סארוטובי קונוהאמארו - Sarutobi Konohamaru

סארוטובי קונוהאמארו - Sarutobi Konohamaru
קונוהאמארו הוא נכדו של סאנדאימה הוקאגה, סארוטובי הירוזן, ואחיינו של אסומה. הוא מעריץ מאוד את נארוטו, אך מחשיב אותו גם ליריבו, מאחר גם נארוטו וגם קונוהאמארו רוצים לקבל את תואר ההוקאגה. למרות זאת, היריבות הזאת לא מפריעה להם להיות חברים ממש טובים. בעקבות הערצה של קונוהאמארו כלפי נארוטו, קונוהאמארו אף נוהג לחקות אותו.פרטים אישיים:
גיל - 13.
גובה - 141.1 ס"מ.
משקל - 36.9 ק"ג.

ביוגרפיה:
כנכדו של סאנדאימה הוקאגה, קונוהאמארו חי בצילו של סביו. לא ראו אותו כפי שהוא, אלא כ"הנכד של ההוקאגה", ולכן הוא שואף להפוך יום אחד להוקאגה בעצמו, ובעקבות כך, נהג להתפרץ פעמים רבות אל משרדתו של סאנדאימה ולאתגר אותו לקרב.
לא ידוע על מצבם של הוריו, אולם כפי הנראה, הוא נותר יתום, כעת שסביו ודודו אינם בין החיים יותר.
כתלמיד באקדמיה, קונוהאמארו התאמן תחת חסותו של אביסו, אולם יחסיו עם המורה שלו לא היו טובים במיוחד, אך בהמשך נראה כי שניהם התקרבו אחד אל השני והתיידדו.

רקע:
החלק הראשון -
בחלק זה, קונוהאמארו לא לקח חלק חשוב בעלילה, ונראה מספר פעמים מועט. הוא מתיידד עם נארוטו ואף מתפתחת ביניהם יריבות הדדית על תואר ההוקאגה.
קונוהאמארו מקבל את מותו של סביו קשה מאוד, אך בהמשך הוא מצליח להתגבר על הכאב ולהמשיך הלאה.
בשלב מסוים במהלך העלילה, קונוהאמארו התאמן תחת נארוטו, ולמד ממנו את הראסנגאן.

החלק השני -
זמן קצר לפני שובו של נארוטו לקונוהא, קונוהאמארו מסיים את לימודיו באקדמיה ומצליח להפוך לגנין באופן רשמי, ומונה לאותה קבוצה עם שני חברי הילדות שלו, מואגי ואודון, תחת חסותו של אביסו.
קונוהאמארו מאבד קרוב משפחה נוסף, אסומה, שנפל בקרב, אך גם הפעם נראה כי הוא מצליח להתגבר על הסבל.
במהלך הפלישה של פיין לקונוהא, קונוהאמארו מתעמת עם ממלכת הגיהנום ובנסיון להציל את הסנסיי שלו, אביסו, פותח נגדו בקרב ואף חושף את הג'וטסו שלמד מנארוטו, ומצליח לפגוע בממלכת הגיהנום.

סגנון לחימה:
בתחילה, קונוהאמארו הראה כישורי לחימה בסיסיים ביותר, שהיו ברמה נמוכה מאוד לעומת שינובי אחרים. בעקבות פגישתו עם נארוטו, הוא למד לבצע את ההנגה נו ג'וטסו כראוי, ואף למד ממנו את האוירוקה נו ג'וטסו, ומאוחר יותר פיתח ג'וטסו מקוריים משלו הסובבים סביב אותו בסיס. למרות זאת, קונוהאמארו מתחכם בהמשך ומשתמש במוחו במהלך הקרב, וכן למד טכניקות רציניות מנארוטו.

אוירוקה נו ג'וטסו - Oiroke no Jutsu
הבסיס של הסגנון הלחימה של קונוהאמארו. את הטכניקה הזאת, קונוהאמארו למד מנארוטו. באמצעות הנגה נו ג'וטסו, קונוהאמארו משנה את המראה שלו לבחורה ערומה ויפה, שהכיסוי היחידי שיש לה הם ענני עשן חצי שקופים, המסתירים את החלקים האינטימיים ביותר.קאגה בונשין נו ג'וטסו - Kage Bunshin no Jutsu
טכניקה שקונוהאמארו למד בחלק השני של העלילה. בעצם כמו נארוטו, קונוהאמארו יוצר כפילים מוחשים של עצמו, שמסוגלים להילחם ולבצע טכניקות שאותם יכול לבצע המשתמש. ההבדל היחידי שיש בין נארוטו לקונוהאמארו בשימוש בטכניקה הזו היא שנארוטו, עם מאגר הצ'אקרה הענקי שיש לו, יכול ליצור הרבה יותר כפילים מאשר שקונוהאמארו יכול. לכן, קונוהאמארו משתמש בג'וטסו בעיקר עבור הטכניקות הסוטות שלו.

אזהרה! ספוילרים בהמשך העמוד!

אוירוקה נו ג'וטסו: אונה נו קו דושי - Oiroke no Jutsu: Onna no Ko Doushi
בטכניקה, קונוהאמארו משתמש בקאגה בונשין נו ג'וטסו, ויוצר כפיל אחד שלו. אחרי זה, הוא משנה את צורתו ואת צורת הכפיל שלו לשתי בנות יפות וערומות, שמתחבקות אחת עם השנייה.אוירוקה נו ג'וטסו: אוטוקו נו קו דושי - Oiroke no Jutsu: Otoko no Ko Doushi
הגרסה הזכרית של אוירוקה נו ג'וטסו: אונה נו קו דושי. בטכניקה, הוא יוצר קאגה בונשין, ומשנה את צורתו ואת צורת ההעתק לסאסקה וסאי מתחבקים בעודם עירומים. הג'וטסו במקור היה מיועד בעיקר לסאקורה.ראסנגאן - Rasengan
בשלב מסוים במהלך החלק הראשון של העלילה, נארוטו ניסה ללמד את קונוהאמארו את הראסנגאן, אך ההסברים של נארוטו גרמו לקונוהאמארו לדמיין את הג'וטסו אחרת.
בסופו של דבר, קונוהאמארו הצליח ללמוד את הראסנגאן, אולם בדומה לנארוטו, גם הוא זקוק לקאגה בונשין על מנת לבצע את הטכניקה. פרט לכך, הראסנגאן שלו קטן מהראסנגאן של נארוטו, ולכן גם יותר חלש.