דארוי - Darui

דארואי - Darui
דארואי הוא הג'ונין מקומוגאקורה, שנבחר ללוות ולהגן על הראיקאגה בדרכו ובמהלך פגישת הקאגה, לצד ג'ונין נוסף בשם שי.

רקע:
החלק השני -
לפני יציאתם אל פגישת הקאגה, דארואי התלונן שהראיקאגה פרץ דרך הקיר במשרדו שעל ההר, ובמקום לצאת אחריהם דרך הקיר, החליט להשתמש בדלת.
מאוחר יותר, בעת הפגישה כאשר הראיקאגה מתרגז, דארואי ושי מתעמתים עם יתר המלווים שמזנקים להגן על הקאגה עקב הפגנת העוינות מצד הראיקאגה, אולם הם במהרה נרגעים וחוזרים למקומותיהם. וזמן קצר לאחר מכן, כאשר זטסו מופיע, דארואי ושי קמים בשנית על מנת להגן על הראיקאגה מפני הפולש, ולאחר שזטסו מגלה שסאסוקה נמצא בקרבת מקום, השניים מצטרפים אל הראיקאגה בחיפוש אחר סאסוקה.
כשהראיקאגה וסאסוקה מתעמתים וסאסוקה מסתער עליו ושולף את חרבו, דארואי מגיב במהירות, חוסם את סאסוקה ומשתמש בשילוב של ראיטון וסויטון על מנת לשתק את גופו. לאחר ששי משתמש בגנג'וטסו, ששניות מספר לאחר מכן נשבר על ידי סאסוקה, דארואי והראיקאגה מתקיפים את סאסוקה בהפתעה משתי הצדדים, אך בעוד שהאגרוף של הראיקאגה נחסם על ידי גופו עשוי המים של סויגטסו, החרב של דארואי נחסמת על ידי ג'וגו. מאוחר יותר דארוי מצטרף לטמארי, קאנקורו וגאארה בהתקפתם על סאסוקה, שנכשלת.

בהכנות לקראת המלחמה הגדולה כנגד אקאטסוקי דארוי נבחר לפקד על אחת היחידות, שממוקמת בחוף ים. הם הופעת האויב דארוי מתעמת עם קינקאקו וגינקאקו, הפושעים הגדולים ביותר בהיסטוריה של קומוגאקורה, אשר זומנו מהמתים באמצעות אדו טנסיי. כתגבורת מצטרפים לקרב גם סאמוי ואחיה אטסוי, אך השניים מובסים במהרה על ידי הנשקים האגדיים שנמצאים ברשותם של האחים קין-גין. דארוי מבין כיצד להתגבר על היכולות של הכלים של יריביו ומצליח לחתום את קינקאקו בעזרת הנשק שלו עצמו, מה שגורם לגינקאקו להתרגז ולהשתנות לקיובי. במאמץ משותף, דארוי, שיקאמארו, צ'וג'י, קיטסוצ'י ואינו מצליחים להביס יחד את גינקאקו ולחתום אותו בכד. אך מאדארה מופיע בשדה הקרב ומזמן את גדו מאזו. בזמן שהשינובי נלחמים בגדו מאזו, מאדארה מנצל את ההזדמנות וחוטף את הכדים בהם חתומים האחים קינקאקו וגינקאקו, ונעלם.

סגנון לחימה:
כג'ונין שנבחר ללוות את הראיקאגה ולשמור עליו, ניתן להסיק כי דארואי הוא אחד מהשינובי החזקים ביותר בקומוגאקורה. הוא מיומן הן בטכניקות סויטון והן בטכניקות ראיטון, ומסוגל להשתמש בהן במקביל ולשלב ביניהן. בנוסף, דארואי בעל קקאי גנקאי, המאפשר לו לשלב בין שני סוגי צ'אקרה - מים וברק - על מנת ליצור את אלמנט הסערה (Ranton). כמו כן, דארוי הוא בעל ראיטון שחור, יכולת מיוחדת שהועברה אליו על ידי סאנדאימה ראיקאגה.
פרט ליכולות הנינג'וטסו הגבוהות שלו, דארואי אף מיומן בשימוש בחרב. הוא נושא איתו חרב גדולה ורחבה, לתוכה הוא יכול להזרים צ'אקרת ברק על מנת לשפר את יכולות החיתוך שלה.

ראנטון: רייזא סאקאסו - Ranton: Reizā Sākasu
דארואי משתמש בקקאי גנקאי שלו על מנת ליצור קרניים בהירות, אותן הוא יורה לעבר היריב.סויטון: סויג'ינהקי - Suiton: Suijinheki

טכניקת סויטון הגנתית, באמצעותה היריב יוצר קיר של מים סביבו - ממקור מים חיצוני או מפליטת המים מפיו - אשר יעילה מאוד בחסימת טכניקות קאטון. דארואי השתמש בטכניקה על מנת להדוף את סאסוקה, שהתקיף את הראיקאגה.

ראיטון: קאנגקיהא - Raiton: Kangekiha
לאחר שימוש בסויטון: סויג'ינהקי, דארואי משתמש בטכניקת הראיטון הזו על מנת ליצור זרם חשמלי בתוך המים, שמשתק את היריב כאשר המים באים איתו במגע.

ראיטון: קורופאנסא - Raiton: Kuropansa
טכניקה שיוצרת ברק שחור בצורת פנתר המסתער על היריב במטרה לחשמל אותו.