים וחוזר לשם.

 
146

השם בעברית - משאלתו של היורש.
השם ביפנית: Keishōsha no omoi.
תאריך ההוצאה לאור - 4.2.10

נארוטו חוזר לכפר, אך הוטארו נמלטת משם לאחר שהוסגרה לידי השינובי. היא מותקפת על ידם, וניצלת הודות לאוטאקאטה. כשהמנהיג של הכנופייה מופיע, הוא חושף שאוטאקאטה מבוקש בקיריגאקורה, על שרצח את המאסטר הקודם שלו. נארוטו ויאמאטו מגיעים למקום.

 
147

השם בעברית - עברו של השינובי העריק
השם ביפנית - Nukenin no Kako
תאריך ההוצאה לאור - 11.2.10

קאקאשי מחליט לעזור בחילוץ רין. ביחד עם אוביטו, השניים מוצאים את המחבוא של השינובים. לצערם, אחד מהשינובים תוקף אותם בהפתעה. אוביטו, שמפעיל לראשונה את השארינגאן, מצליח להרוג אותו. החילוץ של רין עובר בהצלחה, אך מפולת סלעים שפורצת במקום מרסקת את מחצית מגופו של אוביטו. זה מבקש מרין להעביר לקאקאשי את עין השארינגאן שלו, כמתנה לעלייתו לדרגת הג'ונין. לאחר שהעברה מצליחה, קאקאשי הורג את השינובי השני שחטף את רין. לאחר מותו של אוביטו, ורין וקאקאשי מוצאים את עצמם מול שלל שינובים מאיוואגאקורה. הם ניצלים על ידי הסנסיי שלהם, וקוברים את אוביטו. בנוסף, קונוהא מנצחים במלחמה מול איווא.

148

השם בעברית - היורש לאפלה.
השם ביפנית - Yami no Kokeisha

תאריך ההוצאה לאור - 18.2.10

קיסאמה מצליח להביס את רושי, הג'ינצ'וריקי של יונבי. מיד לאחר מכן, חברי האקאטסוקי מתחילים בחתימת סאנבי ויונבי. מנהיג האקאטסוקי חושף את מותם את הידאן וקאקוזו, וכן את מותו של אורוצ'ימארו, על ידי אוצ'יהא סאסוקה. אקאטסוקי מבינים שסאסוקה הפך לאיום עליהם, ודאידרה, המצוות עם טובי, מחליט לצאת ולהרוג אותו. בעוד שצוות הבי מגיע למגורם של חתולי הנינג'ה, קונוהא מארגנת קבוצה של שמונה שינובים, ביניהם נארוטו וסאקורה, לאתר את מיקומו של אוצ'יהא איטאצ'י.

 
149

השם בעברית - מרדף.
תאריך ההוצאה לאור - 13.8.09

קונוהא מתחילים במשימה לאתר את אוצ'יהא איטאצ'י וסאסוקה, בעוד שהבי יוצאים לאתר את איטאצ'י. לאחר שכל השינובים מקונוהא מתפצלים לקבוצות, נארוטו, הינאטה ויאמאטו פוגשים את יאקושי קאבוטו, שחושף בפניהם את מה שקרה לו אחרי מותו של אורוצ'ימארו, ואת העובדה שהוא שילב בגופו תאים של גופת הנחש שלו. בנוסף, קאבוטו נותן לנארוטו מידע על האקאטסוקי, ונעלם, לא לפני שהוא מבטיח שהוא יחזור בשביל נארוטו עצמו, אחרי שיטפל בסאסוקה. אחרי הפיצול של הבי, סאסוקה פוגש בדאידרה וטובי, שמתאגרים אותו לקרב.

150

השם בעברית: התנגשות.
תאריך ההוצאה לאור: 20.8.09

סאסוקה ודאידרה מתחילים בקרב. לאחר כישלון של אחת מהטכניקות שלו, דאידרה משתמש ב - C2, בעוד שטובי מכין מכרה חימר סביב שדה הקרב. סאסוקה כלוא משני הכיוונים; ה - C2 של דאידרה בשמיים, ומכרה החימר של טובי באדמה. למרות השימוש ב - CS2, דאידרה מצליח לגבור על סאסוקה, אך זה מהתל בו ומפיל אותו למלכודת בלתי צפויה. לבסוף, מתברר שדאידרה שרד. הוא נזכר ביום בו הוא הצטרף לאקאטסוקי, ואת הרצון להביס את אוצ'יהא איטאצ'י. בשיא הקרב, דאידרה משתמש ביצירת המופת שלו - גארודה - שנועדה במקור להביס את איטאצ'י, ויוצר העתק רב ממדים של עצמו.

 
151

השם בעברית: אומנות.
תאריך ההוצאה לאור: 27.8.09

דאידרה מוציא לפועל את ה - C4, הטכניקה שנועדה להביס את איטאצ'י. למרות שהוא בטוח שהוא הביס את סאסוקה אחת ולתמיד, זה חוזר במפתיע, אחרי שהצליח לשרוד עם השימוש בשארינגאן. סאסוקה מצליח לתפוס את דאידרה, אך נופל שנית ל - C4, והחלקיקים הזעירים שמתלווים עם הטכניקה נכנסים לגופו. דאידרה, תשוש מהקרב, מגלה שסאסוקה הצליח לשרוד בשנית, הפעם באמצעות שימוש באלמנט הראיטון שלו, שמוליך את כל גופו, וכך משמיד את החלקיקים הזעירים. דאידרה מחליט לסיים את הקרב ב - CO, טכניקה היוצרת פיצוץ ברדיוס של קילומטרים. למרות הידיעה שגם טובי נמצא באזור, דאידרה מחליט להוציא את הטכניקה לפועל.

152

השם בעברית: חדשות קודרות
השם ביפנית: Hihō
תאריך ההוצאה לאור: 25.3.2010

האקאטסוקי מסיימים לחתום את הרוקובי. בינתיים בקונוהא, נארוטו נזכר בשיחתו האחרונה עם איטצ'י על סאסקה, ובכוח שהעניק לו. סאסקה וג'וגו מביאים את קילרבי אל מאדארה. למחרת, טסונאדה מזמנת את קבוצת קאקשי אל חדרה. שם, פוקאסאקו מספר על מותו של ג'יראיה, ומוסר להם את הודעתו האחרונה. נארוטו יוצא נסער מחדר ההוקאגה.

 
153

השם בעברית: בעקבות צילו של המורה
השם ביפנית: Shi no kage o otte
תאריך ההוצאה לאור: 25.3.2010

פוקאסאקו חוזר להר מיובוקו, לאחר שהוא מפקיד בידי קונוהא את ממצאיו האחרונים של ג'יראיה. נארוטו עדין מתקשה להתמודד עם מותו של ג'יראייה. שיקאמארו מחפש את המפתח לפיצוח הקוד שהשאיר אחריו ג'יראיה, ולבסוף פונה אל נארוטו. לאחר שהוא מתעודד, נארוטו מחליט לעזור.

 
 154

השם בעברית: הפענוח
השם ביפנית: Angō kaidoku
תאריך ההוצאה לאור: 8.4.2010

נארוטו מגלה כי הספרה הראשונה בקוד, היא בעצם האות טה בקאטאקאנה. האות מובילה אותם לסדרת ספרי ה-"איצ'ה איצ'ה" ומשם, נארוטו, קאקשי, שיקאמארו ושיהו מצליחים להרכיב את ההודעה:"האחד האמיתי לא ביניהם". לאחר-מכן הקבוצה מפקידה את ההודעה המפוענחת בידי טסונאדה. פוקאסאקו לוקח את נארוטו אל הר מיובוקו בכדי ללמד אותו סנג'וטסו לקראת קרב הנקמה פיין.

 
155

השם בעברית: האתגר הראשון
השם ביפנית: Daiichi no kadai
תאריך ההוצאה לאור: 8.4.2010

פוקאסאקו מספר לנארוטו כי אימוני הסנג'וטסו עלולים להפוך אותו לצפרדע, למרות זאת בהשארת ג'יראיה, נארוטו עדיין נחוש בדעתו ללמוד את הטכניקה. פיין וקונאן יוצאים ללכוד את הקיובי בקונוהא. בעזרת שמן צפרדעים נארוטו מתחיל להבין כיצד להשתמש באנרגיית טבע, ומצליח להרים את פסל הצפרדע הגדול. פוקאסאקו מעניק לנארוטו את הספר-"סיפורי הנינג'ה האמיצה", וזה נזכר ברצונו של ג'יראיה לשנות את העולם. בעוד מאדרה, זטסו וקיסאמה מנסים לחתום את קילרבי, הם מגלים כי סאסקה טעה, והביא מישהו אחר.

156

השם בעברית: להתעלות על המורה
השם ביפנית: Shi o koeru toki
תאריך ההוצאה לאור: 15.4.2010

נארוטו מתחיל ללמוד כיצד לשאוב אנרגיית טבע ללא שמן הצפרדעים, ומגלה שזה קשה הרבה יותר. למרות זאת, לאחר שפוקאסאקו מדרבן אותו, הוא מתחיל להתאמן במרץ רב. לבסוף נארוטו מצליח להגיע למצב סנין, ועובר ללימודי אומנות לחימת הצפרדעים. בינתיים קבוצת טאקה מצליחה לגלות שינובי בשם ג'יי מקומוגאקורה שעקב אחריה, והורגת אותו. הראיקאגה שולח לקונוהא את צוות סאמואי עם הודעה להוקאגה.

 
157

השם בעברית: ההתקפה על קונוהא
השם ביפנית: Konoha shūgeki!
תאריך ההוצאה לאור: 22.4.2010

פלישתו של פיין לקונוהא מתחילה. במחלקת המודיעין בכפר, אינואיצ'י מגלה כי מוחו של השינובי מאמגאקורה מלא במחסומי גנג'וטסו. פיין מחלק את הגופות שלו לשתי קבוצות-הסחה וחיפוש, ומגלה כי קיים מחסום המגן על קונוהא מפני פולשים. בזמן שצ'יקושודו נשלח בתור הסחה, שאר הגופות חודרות אל קונוהא. לאחר החדירה לקונוהא, פיין מחפש אחר נארוטו וגורם להרס רב. בינתיים בחדר הנתיחות, מתברר כי הפירסינגים של פיין הם למעשה מקלטי צ'אקרה. אירוקה פוגש את סאקורה, ושולח אותה לטפל בפצועים הממלאים את בית החולים. טסונאדה שמקבלת את הדיווחים על פלישת האקאטסוקי לכפר, פוקדת להכריז על מצב חירום ולקרוא לנארוטו.

 
158

השם בעברית: הכוח להאמין
השם ביפנית: Shinjiru chikara
תאריך ההוצאה לאור: 29.4.2010

דאנזו מספר להומורה וקוהרו על החלטתה של טסונאדה לקרוא לנארוטו. בעקבות זאת, השניים מתעמתים בטסונאדה, אשר מטיחה בהם את כעסה על חוסר האמונה שלהם בנארוטו. שיזונה מוסרת לטסונאדה את ממצאי הנתיחות.