זימונים - צפרדעים.

גאמאבונטה - Gamabunta
מלך הצפרדעים והצפרדע החזק ביותר, הדורש גם את כמות הצ'אקרה הרבה ביותר. השינובי היחידים שהצליחו לזמנו, הינם ג'יראייה, נאמיקאזה מינאטו ואוזומאקי נארוטו.
גאמאבונטה יסרב להקשיב להוראותיו של האדם שזימן אותו, אלא אם כן אותו אדם רכש את כבודו. על מנת לגרום לו לשתף פעולה, על המזמן להוכיח שהוא ראוי לו ולשתות עימו סאקה (Sake, אלכוהול יפני).

סגנון לחימה:
גאמאבונטה משתמש בקרב בדוסו, חרב יאקוזה. כמו כן, פרט לכוחו הכביר, גאמאבונטה נראה מבצע מספר ג'וטסו סויטון, ביניהם סויטון: טופודאמה (Suiton: Teppoudama).

גאמאהירו - Gamahiro
גאמאהירו הוא צפרדע מאסיבי, המשתווה לגאמאבונטה בגודלו. ככל הנראה, הוא הצפרדע השני החזק ביותר, אחרי מלך הצפרדעים. הוא נושא על גבו זוג חרבות ענקיות.

קוצ'יוסה: יאטאי קוזושי נו ג'וטסו - Kuchiyose: Yatai Kuzushi no Jutsu
למעשה, זוהי טכניקת זימון פשוטה, שבאמצעותה ג'יראייה מזמן את גאמאהירו מעל לאויב במטרה למחוץ אותו תחת משקלו של הצפרדע הענק.

גאמאקיצ'י וגאמאטאטסו - Gamakichi & Gamatatsu
שני בניו של מלך הצפרדעים, גאמאקיצ'י וגאמאטאטסו. השניים הללו נועדו בעיקר על מנת להוסיף הומור לעלילה, מאחר והם מזומנים לשדה הקרב כאשר נארוטו (או ג'יראייה) מבצעים טעות בחילוק הצ'אקרה מסיבות שונות. אולם לגאמאקיצ'י ישנו חלק מעט גדול יותר בעלילה, מאשר לגאמאטאטסו.

צפרדע הנזיר הגדול - Oogamasennin
צפרדע מבוגר מאוד, וככל הנראה גם המכובד ביותר בהר מיובוקו. בשל גילו, אואוגאמאסנין סנילי, לכן נוטה לשכוח דברים בתוך זמן קצר. הוא בעל היכולת לנבא עתידות, והיה זה שניבא את עתידו של ג'יראייה.

גאמאקן - Gamaken
גאמאקן, למרות היותו אחד מהצפרדעים החזקים ביותר, הוא חסר ביטחון ונוהג ללעוג לעצמו בכל הזדמנות. על גבו הוא נושא כובע קש, ובקרב משתמש במוט ברזל המתפצל לשניים.

פוקאסאקו ושימה - Fukasaku & Shima
זוג צפרדעים נשוי בן מאות שנים. הם היו יועציו של אואוגאמאסנין, ומאוחר יותר אימנו את ג'יראייה ונארוטו.

סגנון לחימה:
שניהם מתמחים בסנג'וטסו, ויודעים לבצע גנג'וטסו רבי עוצמה.

מאגן: גאמארינשו - Magen: Gamarinshou
גנג'וטסו עוצמתי, הלוכד את האויב דרך שמיעה. למרות זאת, דרוש זמן מה לבצע את הג'וטסו, כשבמהלכו האויב יכול לאתר את מיקומם של פוקאסאקו ושימה בעקבות השירה שלהם, אותה הם מנסים להתאים בכדי לבצע את הגנג'וטסו כראוי. כשהיריב נתפס בגנג'וטסו, נשמתו נלכדת בתוך קובייה של מים, המוקפת על ידי ארבע צפרדעים לוחמות, מה שמשאיר את גופו פגיע לחלוטין.

גרוטורה - Gerotora
גאמאטורה הוא אחד מהצפרדעים מזן 'צפרדעי המגילות', שנדיר אף בהר מוביוקו, מקום המגורים של הצפרדעים. גאמאטורה שומר על המגילה, בו מאוכסן המפתח לשחרורה של הצ'אקרה השלילית של קיובי.