מדריך פרקים - 106-132

במדריך הזה תוכלו למצוא תקצירים לכל הפרקים ששודרו עד כה ביפן, קריאה נעימה.
[1-26] [27-52] [53-78] [79-105] [106-132] [133-159] [160-185] [186-211]

#שם הפרק
106

השם בעברית: קאמליה אדומה.
השם ביפנית: Akai tsubaki.
תאריך ההוצאה לאור: 23.4.09

באגם, גורן מותקפת על ידי סאנבי. יוקימארו מנסה להגן עליה, אך נכשל, עקב חוסר צ'אקרה. גורן מחליטה לתת הכל על מנת להגן עליו, ומשתמש במגן הקריסטל הייחודי שלה. באותו הזמן, נארוטו מוצא את יוקימארו, ובלית ברירה, מתמודד מול שלושת הזנבות ביחד עם גורן. סאנבי הזועם מחליט לבלוע את נארוטו וגורן, בעוד שקאקאשי, שינו וסאי מוצאים את יוקימארו חסר ההכרה, ואף לוקחים אותו איתם, לצערו של קאבוטו. פרק זה הינו פילר. 

107

השם בעברית: אויבים מרים יחדיו.
השם ביפנית: Goetsudōshū.
תאריך ההוצאה לאור: 30.4.09

הקרב בין שלושת הזנבות לנארוטו וגורן ממשיך. סאנבי הזועם בולע לבסוף את נארוטו וגורן, ואף משסה בהם סאנבי זעירים בתוך בטנו. השניים מתגברים על תוכניתיו של סאנבי, ואף מתווכחים בנוגע ליוקימארו. על מנת למצוא דרך לצאת מבטנו של סאנבי, נארוטו מפזר "קאגה בונשין" בבטנו של סאנבי. ביינתים, מתחיל חיפוש אחרי נארוטו, בעוד שאינו וסאקורה מחליטות לרפא את יוקימארו הפצוע. לבסוף, קאבוטו משסה בצוות בקונוהא את רינג'י ואנשיו, ואף מעניק להם את הג'וין ג'וטסו. פרק זה הינו פילר.

108

השם בעברית: מדריך הנחייה לקמליה.
השם ביפנית: Tsubaki no michishirube.
תאריך ההוצאה לאור: 7.5.09

נארוטו וגורן ממשיכים לנסות ולצאת מבטנו של שלושת הזנבות, ונתקפים, כרגיל, על ידי הסאנבי הזעירים. באותו הזמן, צוותו של רינג'י תוקף את הצוות מקונוהא, באמצעות הג'וין ג'וטסו אשר מחזק אותם. קאקאשי, ביחד עם יוקימארו, מחליט לאתר את שלושת הזנבות באמצעות יוקימארו עצמו. ביינתים, גורן ונארוטו נכנסים לאשלית ערפל בבטנו של סאנבי. לבסוף, יוקימארו מוצא את שלושת הזנבות, וקאקאשי מצליח ליצור פתח בשביל נארוטו וגורן, אשר מוצאים את דרכם החוצה. פרק זה הינו פילר.

109

השם בעברית: התקפת הנגד של החותם המקולל.
השם ביפנית: Juin no gyakushū.
תאריך ההוצאה לאור: 14.5.09

לאחר שהצוות מקונוהא מוצא את סאנבי, צוות החתימה חוזר לפעולה, ומתחיל לחתום את שלושת הזנבות. באותו הזמן, השאר מותקפים על ידי אנשיו של רינג'י, ורינג'י עצמו, אשר קיבלו את החותם המקולל. רינג'י מחליט לא לשרת את אורוצ'ימארו יותר, וכך לפעול על דעת עצמו. למרות זאת, אנשיו ורינג'י עצמו נעצרים על ידי קאקאשי, יאמאטו ושינו. רינג'י מנסה להשתמש ביוקימארו בכוח, ואף מכריח אותו לקחת עוד גלולות, כדי לשלוט טוב יותר בשלושת הזנבות. פרק זה הינו פילר. 

110

השם בעברית: רגשות אשמה.
השם ביפנית: Tsumi no kioku.
תאריך ההוצאה לאור: 21.5.09

בעוד שיוקימארו נמצא עם רינג'י, צוות החתימה ממשיך לבצע את עבודתו, ואף נעזר בקאטסוי של טסונאדה. קאקאשי והשאר ממשיכים להתמודד מול אנשיו של רינג'י, ומצליחים לבסוף להביסם. כעת, הם פונים למציאת יוקימארו. נארוטו וגורן מוצאים את יוקימארו, שנחרד לגלות כי גורן היא זאת שהרגה את אימו. למרות זאת, הוא סולח לה. נארוטו תוקף את רינג'י, ומגלה כי הוא בעצם קאבוטו, אשר מאיים על חייו של נארוטו עצמו. פרק זה הינו פילר.

111

השם בעברית: הבטחה שבורה.
השם ביפנית: Kudakareta yakusoku.
תאריך ההוצאה לאור: 28.5.09

קאבוטו חושף בפני הנוכחים כי רינג'י מת, ואורוצ'ימארו רוצה את סאנבי למטרותיו האישיות בלבד. הוא שולח את גופתו של רינג'י להרוג את גורן, וזאת לא מצליחה להגן על עצמה. לבסוף, גורן לוכדת את עצמה בקריסטל ביחד עם רינג'י, ושולחת את עצמה לתחתית הנהר. יוקימארו, שמבין כי גורן מתה, עוצר את תהליך חתימת הביג'ו. נארוטו משתמש בטכניקה המשולבת עם גאמאקיצ'י וגאמאטטסו, וסאנבי חוזר למקומו באגם. לאחר שהוא מוצא את יוקימארו, נארוטו חושף בפניו כי הם הולכים לחזור ביחד לקונוהא. פרק זה הינו פילר.

112

השם בעברית: מקום לחזור אליו.
השם ביפנית: Kaerubeki basho.
תאריך ההוצאה לאור: 4.6.09

בלילה, גוזו מחליט להציל את גורן, אשר כלואה בתחתית האגם ביחד עם הקריסטל. לאחר שכולם נרדמים, יוקימארו מחליט לברוח ולמצוא את גורן. בבוקר שלמחרת, הוא עוזב ביחד איתה ועם גוזו. הצוות מקונוהא מודאג לגביו, אך קאקאשי ונארוטו משכנעים אותם שהוא יצא מכלל סכנה, לאור העובדה שאין לו את היכולת לשלוט בשלושת הזנבות יותר. לבסוף, הצוות חוזר לקונוהא, וטסונאדה שולחת את האנבו, בשביל להשגיח על האגם וסאנבי. דאידרה וטובי הורגים את כל חברי האנבו במקום, ואף מתמודדים מול שלושת הזנבות. לבסוף, הם מביסים אותו. מסוף הפרק ואילך, הפרקים הבאים אינם פילרים.

113

השם בעברית: התלמיד של הנחש.
תאריך ההוצאה לאור: 11.6.09

אורוצ'ימארו מבין כי הוא מתחיל לדחות את הגוף החדש שלו, ומשתוקק יותר מתמיד לקחת את גופו של סאסוקה. הוא אף נזכר איך הם נפגשו, ואת הפונטציאל שהוא איתר בו עוד מההתחלה. בעוד שקאבוטו הולך להכין תרופה בשביל אורוצ'ימארו החולה, סאסוקה פורץ לחדר, ואף מחליט להלחם בו. סאסוקה טוען כי אורוצ'ימארו חלש יותר ממנו, ופותח בקרב ללא רחמים. אורוצ'ימארו חושף בפני סאסוקה את גופו האמיתי; נחש לבן וגדול ממדים. סאסוקה מחליט להשתמש ב- CS2, ותוקף את אורוצ'ימארו בכל הכוח.

114

השם בעברית: עין הנץ.
תאריך ההוצאה לאור: 18.6.09

במהלך הקרב בין סאסוקה לאורוצ'ימארו, אורוצ'ימארו נזכר בעברו כילד, אשר כוללים גם את חייו כשינובי ועד לעריקתו מכפר העלה הנסתר. עוד בימים שבהם אוצ'יהא איטאצ'י הצטרף לארגון, והוא, אורוצ'ימארו עצמו, ניסה לקחת שליטה על גופו. לבסוף, סאסוקה מצליח להכניע את גופו של אורוצ'ימארו, אך זה מחליט להקדים את תהליך הפולחן, ולבצע אותו מיידית. דקות ספורות לאחר מכן, קאבוטו מגיע לחדר, ומוצא את סאסוקה לבדו. סאסוקה מראה לקאבוטו את כל מה שקרה במהלך הקרב שלהם, ואת העובדה שסאסוקה עצמו הפך את טכניקת גלגול הנשמות של אורוצ'ימארו באמצעות השארינגאן. כעת, אורוצ'ימארו הובס.

115

השם בעברית: חרבו של זאבוזה.
תאריך ההוצאה לאור: 25.6.09

סאסוקה משחרר את סוויגטסו; שינובי שהיה כלוי בבסיס של אורוצ'ימארו. לאחר שהוא מבהיר לו כי הוא לא רואה בו כאדונו, מחליט סויגטסו להצטרף לשורותיו. השניים מגיעים לקיריגאקורה, לאור העובדה שסויגטסו מעוניין בחרבו של מומוצ'י זאבוזה- קוביקירי הוצ'ו. לצערו, החרב לא נמצאת בקברו של זאבוזה, מה שגורם לשניים להסיק כי היא נלקחה על ידי אחד מהשינובים בכפר. השניים מוצאים לבסוף שינובי בשם טנזן ואת עוזרו, אשר טענו כי הם הרגו את זאבוזה, ואף לקחו את קוביקירי הוצ'ו. לאחר שסויגטסו חושף את יכולותיו, הוא מביס אותם, לוקח את החרב ופונה ביחד עם סאסוקה לבסיס נוסף של אורוצ'ימארו.

116

השם בעברית - השומרת של כלא הברזל.
תאריך ההוצאה לאור - 2.7.09

לאחר שצירף את הוזוקי סויגטסו לשורותיו, סאסוקה פונה לבסיס נוסף של אורוצ'ימארו. בואו לבסיס מוכיח לשומרת, קארין, ולשאר האסירים כי השמועות היו נכונות, וסאסוקה הרג את אורוצ'ימארו. סאסוקה חושף כי הוא מעוניין לצרף את קארין לשורותיו, וכך, למרות הוויכוחים הבלתי נפסקים עם סויגטסו, קארין מצטרפת לסאסוקה מתוך אהבתה כלפיו. לבסוף, הצוות מחליט לפנות לבסיס הדרומי של אורוצ'ימארו, שנחשב בעיני רבים כבסיס לא רגיל.

117

השם בעברית - ג'וגו של מחבוא הצפון.
תאריך ההוצאה לאור - 9.7.09

עם צירופה של קארין לשורותיו, סאסוקה והשאר יוצאים לבסיס הצפוני של אורוצ'ימארו, שנחשב בעיני רבים כלא רגיל. הם מותקפים ע"י שינובים שמשתמשים בחותם המקולל, וסויגטסו מחליט להישאר ולתת לקארין וסאסוקה להיכנס לבסיס. ביינתים בקונוהאגאקורה, נארוטו וסאקורה מגלים כי סאסוקה הביס את אורוצ'ימארו. סאסוקה וקארין מגיעים לכלאו של ג'וגו, אחד האסירים בבסיס הנ"ל. לאחר שהוא פותח את דלת החדר, ג'וגו מתפרץ עליו וסאסוקה מנסה לעצור אותו בכל הכוח.

118

השם בעברית - מערך.
תאריך ההוצאה לאור - 23.7.09

בעודו משתמש בכוח של הג'וין ג'וטסו, סאסוקה מצליח להדוף את ההתקפה של ג'וגו. ג'וגו שוקע בזיכרונות על היום בו פגש לראשונה את קאגויה קימימארו, שהצליח לעצור את התקפי הזעם שלו, וכך זה העריץ אותו יותר מכל. ברגע לא צפוי, סויגטסו מתפרץ לשדה הקרב ותוקף את ג'וגו. סאסוקה עוצר את השניים ומספר לג'וגו על הקרבתו של קימימארו עבורו. ג'וגו מחליט להצטרף לסאסוקה, והצוות מקבל את השם "הבי" (Hebi). סאסוקה חושף בפני הצוות את המטרה העיקרית והיחידה שלהם - להרוג את אוצ'יהא איטאצ'י מאקאטסוקי.

119

השם בעברית - קאקאשי גיידן - חלק ראשון.
תאריך ההוצאה לאור - 30.7.09

בימים של מלחמת השינובי השלישית, האטקה קאקאשי מקבל את המשימה הראשונה שלו כג'ונין. קאקאשי יוצא למשימה ביחד עם חבריו לצוות; אוצ'יהא אוביטו ורין, והסנסיי שלו; יונדאימה הוקאגה לעתיד. השניים נקלעים לעימות עם שינובי מאיווגאקורה, וקאקאשי חושף את ה"צ'ידורי" - הג'וטסו המקורי שלו. קאקאשי נכשל בהריגת השינובי, שנהרג בהמשך על ידי הסנסיי שלו. יום למחרת, קאקאשי, אוביטו ורין נקלעים לעימות נוסף עם שינובים מאיווגאקורה, ואלה מצליחים לקחת בשבי את רין. קאקאשי מתכווח עם חברו לקבוצה, אוביטו, על פעולתיו של שינובי בזמן מלחמה. לבסוף, אוביטו מחליט ללכת להציל את רין, עם או בלי עזרתו של קאקאשי.

120

השם בעברית - קאקאשי גיידן: חלק שני.
תאריך ההוצאה לאור - 30.7.09

קאקאשי מחליט לעזור בחילוץ רין. ביחד עם אוביטו, השניים מוצאים את המחבוא של השינובים. לצערם, אחד מהשינובים תוקף אותם בהפתעה. אוביטו, שמפעיל לראשונה את השארינגאן, מצליח להרוג אותו. החילוץ של רין עובר בהצלחה, אך מפולת סלעים שפורצת במקום מרסקת את מחצית מגופו של אוביטו. זה מבקש מרין להעביר לקאקאשי את עין השארינגאן שלו, כמתנה לעלייתו לדרגת הג'ונין. לאחר שהעברה מצליחה, קאקאשי הורג את השינובי השני שחטף את רין. לאחר מותו של אוביטו, ורין וקאקאשי מוצאים את עצמם מול שלל שינובים מאיוואגאקורה. הם ניצלים על ידי הסנסיי שלהם, וקוברים את אוביטו. בנוסף, קונוהא מנצחים במלחמה מול איווא.

121

השם בעברית - יוצאים לדרך.
תאריך ההוצאה לאור - 6.8.09

קיסאמה מצליח להביס את רושי, הג'ינצ'וריקי של יונבי. מיד לאחר מכן, חברי האקאטסוקי מתחילים בחתימת סאנבי ויונבי. מנהיג האקאטסוקי חושף את מותם את הידאן וקאקוזו, וכן את מותו של אורוצ'ימארו, על ידי אוצ'יהא סאסוקה. אקאטסוקי מבינים שסאסוקה הפך לאיום עליהם, ודאידרה, המצוות עם טובי, מחליט לצאת ולהרוג אותו. בעוד שצוות הבי מגיע למגורם של חתולי הנינג'ה, קונוהא מארגנת קבוצה של שמונה שינובים, ביניהם נארוטו וסאקורה, לאתר את מיקומו של אוצ'יהא איטאצ'י.

122

השם בעברית - מרדף.
תאריך ההוצאה לאור - 13.8.09

קונוהא מתחילים במשימה לאתר את אוצ'יהא איטאצ'י וסאסוקה, בעוד שהבי יוצאים לאתר את איטאצ'י. לאחר שכל השינובים מקונוהא מתפצלים לקבוצות, נארוטו, הינאטה ויאמאטו פוגשים את יאקושי קאבוטו, שחושף בפניהם את מה שקרה לו אחרי מותו של אורוצ'ימארו, ואת העובדה שהוא שילב בגופו תאים של גופת הנחש שלו. בנוסף, קאבוטו נותן לנארוטו מידע על האקאטסוקי, ונעלם, לא לפני שהוא מבטיח שהוא יחזור בשביל נארוטו עצמו, אחרי שיטפל בסאסוקה. אחרי הפיצול של הבי, סאסוקה פוגש בדאידרה וטובי, שמתאגרים אותו לקרב.

123

השם בעברית: התנגשות.
תאריך ההוצאה לאור: 20.8.09

סאסוקה ודאידרה מתחילים בקרב. לאחר כישלון של אחת מהטכניקות שלו, דאידרה משתמש ב - C2, בעוד שטובי מכין מכרה חימר סביב שדה הקרב. סאסוקה כלוא משני הכיוונים; ה - C2 של דאידרה בשמיים, ומכרה החימר של טובי באדמה. למרות השימוש ב - CS2, דאידרה מצליח לגבור על סאסוקה, אך זה מהתל בו ומפיל אותו למלכודת בלתי צפויה. לבסוף, מתברר שדאידרה שרד. הוא נזכר ביום בו הוא הצטרף לאקאטסוקי, ואת הרצון להביס את אוצ'יהא איטאצ'י. בשיא הקרב, דאידרה משתמש ביצירת המופת שלו - גארודה - שנועדה במקור להביס את איטאצ'י, ויוצר העתק רב ממדים של עצמו.

124

השם בעברית: אומנות.
תאריך ההוצאה לאור: 27.8.09

דאידרה מוציא לפועל את ה - C4, הטכניקה שנועדה להביס את איטאצ'י. למרות שהוא בטוח שהוא הביס את סאסוקה אחת ולתמיד, זה חוזר במפתיע, אחרי שהצליח לשרוד עם השימוש בשארינגאן. סאסוקה מצליח לתפוס את דאידרה, אך נופל שנית ל - C4, והחלקיקים הזעירים שמתלווים עם הטכניקה נכנסים לגופו. דאידרה, תשוש מהקרב, מגלה שסאסוקה הצליח לשרוד בשנית, הפעם באמצעות שימוש באלמנט הראיטון שלו, שמוליך את כל גופו, וכך משמיד את החלקיקים הזעירים. דאידרה מחליט לסיים את הקרב ב - CO, טכניקה היוצרת פיצוץ ברדיוס של קילומטרים. למרות הידיעה שגם טובי נמצא באזור, דאידרה מחליט להוציא את הטכניקה לפועל.

125

השם בעברית: העלמות.
תאריך ההוצאה לאור: 3.9.09

הקרב בין דאידרה לסאסוקה הגיע לסופו, וזטסו מודיע לחברי האקאטסוקי על מותם של דאידרה וטובי. הצוות מקונוהא מגיע לזירת הקרב, בעוד שהבי מוצאים את סאסוקה באפיסת כוחות, לאחר שהשתמש במאנדה כמגן. זה מוצא את מותו מספר שניות לאחר מכן. ביינתים, באמגאקורה, מנהיג האקאטסוקי פיין והשותפה שלו, קונאן, פוגשים אדם מסתורי, שמטיל על פיין לתפוס את הקיובי, בטענה שמנהיג לא יכול להיכשל בשום אופן. קיבה עולה על מיקומו של סאסוקה, ויוצא ביחד עם הצוות של קונוהא, בעוד שהבי מחליטים לנוח ולתת לסאסוקה מעט מנוחה. לבסוף, אותו האדם המסתורי באמגאקורה מתגלה כטובי, או בשמו האמיתי, אוצ'יהא מאדארה.

126

השם בעברית: דמדומים.
תאריך ההוצאה לאור: 10.9.09

ג'יראייה מגיע למשדרה של טסונאדה, בטענה שהוא סוף סוף עלה על מיקומו של מנהיג האקאטסוקי - אמגאקורה. הבי מחליטים לצאת לדרך בשנית, לאחר שקיבה עולה על עקבותיו של סאסוקה. רעיון מתוחכם של קארין מצליח לבלבל את השינובים מקונוהא, ונארוטו משתמש במספר מאסיבי של קאגה בונשין, על מנת לאתר את סאסוקה. במהלך החיפוש, נארוטו פוגש את אוצ'יהא איטאצ'י, שרוצה רק לדבר איתו. לאחר השיחה, הצוות מקונוהא ממשיך את החיפוש אחר סאסוקה, והבי מנסים לעלות על המחבוא של האקאטסוקי. לפני שהוא יוצא לאמגאקורה, ג'יראייה וטסונאדה מזכירים בשיחתם את הוריו של נארוטו, נאמיקאזה מינאטו ואוזומאקי קושינה.

 127

השם בעברית: ספיישל נארוטו שיפודן: סיפור הנינג'ה האמיצה - קורות חיי הנינג'ה של ג'יראייה (חלק ראשון).
השם ביפנית: Dokonjō ninden ~Jiraiya ninpōchō~ Zenpen.
תאריך ההוצאה לאור: 24.9.09

החלק הראשון בספיישל על ג'יראייה. כשינובי צעיר, ג'יראייה היה תלמיד ישיר של סארוטובי - הסנדאימה הוקאגה לעתיד, ביחד עם אורוצ'ימארו וטסונאדה. לאחר שנכשל במשימה לתפיסת הפעמונים, סארוטובי משוחח עם ג'יראייה וחושף בפניו את טכניקת הזימון. מאז אותו היום, ג'יראייה התאמן ברצינות על מנת לנסות ולבצע גם את הטכניקה הזו. בפעם הראשונה בה השתמש בטכניקת הזימון, ג'יראייה מצא את עצמו אצל הצפרדעים בהר מיובוקו. מאז, הוא התאמן שם במקביל לאימוניו עם סארוטובי. לאחר מספר שנים, ג'יראייה פגש את נזיר הצפרדע הגדול, שסיפר לו על חיזיון שקשור לג'יראייה עצמו; בעתיד, לג'יראייה יהיה תלמיד, שישפיע בצורה דרסטית על גורל העולם. מאז, ג'יראייה התחיל לשוטט בעולם, בניסיון למצוא את אותו התלמיד. לאחר שפגש מספר שינובים בדרכו, ג'יראייה נקרא בחזרה לקונוהא, וביחד עם אורוצ'ימארו וטסונאדה, הוא יוצא להלחם במלחמת השינובי הגדולה, באמגאקורה.

128

השם בעברית: ספיישל נארוטו שיפודן: סיפור הנינג'ה האמיצה - קורות חיי הנינג'ה של ג'יראייה (חלק שני).
השם ביפנית: Dokonjō ninden ~Jiraiya ninpōchō~ Kōhen.
תאריך ההוצאה לאור: 24.9.09

החלק השני בספיישל על ג'יראייה. לאחר קרב של שלושת השינובים מול המנהיג האדיר של אמגאקורה, האנזו, קיבלו השלושה את התואר "סאנין". מאוחר יותר, השינובים מקונוהא פוגשים בשלושה יתומים מהמלחמה באמגאקורה - יאהיקו, קונאן ונאגאטו. ג'יראייה נותן לאורוצ'ימארו וטסונאדה להמשיך בדרכם, ומחליט להשאר עם היתומים, במטרה שיוכלו להגן על עצמם. באחד מן הימים, שינובי מאיוואגאקורה תוקף את יאהיקו, ונאגאטו, שחזה בקרב, הרג אותו לנגד עיני יאהיקו. שג'יראייה מגיע למקום, הוא מוצא את נאגאטו עם עיני הדוג'וטסו האלוהי - "הרינ'נגאן" - שהיו שייכות לנזיר ששת הדרכים. ג'יראייה האמין שנאגאטו הוא הילד מהנבואה, והתחיל ללמד את השלושה נינג'וטסו. מאוחר יותר, ג'יראייה עזב את השלושה לדרכיהם, לאחר שלימד אותם להגן על עצמם. לאחר שג'יראייה חזר להלחם לצדם של טסונאדה וג'יראייה, הוא שומע על מותם של השלושה. מספר שנים לאחר הקרבות באמגאקורה, ג'יראייה נותן לנאמיקאזה מינאטו לקרוא את ספרו, "סיפור הנינג'ה האמיצה", וביחד עם אשתו, קושינה, מחליט מינאטו לקרוא לבן על שם הדמות הראשית בסיפור - נארוטו.

129

השם בעברית: פלישה! כפר הגשם הנסתר.
השם ביפנית: Sennyū! Amegakure no Sato.
תאריך ההוצאה לאור: 8.10.09

ג'יראייה מגיע לאמגאקורה, לאחר שגילה על מיקומו של מנהיג האקאטסוקי. להפתעתו, הוא מגלה שאמגאקורה כבר לא נמצאת במלחמת אזרחים, וכעת, הכל רואים את המנהיג החדש שלהם, פיין, כאלוהים. על מנת לברר עוד על פיין המסתורי, ג'יראייה מצליח ללכוד שני שינובים בדרגה נמוכה, ולוכד אותם בלוע צפרדע ענקי. לבסוף, אחד מהשינובים מספר לג'יראייה על הבסתו של סאלאמאנדר האנזו, המנהיג לשעבר של אמגאקורה, על ידי פיין עצמו. בנוסף, פיין הרג את קרוביו של האנזו, משפחתו וכל מי שקיים איתו קשר כלשהו. באותו הזמן, פיין מבקש מקונאן למצוא את הפולש באמצעות אוריגאמי, וזאת מצליחה לאתר את ג'יראייה. בעוד שקונאן יוצאת לעכב אותו, פיין נכנס לחדר מסתורי, המחזיק בתוכו עוד חמישה אנשים נוספים עם מדי האקאטסוקי. כעת, שהוא בגוף אחר לגמרי, פיין יוצא להרוג את ג'יראייה.

130

השם בעברית: האדם שהפך לאלוהים.
השם ביפנית: Kami to natta Otoko.
תאריך ההוצאה לאור: 8.10.09

ג'יראייה מסיים את השיחה עם השינובי שלכד, לא לפני שהוא מזמן צפרדע עם מגילה מיוחדת, המסוגלת לשחרר את מלוא הכוח של הקיובי. ג'יראייה מורה לצפרדע להעניק את המגילה לנארוטו, במידה ויקרה לו משהו במהלך הקרב. ג'יראייה יוצא מלוע הקרפדע בגופו של השינובי מאמגאקורה, ומוצא את עצמו מול קונאן. הוא מבין עד מהרה כי מדובר באותה קונאן שפגש לפני מספר שנים במלחמה, ומנסה להוציא ממנה מידע בנוגע לנאגאטו ויאהיקו. בדיוק אז, פיין מגיע אל זירת הקרב. ג'יראייה מסיק כי מדובר בנאגאטו, לאור העובדה שהוא מחזיק את עיני הרינ'נגאן, ושומע מפיין עצמו שיאהיקו נהרג. פיין מגלה לג'יראייה את המטרה העיקרית באסיפת הביג'ואים; יצירת קינג'וטסו, שיגרום לעולם להרגיש כאב ולהביא לשלום עולמי. בעוד שפיין מבצע מספר זימונים שונים, ג'יראייה מזמן את גאמאקן, והקרב בין השניים מתחיל.

131

השם בעברית: הפעל! סייג' מוד!
השם ביפנית: !Hatsudō! Sennin Mōdo
תאריך ההוצאה לאור: 15.10.09

הקרב בין פיין לג'יראייה ממשיך. ג'יראייה מחליט להיכנס לסנין מוד, ומנסה להרוויח כמה שיותר זמן. ביחד עם גאמאקן, השניים מתמודדים מול מספר זימונים של פיין, בעוד שזה מסתתר בלוע הזיקית שזימן. לבסוף, ג'יראייה מצליח להיכנס לסנין מוד, ומזמן לזירה את פוקאסאקו ושימה, בעוד שגאמאקן חוזר למיובוקוזאן. לבסוף, שתי הצפרדעים מביסים על הזיקית של פיין. לאחר שאיבד את הזיקית שלו, פיין מזמן שני אנשים לשדה הקרב.

132

השם בעברית: ל�