שי - Shii

שי - Shii
ג'ונין מקומוגאקורה שנבחר להיות אחד המלווים של הראיקאגה לפגישת חמשת הקאגה.

רקע:
חלק שני -
שי נראה לראשונה כאשר הראיקאגה התכוון לצאת לכיוון מפגש הקאגה. הוא ודארוי נבחרו להיות המלווים שלו. במהלך הפגישה, כאשר הראיקאגה מתעצבן ומטיח את אגרופו בשולחן, שאר הקאגה מפרשים זאת כאיום אפשרי אז הם מזנקים להגן על הקאגה שלהם, וכך גם שי ודארוי. מאוחר יותר הם מצטרפים אליו כאשר הוא הולך לרדוף אחרי סאסוקה ומצטרפים אליו בקרב נגד צוות טאקה.
שי משתמש בגנג'וטסו על סאסוקה וג'וגו, אך סאסוקה שובר את הגנג'וטסו, ומאוחר יותר תוקף את שי בגנג'וטסו משלו. שי אומנם מנוטרל על ידי הגנג'וטסו החזק של סאסוקה, אך מאוחר יותר מתאושש ועוזר לרפא את הראיקאגה לאחר שהוא חתך את זרועו.

יכולות:
בשל כישוריו היעילים, שי נבחר ללוות את הראיקאגה אל מדינת הברזל ולהגן עליו. שי הוא שינובי מסוג מאתר, מה שהופך את יכולות האיתור שלו לחשובות מאוד במשימה זו, במקרה של התקפת פתע על הראיקאגה. פרט ליכולותיו כמאתר, שי הוא גם שינובי מרפא ומומחה גנג'וטסו. כמו כן, לשי ידע רב בכל הנוגע לשינובי בארצות שונות, זה בא לידי ביטוי בידע שלו אודות המאנגקיו שארינגאן של אוצ'יהא איטאצ'י.

ראיגן ראיקוצ'ו - Raigen Raikouchuu
גנג'וטסו המסנוור את כל מי שמושפע ממנו וגורם לו לחשוב שהוא מותקף. שי השתמש בטכניקה זו על מנת לאפשר לראיקאגה ולדארוי להתקרב אל סאסוקה ולתקוף.