אומואי - Omoi

אומוי - Omoi
אומוי הינו שינובי מקומוגאקורה וחבר בצוות סאמוי; אשר מכיל בתוכו גם את סאמוי וקארוי. את הצוות מנהיג אחיו של הראיקאגה - קילרבי. אומוי נראה עם סוכריה בפיו כדרך קבע.

רקע:
החלק השני -
אומוי נראה לראשונה ביחד עם חברותיו לצוות, קארוי ואומוי, בעת קבלת המשימה מהראיקאגה; לצאת לקונוהאגקורה ולהודיע על פגישת חמשת הקאגים. בנוסף, להציע פתרון לבעית סאסוקה-אקאטסוקי. זמן לא רב לאחר מכן, הצוות נראה עם סיום הפלישה של פיין. בהגיעו לכפר עצמו, אומוי והשאר מגלים כי אקאטסוקי אחראים להרס העצום שנגרם לקונוהא. בעוד שסאמוי מחליטה לתת את המכתב מהראיקאגה למנהיג הכפר, אומוי וקארוי שומעים את נארוטו וסאקורה מדברים על סאסוקה, ומחליטים להוציא מהם מידע ככל האפשר. אומוי נראה מאוחר יותר ביחד עם קארוי, שמבטיחה בפניו של נארוטו שתהרוג את אוצ'יהא סאסוקה, לא משנה מה.

סגנון לחימה:
אומוי, כמו קארוי, סוחב חרב ארוכה יתר על המידה, המשמשת אותו למהלכים משותפים עם קארוי. הוא גם מסוגל להעביר צ'אקרת ראיטון דרך החרב שלו,
בדומה לשינובי אחרים מקומוגאקורה.

קומו-ריו מיקאזוקירי - Kumo-Ryū Mikazukigiri
באמצעות טכניקה זו אומוי מניף את חרבו הארוכה בהירות גבוהה, בצוטרה המזכירה את סהר הירח. כך הוא מסוגל להדוף מתקפות מכיוונים מרובים בבת אחת.

קומו-ריו יורגירי - Kumo-Ryū Uragiri
בטכניקה זו אומוי מסתובב באוויר ולאחר מכך חותך בעזרת חרבו אויב הנמצא מאחוריו. הטכניקה משומשת בעיקר כדי לבלבל אויב הנמצא לפני המשתמש שכן היא גורמת לו לחשוב שהוא המטרה כאשר למעשה המטרה נמצאת מאחורי המשתמש.