טרומי מיי - Terumi Mei

טרומי מיי - Terumi Mei
הגודאימה מיזוקאגה של קיריגאקורה, שמנהיגה כיום את הכפר. היא רגישה לעובדה שהיא עדיין רווקה וכשהיא מפרשת לא נכון דברים שאנשים אומרים כקשורים לעובדה זו היא מתרגזת. מלבד מקרים אלו היא טובת לב, ושואפת לשנות את התדמית הרעה של קיריגאקורה.

רקע:
החלק השני -
המיזוקאגה נראתה לראשונה כאשר היא יצאה לקראת מפגש חמשת הקאגה, אותו ארגן הראיקאגה. היא בחרה באאו ובאחד משבעת הסייפים של הערפל, צ'וג'ורו, בתור המלווים שלה. כאשר אאו מגלה את יכולתו השארינגאן של דאנזו שהיא לשלוט באנשים, המיזוקאגה חושדת שהוא קשור ליונדאימה מיזוקאגה, אשר נשלט על ידי יכולת דומה. כאשר סאסוקה פולש אל המפגש ופונה לרדוף אחרי דאנזו שניצל את ההזדמנות כדי להימלט, המיזוקאגה עומדת בדרכו ומתכוונת להילחם בו. היא לוכדת אותו בחדר אחר ומתכוונת להמס אותו, אך לפתע זטסו הלבן צומח מתוכה בעזרת נבגים שהשתיל מבעוד מועד. הוא מעניק צ'אקרה לסאסוקה שמשתמש בה כדי לברוח מהחדר החתום.

סגנון לחימה:
המיזוקאגה מסוגלת להשתמש בג'וטסו מהאלמנטים אדמה, אש, ומים. כמו כן, יש לה שני קקיי גנקאי - שילוב של אדמה ואש היוצר את "יוטון", אלמנט המסה, ושילוב של אש ומים היוצר את "פוטון", אלמנט הרתחה.

יוטון: יוקאי נו ג'וטסו - Yoton: Youkai No Jutsu
המיזוקאגה פולטת מפיה זרם של לבה המסוגלת להמיס. היא גם יכולה להשתמש בה על מנת לחסום פתחים, כיוון שהיא נוזלת באיטיות ואף מתקשחת.פוטון: קומו נו ג'וטסו - Futton: Koumu No Jutsu
המיזוקאגה פולטת מפיה ערפל חומצתי במטרה להמיס את האויב. היא השתמשה בג'וטסו זה בשילוב עם יוטון: יוקאי נו ג'וטסו על מנת לכלוא את סאסוקה בחדר אחר כדי ללכוד אותו עם הג'וטסו הזה.