אביסו - Ebiso

אביסו - Ebisu
אביסו הינו ג'ונין מקונוהאגאקורה, ולעתיד גם הסנסיי של סארוטובי קונוהאמארו, מואגי ואודון.פרטים אישיים:
גיל - 32
משקל – 67.5
גובה – 181.4

רקע:
החלק הראשון -
אביסו מופיע לראשונה לאחר שנארוטו פוגש את קונוהאמארו. בכל כוחו, אביסו מנסה להרחיק את קונוהאמארו מנארוטו, אך זה מתנגד. לאחר שאביסו מצליח למצוא את נארוטו, הוא מפסיד לו במהירות רבה, ע"י שימוש של נארוטו בחארם ג'וטסו. זמן לא רק לאחר מכן, כאשר בחינות הצ'ונין מגיעות לשלב הסופי, אביסו הופך להיות מאמנו הזמני של נארוטו, ואף מלמד אותו לשפר את שליטתו בצ'אקרה. האימונים של השניים מסתיימים במהירות רבה, כאשר נארוטו מחליט להחליף את אביסו בסנסיי החדש שלו - ג'יראייה.

החלק השני -
אביסו נראה לראשונה בתחילת החלק השני, כסנסיי של סארוטובי קונוהאמארו, מואגי ואודון. עם פלישת פיין לקונוהאגאקורה, אביסו מתמודד מול ממלכת הגהנום. לאחר שהוא נתפס על ידו, אביסו מחליט לא לחשוף את מקומו של נארוטו, למרות שהוא יודע כי מעשה זה יגרום למותו. ברגע האחרון, קונוהאמארו מופיע בהפתעה, ומשתמש ב'רסנגאן' - ג'וטסו אשר למד מנארוטו עצמו.

סגנון לחימה:
כישורי הלחימה של אביסו לא הוצגו במלואם, אמנם ידוע כי הוא בעל ידע מעולה בטכניקות הבסיסיות של השינובי. בנוסף, כמו רוב הג'ונין, אביסו משתמש בטכניקת ה"קאגה בונשין" היעילה במיוחד.

קאגה בונשין נו ג'וטסו - Kage Bunshin no Jutsu
באמצעות כמות לא מעטה של צ'אקרה, אביסו יוצר מספר כפילים של עצמו. בשונה מהבונשין הרגילים, קאגה בונשין מסוגלים גם לתקוף את היריב. הכפילים הללו נעלמים כאשר הם חווים מכה אחת בלבד.