מדריך פרקים - 79-105

במדריך הזה תוכלו למצוא תקצירים לכל הפרקים ששודרו עד כה ביפן, קריאה נעימה.
[1-26] [27-52] [53-78] [79-105] [106-132] [133-159] [160-185] [186-211]

#שם הפרק
79

השם בעברית: צעקה שלא התגשמה
השם ביפנית: Todokanu zekkyō
תאריך ההוצאה לאור: 2.10.08

לאחר שראשו נכרת, להפתעתם הרבה של קבוצת אסומה, הידאן נשאר בחיים, למרות שהוא לא יכול להזיז את גופו. קאקוזו, אשר נמצא בסביבה מחבר בחזרה את ראשו של הידאן בעזרת החוטים שיש לו בגוף. איזומו וקוטטסו מנסים לתקוף את קאקוזו, אך הוא לוכד אותם ומתחיל לחנוק אותם בעזרת ידיו. בנתיים, הידאן חוזר אל תוך המעגל שלו ודוקר את עצמו בחזה, מה שגורם לאסומה להיפצע באופן קטלני. 

80

השם בעברית: מילים אחרונות
השם ביפנית: Saigo no kotoba
תאריך ההוצאה לאור: 16.10.08

אסומה מתעלף לאחר קבלת הפציעה הקטלנית. זמן לא רב לאחר מכן, צ'וג'י, אינו, אובה וראידו מגיעים בתור תגבורת. הם לא מצליחים להביס את האקאטסוקי, אך למזלם, הידאן וקאקוזו נסוגים בעקבות פקודותיו של מנהיג האקאטסוקי. בנתיים, אסומה נותן את עצותיו האחרונות לתלמידיו, ומגלה לשיקאמארו באוזן על אישיותו של ה"מלך" של קונוהא, עליו צריך להגן. לאחר שהתחיל לעשן את הסיגריה האחרונה שלו, אסומה מת.

81

השם בעברית: חדשות עצובות
השם ביפנית: Kanashiki shirase
תאריך ההוצאה לאור: 23.10.08

לאחר נסיונות רבים שנגמרו בכישלון, נארוטו מבין שהוא צריך להשתמש בשני העתקים נוספים בכדי לשלב עם הראסנגאן שלו את האלמנט "רוח". בדיוק כאשר קלט את זה, הוא מגלה על החדשות לגבי המוות של אסומה. בנתיים, האקאטסוקי מתחילים בהחתמת השד בעל שני הזנבות, ומנהיג האקאטסוקי מגלה את התוכנית שלו לגבי ההשתלטות על העולם.

82

השם בעברית: קבוצה 10
השם ביפנית: Daijuppan
תאריך ההוצאה לאור: 30.10.08

מתבצעת הלוויה לאסומה, אך שיקאמארו לא מופיע בה, ומעדיף לטייל בכפר. לאחר מכן, הוא משחק עם אביו בשוגי ומראה במשחק זה רגשות סוערים בגלל מותו של המורה שלו. לאחר מכן, שיקאמארו גובר על העצב ומתחיל לתכנן תוכנית להבסת הידאן וקאקוזו במטרה לנקום. כאשר קבוצה 10 מוכנה לצאת אחרי שני האקאטסוקי, טסונדה עוצרת אותם וטוענת שזאת טיפשות, ושהם לא יכולים לצאת להלחם נגד האקאטסוקי לבדם. בדיוק אז, מופיע קאקאשי ומציע את עצמו בתור הקפטן של הקבוצה. לטסונדה אין שום ברירה אלא להסכים, וקבוצה 10 יוצאת לדרך. 

83

השם בעברית: המטרה נמצאה
השם ביפנית: Tāgetto Rokkuon
תאריך ההוצאה לאור: 6.11.08

טסונדה אומרת לסאקורה שקבוצה 7 תשמש כתגבורת לקבוצה 10 אם נארוטו יסיים את אימוניו תוך 24 השעות הקרובות. בנתיים, שיקאמארו מספר לקבוצתו על התוכנית אותה תיכנן, ולאחר מכן, הם מוצאים את הידאן וקאקוזו ויוצאים לדרך. לאחר שהזוג נמצא, שיקאמארו מצליח ללכוד את שניהם על ידי האגרופנים של אסומה אותם ירש, בהם ספוגה הצ'אקרה שלו ודרכם מתבצע הג'וטסו שלו. אז, שיקאמארו משתמש בהידאן בכדי לתקוף את קאקוזו, אך קאקוזו מצליח לנטרל את הג'וטסו של האגרופן בזכות ידו, אותה הכניס למתחת לאדמה לפני שנלכד. אך שמחתו של קאקוזו לא נמשכה הרבה זמן, והוא הותקף על ידי צ'וג'י מלמעלה.

84

השם בעברית: יכולתיו של קאקוזו
השם ביפנית: Kakuzu no nōryoku
תאריך ההוצאה לאור: 13.11.08

ההתקפה של צ'וג'י לא גורמת לקאקוזו שום נזק בעקבות שימושו בג'וטסו אדמה אשר על ידו הוא מצליח להקשיח את עורו. אך מיד לאחר השימוש בג'וטסו זה, הוא מותקף על ידי הראיקירי של קאקאשי, אשר חודרת לתוכו ישר דרך הלב. למרות זאת, קאקוזו מצליח לשרוד ואף ממשיך להלחם. מאוחר יותר, הוא חושף ארבעה גופים בעלי מסכות, ואחד מהם מת בעקבות הראיקירי של קאקאשי. לאחר מכן, קאקוזו משתמש במסכות אלו בכדי לתקוף את קבוצה 10 בטכניקות רוח, ברק ואש.

85

השם בעברית: סוד מזעזע
השם ביפנית: Osorubeki himitsu
תאריך ההוצאה לאור: 20.11.08

שיקאמארו מבין שלקאקוזו יש חמש לבבות ברשותו, והן נמצאות בתוך הגופים בעלי המסיכות. כאשר הלב של קאקוזו נפגע מהראיקירי, אחת הלבבות הללו הושמדה, וזה נראה לאחר שקאקוזו הוציא את מסיכותיו מגופו. מה שאומר שבכדי להרוג את קאקוזו, צריך להרוג אותו חמש פעמים. לאחר ששיקאמארו רואה כי זה בלתי אפשרי להלחם נגד הידאן וקאקוזו ביחד, הוא לוכד את הידאן על ידי צילו ומוביל אותו הרחק משופתו אל תוך היער. לאחר מכן, קאקוזו משלב את מסיכות האש ורוח ומתכונן להשיג את הלב של קאקאשי במקום הלב אותו קאקאשי השמיד. בנתיים, הידאן משיג את דמו של שיקאמארו ומצייר על האדמה את המעגל, אליו נכנס מיד לאחר מכן.

86

השם בעברית: גאונותו של שיקאמארו
השם ביפנית: Shikamaru no sai
תאריך ההוצאה לאור: 4.12.08

הידאן דוקר את עצמו בלב, אך שיקאמארו לא מת. במקומו, קאקוזו נפצע רגע לפני שלקח את ליבו של קאקאשי. מסתבר, שכאשר קאקאשי פגע בקאקוזו עם הראיקירי, הוא הצליח להשיג ממנו מעט דם, אותו הכניס לתוך קאפסולה. לאחר מכן, הוא נתן את הקאפסולה לשיקאמארו, ורגע לפני שהידאן פגע בשיקאמארו בכדי להשיג את דמו, שיקאמארו שפך על הלהב שלו את הדם שנמצא בקאקוזו, מה שגרם להידאן לטעום מדמו של קאקוזו, ולהשתמש בג'וטסו שלו עליו. שיקאמארו קם ותוקף את הידאן, אך לא מצליח לכרות את ראשו לאחר שהידאן שם לב אליו ברגע האחרון. באותו הזמן, קאקוזו לוכד את קבוצה 10 ועומד להשתמש בג'וטסו האש והרוח שלו בכדי להרגם. אך ברגע האחרון, הג'וטסו נעצר על ידי הג'וטסו המשלוב של מים ורוח של נארוטו ויאמאטו, אשר מגיעים יחד עם סאקורה לסאי לשדה הקרב.

87

השם בעברית: כאשר אתה מקלל מישהו, אתה חופר את הקבר של עצמך
השם ביפנית: Hito o norowaba ana futatsu
תאריך ההוצאה לאור: 4.12.08

סאקורה וסאי עוזבים בכדי לעזור לשיקאמארו. בנתיים, הידאן מנסה לתקוף את שיקאמארו, אך שיקאמארו משתמש בג'וטסו שלו, ולוכד את הידאן על ידי פתקים מתפוצצים. לאחר מכן, הוא יוצר בור עמוק מתחת להידאן, ואחרי שהוא רואה את רוחו של אסומה, אשר מעביר לו את "צוואת האש", שיקאמארו מעיף על הידאן את המצית הדלוק של אסומה, מה שגורם לו להתפוצץ. באותו הזמן, נארוטו חושף את הג'וטסו החדש שלו- פוטון: ראסנשוריקן.

88

השם בעברית: אלמנט רוח: ראסנשוריקן
השם ביפנית: Fūton: Rasenshuriken
תאריך ההוצאה לאור: 11.12.08

נארוטו מנסה לפגוע בקאקוזו עם הראסנשוריקן שלו, אך בנתיים ללא הצלחה. באותו הזמן, חתיכות גופו של הידאן נופלות לתוך הבור, וראשו, אשר עדיין חי, מקלל וצורח על שיקאמארו. אך כל זה לא עובד על שיקאמארו, והוא משתמש בפתק מתפוצץ בכדי לקבור את הידאן בבור לנצח. לאחר נצחונו, שיקאמארו פוגש את סאקורה וסאי, ושלושתם חוזרים לשדה הקרב בו נארוטו נלחם נגד קאקוזו. לאחר כמה נסיונות, נארוטו עובד על קאקוזו עם טריק של הסחת דעת, ופוגע בקאקוזו עם הראסנשורקין, מה שגורם לקאקוזו להיפצע ולאבד שתי לבבות.

89

השם בעברית: המחיר לכוח
השם ביפנית: Chikara no daishō
תאריך ההוצאה לאור: 18.12.08

קאקאשי גומר את קאקוזו הפצוע, וכולם חוזרים לקונוהא. שיקאמארו הולך אל קברו של אסומה ושם פוגש את קורנאי. הוא אומר לה כי הוא יהיה המורה של התינוק אשר יוולד לה מאסומה. בנתיים, טסונדה חוקרת את גופתו של קאקוזו ומוצאת כי כל כלי הצ'אקרה שלו מנותקים. היא אומרת לקאקאשי לאסור על נארוטו להשתמש בראסנשוריקן כי זה גורם גם לו לנזק רב. באותו הזמן, אורוצ'ימארו מגלה על מותם של הידאן וקאקוזו ושולח את קאבוטו אחרי אישה בשם גורן.

90

השם בעברית: ההשמדה של השינובי
השם ביפנית: Shinobi no ketsui
תאריך ההוצאה לאור: 25.12.08

כמה רגעים לפני מותו, שינובי מהאנבו שולח לקונוהא הודעה לגבי המחבוא של אורוצ'ימארו. בנתיים, גוראן נלחמת נגד מספר רב של שפני נסיונות אנושיים. מאוחר יותר, קאקאשי מודיע לנארוטו על איסורו בשימוש בראסנשוריקן, ונראה כי נארוטו כבר נפצע וחובש תחבושת על ידו בעקבות הטכניקה ההרסנית שלו. לאחר מכן, נארוטו מתאחד שוב עם ג'יראיה, אשר רוצה לאמן אותו שוב פעם. באותו הזמן, סאסקה פוגש ילד בשם יוקימארו. בנתיים, טסונדה מקבלת את ההודעה של האנבו, ושולחת למשימה את קאקאשי יחד עם אבורמה שינו, היוגה הינאטה ואינוזוקה קיבה. פרק זה הינו פילר.

91

השם בעברית: מחבואו של אורוצ'ימארו נחשף
השם ביפנית: Hakken - Orochimaru no ajito
תאריך ההוצאה לאור: 8.1.09

לאחר הקרב שלה, גוראן לוקחת 21 אנשים אשר שרדו, ועוזבת את כל השאר שפצועים או מתים. בנתיים, קבוצת קאקאשי מגיע למחבוא של אורוצ'ימארו ומגלה כי הוא ננטש. בנוסף לכך, הם רואים את תוצאות הקרב של שפני הנסיונות נגד גוראן, ומיד לאחר מכן, כל הגופות ואף הפצועים שעוד לא מתו נשטפים על ידי ג'וטסו מלכודת. באותו הזמן, גוראן הורגת שש עשר מהאנשים אותם היא לקחה איתה בעקבות המרידה שלהם. נשארים אך ורק חמישה אשר מסכימים ללכת איתה. בנתיים, נארוטו מנסה ללמוד ג'וטסו אלמנטים משולב, אך הוא לא מסתדר עם גאמאריקי, צפרדע איתה הוא אומר לבצע את הטכניקה. פרק זה הינו פילר.

92

השם בעברית: מפגש
השם ביפנית: Deai
תאריך ההוצאה לאור: 15.1.09

קאבוטו ויוקימארו מגיעים לאגם מסתורי בו קאבוטו מנסה להוציא מתוך המים יצור מסוים על ידי מכשיר אותו שם על יוקימארו, אשר גרם לו להוציא כמויות גדולות של צ'אקרה. בנתיים, גוראן שלוחת את אנשיה שיחפשו את אורוצ'ימארו, איתו נמצא סאסקה. באותו הזמן, סאסקה מביס צבא שלם, בתור אימוניו. אך למרות זאת, סאסקה חס על חייהם וטוען כי הבן אדם שהוא רוצה להרוג זה איטאצ'י, ואין לו שום כוונה להרוג אותם. בנתיים, נארוטו מזמן את גאמאקיצ'י וגאמאטאטסו בכדי ללמוד על ההתחברות לליבו של הבן אדם, אך עדיין לא קולט את הדרך לעשות זאת. באותו הזמן, קאבוטו ויוקימארו מגיעים לכפר המעיינות החמים, איפה שנמצאים נארוטו וג'יראיה, ושם, יוקימארו נפגש עם נארוטו, ונארוטו מספר לו על קשריו עם סאסקה. פרק זה הינו פילר.

93

השם בעברית: לבבות מקושרים
השם ביפנית: Kayoiau kokoro
תאריך ההוצאה לאור: 22.1.09

נארוטו ממשיך להתאמן עם גאמאקיצ'י וגאמאטאטסו ובהמשך עוזב לקונוהא, וג'יראיה עוזב בכדי לעשות מעקב נוסף אחר האקאטסוקי. כאשר נארוטו מגיע לקונוהא, הוא מגלה כי גאמאקיצ'י וגאמאטאטסו בעצם לא שולטים באלמנט מים בכלל. בנתיים, החרק של שינו שנמצא בתוך ג'וטסו הקריסטל של גורן נשלח לאגף הדיון בקונוהא. באותו הזמן, רינג'י, אחד המשרתים של גורן מגלה על נוכחותה של קבוצת קאקאשי. פרק זה הינו פילר.

94

השם בעברית: לילה של גשם
השם ביפנית: Ame hitoyo
תאריך ההוצאה לאור: 22.1.09

נארוטו ממשיך להתאמן עם גאמאקיצ'י וגאמאטאטסו ובהמשך עוזב לקונוהא, וג'יראיה עוזב בכדי לעשות מעקב נוסף אחר האקאטסוקי. כאשר נארוטו מגיע לקונוהא, הוא מגלה כי גאמאקיצ'י וגאמאטאטסו בעצם לא שולטים באלמנט מים בכלל. בנתיים, החרק של שינו שנמצא בתוך ג'וטסו הקריסטל של גורן נשלח לאגף הדיון בקונוהא. באותו הזמן, רינג'י, אחד המשרתים של גורן מגלה על נוכחותה של קבוצת קאקאשי. פרק זה הינו פילר.

95

השם בעברית: שני הקמיעות
השם ביפנית: Futatsu no omamori
תאריך ההוצאה לאור: 5.2.09

גורן ויוקימארו חוזרים לבסיס שלהם. קאקאשי והצוות יוצאים בעקבותיהם, בשעה ששינו נותר מאחור בנסיון להרבות חרקים החסינים מפני השוטון של גורן. גורן פונה חזרה, אך לפני כן יוקימארו נותן לה מזכרת מאמו, בזמן שגאמאטאטסו לומד להשתמש בסויטון. נארוטו, שנתקל בסאי ומגלה על המשימה של קאקאשי, מבקש מטסונאדה להצטרף. צוות שמונה, תחת פיקודו של קאקאשי, מתכננים להתקיף את גורן, בשעה שנארוטו לומד לשלוט בג'וטסו החדש שלו. פרק זה הינו פילר.

96

השם בעברית: האויב הבלתי נראה
השם ביפנית: Miezaru Teki
תאריך ההוצאה לאור: 12.2.09

ביער, הצוות של קורנאי נלחם באנשיה של גורן. הינאטה וקיבה נתקעים במסך העשן של קיגירי, והינאטה נפצעת קשה מהתקפותיו של נורארי. קאקאשי, שנלחם בגוזו, לא מצליח להביס אותו בגלל כוחו ומהירותו שמתעלים על כוחו של קאקאשי. רינג'י והאחרים עומדים לחסל את הינאטה, קיבה ואקאמארו, אך נאלצים לסגת כששינו והחרקים שלו מגיעים למקום. יוקימארו נזכר באמו. פרק זה הינו פילר.

97

השם בעברית: מבוך של השתקפות מעוותת
השם ביפנית: Ranhansha no meikyū
תאריך ההוצאה לאור: 19.2.09

בקונוהא, טסונאדה מגלה כי האויב שאיתו הם מתמודדים משתמש בשוטון. במשימה, נארוטו פוגש את יוקימארו ומדבר איתו. גורן כולאת את צוותה של קורנאי ביער ומתקיפה אותם עם הכפילים שלה. הינאטה נכלאת בתוך כלא השוטון של גורן, לאחר שהביסה את אחד מהכפילים. צוות קאקאשי מגיעים לגבולות הכלא שכלא את צוות קורנאי ביער ונארוטו מצליח לפרוץ פתח הודות לג'וטסו החדש שלו. פרק זה הינו פילר.

98

השם בעברית: המטרה מופיעה.
השם ביפנית: Arawareta Hyouteki.
תאריך ההוצאה לאור: 22.1.09

צוות קאקאשי מגיעים לסייע לצוות קורנאי בקרב ומצליחים להשיג את הינאטה. גורן מחליטה לסגת. סאי וסאקורה נשארים עם הינאטה, בעוד שהאחרים יוצאים בעקבותיה של גורן. בבסיס, קאבוטו מגיע ולוקח אותם לאגם, שם הוא מחבר את יוקימארו למכונה שמגבירה את הצ'אקרה של יוקימארו, וסאנבי עולה אל מעל פני השטח. פרק זה הינו פילר.

99

השם בעברית: הביג'ו המשתולל.
השם ביפנית: Arekuru Bijuu.
תאריך ההוצאה לאור: 5.1.09

לאחר שזימנו את סאנבי, גורן מנסה ללכוד אותו אך נכשלת והוא משתחרר. נארוטו נשלח לחקור את האגם כשצוות קאקאשי נתקל באנשיה של גורן. נארוטו מתקרב לסאנבי על גבם של גאמאטאטסו וגאמאקיצ'י, שם הוא מגלה על האמונים של יוקימארו לגורן. בניסיון להציל את גורן, יוקימארו גובר על סאנבי והם נמלטים. פרק זה הינו פילר.

 100

השם בעברית: בתוך הערפל.
השם ביפנית: Kiri no Naka De.
תאריך ההוצאה לאור: 12.3.09

גורן נזכרת בעברה, בעוד שקאקאשי וצוות קורונאי מצליח למצוא את נארוטו, אשר לכוד בגנג'וטסו. לאחר שטסונאדה שומעת על הקרב מול סאנבי, היא שולחת קבוצה של שינובים; הכוללת בתוכה את שיזונה, טנטן, לי ואינו, במטרה לסייע לצוות קורונאי והשאר, ובנוסף, להקדים את אקאטסוקי, אשר כמו אורוצ'ימארו, מעוניינים לחתום את סאנבי. באותו הזמן, לאחר שיחה עם סאקורה, נארוטו מחליט לצאת ולמצוא את יוקימארו האובד, בעוד שזה נמצא בידיה של גורן, ונראה כי הוא מת. פרק זה הינו פילר.

101

השם בעברית: הרגשות של כולם.
השם ביפנית: Sorezore no omoi.
תאריך ההוצאה לאור: 26.3.09

נארוטו, אשר מנסה למצוא את יוקימארו, נעצר ע"י קאקאשי ויאמאטו. גורן נפגשת עם קאבוטו, אשר חושף בפניה כי יוקימארו היה כלי עזר בעל משמעות קטנה בתוכנית של אורוצ'יאמארו, והוא נועד בשביל שליטה על סאנבי. באותה שעה, המשלחת של טסונאדה מצליחה למצוא את שאר השינובים, ואף חושפת בפניהם את פרטי המשימה החדשה; לחתום את סאנבי, לפני שאורוצ'ימארו יעשה זאת. לפני יציאתם למשימה החדשה, צוות קורונאי והשאר מצליחים למצוא את יוקימארו, לחלץ אותו ואף להביאו אל הכפר. פרק זה הינו פילר.

102

השם בעברית: להתארגן מחדש.
השם ביפנית: Saihensei.
תאריך ההוצאה לאור: 26.3.09

לאחר האירוע עם סאנבי באגם, צוות קאקאשי פוגש את הצוות מקונוהא. הכל שומעים את תוכניתה החדשה של טסונאדה; חתימת סאנבי. קאקאקשי מחליט לחלק את השינובים ל- 3 קבוצות; קבוצת הלחימה, החתימה וההגנה. לאחר שצוות השינובי הוראות מדויקות בשביל המשימה אליה הם יוצאים, נארוטו מקבל מגילה מיוחדת בשביל המשימה, מטסונאדה עצמה. הפרק נגמר כאשר רינג'י הופך להיות המרגל של קאבוטו, במטרה לעקוב אחרי גורן ומעשיה לעתיד. פרק זה הינו פילר.

103

השם בעברית: מחסום החתימה בעל ארבע הפינות.
השם ביפנית: Kekkai Shiho Fujin.
תאריך ההוצאה לאור: 9.4.09

משימת החתימה של סאנבי יוצאת לדרך. לאחר שנארוטו מציג את סאי בפני שאר השינובים, יוצא צוות החתימה לאגם, במטרה לחתום את סאנבי. בד בבד, גורן וגוזו מבצעים מארב על צוות הלחימה. כך, נוצר קרב בין השינובים של רינג'י לבין השינובים מקונוהא, אשר מסתיים בניצחון של קיבה, לי וטנטן. הקרב מגיע לשיאו כאשר נארוטו מתעמת עם גורן, ואף מבקר את היחס המזלזל שלה כלפי יוקימארו. פרק זה הינו פילר.

104

השם בעברית: לשבור את השוטון.
השם ביפנית: Shoton Kuzushi.
תאריך ההוצאה לאור: 9.4.09

הקרב באגם על חתימת שלושת הזנבות ממשיך. ביינתים, טובי מחליט לנסות ולמצוא את סאנבי לבדו, ומוצא את צוות החתימה מקונוהא. הקרב בין השינובים לצוותה של גורן מגיע לשיאו, כאשר גוזו מחליט לתת את חייו ולהציל את גורן ממתקפה ישירה של קאקאשי. באותו הזמן, גורן נזכרת בעובדה המרה שאותה שכחה - היא זאת שהרגה את אמא של יוקימארו. עובדה זו מערערת את גורן לחלוטין, ונותנת לקאבוטו להתל בה כרצונו. פרק זה הינו פילר.

105

השם בעברית: קרב מחסומים.
השם ביפנית: Kekkai Kobosen.
תאריך ההוצאה לאור: 16.4.09

לאחר שרינג'י נכשל בניסיונותיו לעצור את צוות החתימה, סאנבי מופיע באגם. רינג'י נעזר בגורן, אשר מגיעה במהירות למקום. סאנבי משתולל בצורה אגרסיבית, ואף תוקף את כל השינובים אשר נמצאים באגם. בדיוק לפני שהוא מצליח לפגוע בגורן, סאנבי נעצר על ידי יוקימארו, אשר מחליט להציל אותה, גם אם זה יעלה לו בחייו. מכאן מתגלה מטרת התוכנית של אורוצ'ימארו; לגרום ליוקימארו לפתח אובססיה כלפי גורן. בעוד שסאנבי ממשיך להשתולל באגם, טובי מאתר אותו, ומחליט לספר זאת לדאידרה. פרק זה הינו פילר.