מדריך פרקים - 53-78

במדריך הזה תוכלו למצוא תקצירים לכל הפרקים ששודרו עד כה ביפן, קריאה נעימה.
[1-26] [
27-52] [53-78] [79-103] [106-132] [133-159] [160-185] [186-211]

#שם הפרק
53

השם בעברית: כותרת
השם ביפנית: Taitoru
תאריך ההוצאה לאור: 3.4.08

אורוצ'ימארו, קאבוטו וסאסקה עוזבים את המקום, ונארוטו מתחיל לבכות על הכישלון השני שלו להחזיר את סאסקה. סאקורה מנסה לעודד את נארוטו, אך היא בעצמה צריכה עידוד, כי גם היא חשה את הכישלון. קבוצת קאקאשי חוזרת לקונוהא ומדווחת על תוצאות המשימה לטסונדה. לאחר הדיווח, סאי ניגש לדאנזו ומבקש ממנו להישאר בקבוצת קאקאשי. דאנזו מסכים באי רצון, ואחר כך מזהיר כי רגשות לא מובילות לשום דבר טוב. סאי עוזב לביתו ומצייר את הציור הראשון בעל הכותרת, בה מתוארת קבוצת קאקאשי אשר יוצאת למשימה חדשה. הכותרת של הציור היא "חברים".

54

השם בעברית: סיוט
השם ביפנית: Akumu
תאריך ההוצאה לאור: 3.4.08

בלילה, נארוטו סבל מסיוטים על השחרור של בעל תשעת הזנבות מתוכו. למחרת, קבוצת קאקאשי הלכה לבקר את קאקאשי בבית החולים, בו קאקאשי התחיל לספר לנארוטו על אימוניו החדשים, אך נקטע על ידי קבוצה 10, אשר נכנסה לתא. לאחר הביקור, שתי הקבוצות הלכו למסעדה. שם, סאי ניסה להכיר יותר אנשים על ידי השימוש בכינוים, והרגיז את סאקורה לאחר שקרא לאינו "יפה" כאשר הסיק שנשים לא אוהבות כאשר אומרים עליהן את מה שהן באמת.

55

השם בעברית: רוח
השם ביפנית: Kaze
תאריך ההוצאה לאור: 17.4.08

קאקאשי משתחרר מבית החולים, והאימונים החדשים של נארוטו מתחילים. נארוטו מגלה כי הצ'אקרה שלו בעלת האלמנט "רוח". בנוסף לכך, הוא מגלה כי בעזרת העתקי הצל שלו, נארוטו יכול ללמוד יותר מהר, כי כאשר ההעתקים נעלמים, כל המידע שהם קיבלו עובר אל המקור. וכך, האימונים של נארוטו מתחילים בשלב הראשון, בו הוא צריך לחתוך עלה בעזרת צ'אקרת הרוח שלו.

56

השם בעברית: התפתלות
השם ביפנית: Ugomeku
תאריך ההוצאה לאור: 24.4.08

אימוניו של נארוטו ממשיכים, והוא ממשיך לחתוך עלים בעזרת צ'אקרת הרוח שלו. לאחר כמה זמן, נארוטו החליט לבקש עצה מאסומה, אשר גם כן משתמש בצ'אקרת רוח. לאחר ששמע את העצה, נארוטו הצליח לחתוך את העלה לחצי והשלים את השלב הראשון. בנתיים, יאמאטו ואסומה הולכים למשימה החדשה שלהם. מתגלה כי אסומה הוא בנו של ההוקאגה השלישי, ובעל מערכת יחסים עם יוהי קורנאי. באותו הזמן, ארבע צלליות של אנשים אשר עמדו ליד קונוהא ניהלו דיון על השיפור של ארץ האש על ידי השמדת קונוהא.

57

השם בעברית: נשדד בזמן שינה
השם ביפנית: Ubawareta nemuri
תאריך ההוצאה לאור: 8.5.08

נארוטו, סאקורה, יאמאטו וסאי יוצאים למשימתם החדשה אל מקדש האש. הם עוצרים במקום המפגש ומחכים לקבוצה השנייה שתופיע אך לאחר שזה לא קורה, הם מתפצלים ונארוטו מגיע אל אחד מארבעת הקברים אותם הם באו להגן. שם הוא פוגש נזיר ממקדש האש, ומתחיל להלחם נגדו בעקבות אי הבנה משני הצדדים. סורה משתמש גם הוא בצ'אקרה הרוח בטכניקות שלו. אחרי שהאי הבנה נגמרת, קבוצת קאקאשי והנזירים יוצאים אל עבר מקדש האש. נארוטו נזכר כי ראה את זה בסיוט שלו. פרק זה הינו פילר.

58

השם בעברית: בדידות
השם ביפנית: Kodoku
תאריך ההוצאה לאור: 8.5.08

הנזירים של מקדש האש מסבירים כי ארבעת הקברים מכילים בתוכם את שומרי הראש של הלורד של ארץ האש לשעבר. בנתיים, נארוטו צופה בסורה, אשר נלחם נגד נזירים אחרים, ומתעצבן לראות כי הוא לא משתמש במלוא כוחו. נארוטו מאתגר את סורה, והקרב בינהם מתחיל. בשיא הקרב, אחד הנזירים עוצר אותם. באותו הרגע, נארוטו רואה את השנאה של הנזירים כלפי סורה, ומרגיש כי סורה דומה לו. בגלל זה, הוא רוצה להתחבר אליו. לאחר זמן מה, נארוטו מבקר את סורה ורואה את אימוניו על אלמנט הרוח. סורה מנסה להפוך לחזק יותר בכדי לנקום את מות אביו. מאוחר יותר, מתגלה כי קבר נוסף נשדד. פרק זה הינו פילר.

59

השם בעברית: אויב חדש
השם ביפנית: Aratana teki
תאריך ההוצאה לאור: 15.5.08

טסונדה חושדת כי דאנזו מתכנן משהו רע, ונותנת את הפקודה להשגיח עליו. בנתיים, בפני קבוצת קאקאשי יחד עם סורה וצ'יריקו מופיעים ארונות קבורה אשר זזים בעצמם. לאחר שהקבוצה רודפת אחריהם, הארונות בפתאומיות נכנסות למתחת לאדמה. הארונות יוצאות מתוך האדמה הרחק מהקבוצה ליד המנהיג של שינובי האויב. המנהיג אומר לחברי הקבוצה שלו לטפל בקבוצת קאקאשי יחד עם סורה וצ'יריקו. לאחר מכן, חברי הקבוצה יוצרים שדה מלא בהרים וגבעות מאבן, המלאים במלכודות מסוכנות. בתוך השדה הזה, קבוצת קאקאשי יחד עם סורה אשר נלכדו בתוכו מוצאים את עצמם מפוצלים ונלחמים נגד שינובי האויב. יאמאטו מסיק כי גניבת הארונות הייתה טכסיס בכדי למשוך את אחד מחברי הקבוצה שלו וללכוד אותו.
פרק זה הינו פילר.

60

השם בעברית: תהפוכות החיים
השם באנגלית: Uitenpen
תאריך ההוצאה לאור: 22.5.08

קבוצת קאקאשי מתחילה את הקרב נגד השינובים האויבים. נארוטו נלחם נגד פוקה אשר יכולה להרוג על ידי הנשיקה שלה ובעלת שליטה מצוינת באלמנטים אדמה, מים, ברק ואש. יאמאטו מצליח להתחמק מהיריב שלו- פודו, בכך שמזייף את מותו. סאי גם כן מצליח לעבוד ולברוח מיריבתו- פואן, ומציל את סאקורה מעכביש גדול, מה שגורם לו להפצע. סורה נפגש עם מנהיג החבורה- פורידו. לאחר שיחה קטנה בינהם, סורה מגלה כי הוא המטרה של השינובי האויבים. פרק זה הינו פילר.

61

השם בעברית: קשר
השם ביפנית: Sesshoku
תאריך ההוצאה לאור: 29.5.08

פורידו וסורה מתחילים להלחם, עד שסורה מתחיל להשתמש ביכולתיו האמיתיות. נארוטו ממשיך את הקרב שלו נגד פוקה ומגלה שהיא יכולה לשלוט בכל חמשת האלמנטים. פוקה מצליחה לנשק את נארוטו, ומתחילה לשאוב את הצ'אקרה שלו. סורה, אשר הרגיש שנארוטו בצרה הפסיק את הקרב ומיהר אל נארוטו. יאמאטו וסאקורה מיהרו אליו גם כן, אך הם נעצרו על ידי פודו ופואן. פוקה שואבת את הצ'אקרה של נארוטו ובתהליך, היא טועמת מעט מצ'אקרה הקיובי, מה שמנתק את הנשיקה ומפסיק את השאיבה. לאחר הגעתו של צ'יריקו יחד עם תגבורת של נזירים, קבוצת האויב עוזבת. פרק זה הינו פילר.

62

השם בעברית: חבר צוות
השם ביפנית: Chīmumeito
תאריך ההוצאה לאור: 5.6.08

אסומה חוזר ממשימתו, כאשר גילה כי הרבה כפרים הותקפו על ידי משהו הדומה לכפר אחר. קבוצת קאקאשי יחד עם סורה גם כן חוזרת לקונוהא, וסורה מיד בורח מהקבוצה. זמן מה לאחר הבריחה, סורה פוגש את קיבה ואת צ'יוג'י ומתעמת איתם. לאחר מכן, גם נארוטו ורוק לי הצטרפו לקרב. מיד לאחר מכן, אסומה ושיקאמארו עוצרים את הקרב וכולם הולכים לבארביקיו. שם, אסומה סיפר כי הכיר את אביו של סורה ואמר כי השתייך לקבוצת שניים עשר השינובי המגנים. בנוסף לכך, הוא מראה לסורה את התקפת הלהב השחור שלו. בנתיים, פורידו וגופה חטופה נוספת הולכים להתקיף את שבט הקוהאקו. פרק זה הינו פילר.

63

השם בעברית: שני המלכים
השם ביפנית: Futatsu no gyoku
תאריך ההוצאה לאור: 19.6.08

אסומה מתחיל לאמן את סורה ואת נארוטו באימוני צ'אקרת הרוח, ושם לב כי לסורה, בדיוק כמו לנארוטו, יש צ'אקרה חזקה במיוחד. בנתיים, צ'יריקו מספר לטסונדה וליאמאטו כי סורה היה אחראי על התקרית בה מקדש האש נחרב. באותו הזמן, אסומה נותן לסורה טופר חדש אשר עשוי מאותו החומר ממנו עשויים האגרופנים של אסומה. לאחר מכן, אסומה נזכר בתקרית בה נאלץ להרוג את קאזומה, אביו של סורה, בגלל שהוא התנקש על חייו של ההוקאגה. מאוחר יותר, סורה פוגש את פורידו אשר מספר לו את האמת על מותו של קאזומה ונותן לו שני כלי ה"מלך" מהמשחק "שוגי". מאוחר יותר, נארוטו רואה את סורה המעוצבן מוציא את העצבים שלו על אימוניו, בהם הוא מרכז צ'אקרה לתוך הקונאים שלו ועל ידי הזריקה של הקונאים הללו חודר דרך העץ ומשמיד את האבן שמאחוריו לגמרי. בנתיים, מתגלה כי דאנזו נעלם. פרק זה הינו פילר.

64

השם בעברית: אש אזהרה שחורה
השם ביפנית: Shikkoku no noroshi
תאריך ההוצאה לאור: 3.7.08

דאנזו נתפס בשיחה עם שינובי מכפר הגשם הנסתר והובא לחקירה בה מתגלה ששינובי הגשם היה מרגל של דאנזו. סורה, אשר הגיע לחדר החקירה בטעות ותהחבא שם, שמע את השיחה בה נודע כי הכפרים שנפגעו, סבלו בגלל שמישהו חיפש את סורה. האנשים שנכחו דרשו מטסונדה להפטר מסורה, ובדיוק כאשר טסונדה רצתה לסרב, סורה יצא ממחבואו. הוא שאל את אסומה, אשר גם כן היה נוכח, האם הוא באמת הרג את אביו ואסומה אמר שכן. סורה התעצבן והתחיל להתקיף את אסומה. לאחר זמן מה, אסומה וסורה אשר כבר התחילו בקרב יצאו החוצה ושם סורה הותקף על ידי אנבו מה"שורש" אך נארוטו הגיע בדיוק בזמן בכדי להגן על סורה מההתקפה. לאחר מכן, סורה ברח מהמקום ופגש את פורידו, אשר שיכנע אותו להרוג את ההוקאגה ואת אסומה. סורה ניסה להתנקש על טסונדה, אך ההתקפה שלו נעצרה על ידי נארוטו. סורה נסוג, ובדיוק ברגע הזה, ברק מוזר מכה בקונוהא ומנטרל את ספק הכוח של הכפר. פרק זה הינו פילר.

65

השם בעברית: ירידת החשיכה
השם ביפנית: Ankoku no sejō
תאריך ההוצאה לאור: 3.7.08

בעקבות הברק שפגע בספק הכוח, קונוהא מתכסה בחשיכה. טסונדה מודיע על מצב חרום ושולחת את אסומה אחרי סורה. בנתיים, נודע כי ארבעת השינובי האויבים מתכוונים להשמיד את קונוהא בעזרת ג'וטסו ברק עוצמתי אשר אותו הם יבצעו על ידי הגופות אותן הן גנבו מארונות הקבורה. אסומה, אשר מגלה את המטרה מספר אותה לסורה, מה שמזעזע את סורה. אסומה עוזב את סורה ואומר לנארוטו להמשיך לעקוב אחר סורה, בנתיים כשהוא ילך להגן על קונוהא. בנתיים, ארבעת השינובי האויבים יוצרים צבא שלם של זומבים משבט הקוהאקו. פרק זה הינו פילר.

66

השם בעברית: הנשמות שהוקמו לתחייה
השם ביפנית: Yomigaeru tamashii
תאריך ההוצאה לאור: 10.7.08

השינובי של קונוהא מתחילים להילחם נגד חברי שבט הקוהאקו. בנתיים, ארבעת השינובי מתוך שניים עשר המגנים: סאיטו, טוו, נאומה וקיטאנה קמים לתחייה והולכים לעמדותיהם בכדי להפעיל את ג'וטסו הברק העוצמתי בשם "אורות הבמה". אסומה, סאקורה ויאמאטו מנסים לעצור את השינובי הללו, אך נעצרים על ידי השינובי האויבים ונאלצים להלחם בהם. יאמאטו נלחם נגד פודו, סאקורה נגד פואן, ויאמאטו נלחם נגד אחד השינובי שקמו לתחייה- קיטאנה. באותו הזמן, נארוטו ממשיך לרדוף אחר סורה, אך נעצר ומתחיל להלחם נגד פוקה אשר מופיע בפניו. מאוחר יותר, סורה מגיע אל פורידו אשר מגלה לו את כוונתו להרוס את קונוהא. פרק זה הינו פילר.

67

השם בעברית: כולם נלחמים למוות
השם ביפנית: Sorezore no shitō
תאריך ההוצאה לאור: 24.7.08

סורה לא מסכים עם כוונתו של פורידו, למרות השנאה שלו לאסומה וההוקאגה. הוא מתחיל להלחם נגדו, למרות שזמן מה לאחר תחילת הקרב, הוא מתחיל להפסיק. פורידו טוען כי לאביו של סורה הייתה אותה המטרה. בנתיים, אסומה נכלא בתוך שדה חשמלי על ידי קיטאנה. באותו הזמן, יאמאטו וסאקורה מנצחים ומביסים את אויביהם, מה שגורם לטכניקת הזומבים משבט קוהאקו להפסיק לעבוד בדיוק כאשר שיקאמארו מגיע לשדה הקרב עם תוכנית לחסלם. פרק זה הינו פילר.

68

השם בעברית: הזמן של ההתעוררות
השם ביפנית: Mezame no toki
תאריך ההוצאה לאור: 31.7.08

נארוטו ממשיך להלחם נגד פוקה ומגלה את הסוד שלה. פוקה בעצם מחליפה גופות כאשר היא משתמשת בחמשת האלמנטים, והשיער שלה הוא זה ששומר על הצעירות של הגוף שלה. לאחר שהבין את זה, נארוטו פוצע את שיערה וגורם לגופה להיעלם, ולאחר מכן, גומר את הקרב עם הראסנגאן. בנתיים, אסומה משתחרר משדה החשמלי, ומגיע אל קיטאנה, אותו מנצח בקרב קצר. פורידו מגלה על תבוסתו של קיטאנה, וגורם לשאר שלושת הגופות להיעלם בגלל שללא קיטאנה, ג'וטסו "אורות הבמה" לא יעבוד יותר. אך כוונתו של פורידו נשארת יציבה בגלל תוכנית ב'- השימוש בסורה. פרק זה הינו פילר.

69

השם בעברית: יאוש
השם ביפנית: Zetsubō
תאריך ההוצאה לאור: 31.7.08

פורידו מספר לסורה על היותו פסבדו-שד ומשחרר את החותם שלו, מה שגורם לסורה לשחרר את צ'אקרה הקיובי המזויף שלו. בדיוק אז, מגיעים לשם נארוטו, אסומה, יאמאטו, סאקורה, רוק לי, קיבה, שיקאמארו אינו וצ'וג'י. אסומה מזהה בפורידו את אביו של סורה: קאזומה. בנתיים, כל הקבוצה שהגיעה מנסה לעצור את סורה, אך הכוח של השד חזק מדי, וסורה משחרר את זנבו השלישי. פרק זה הינו פילר.

70

השם בעברית: תהודה
השם ביפנית: Kyōmei
תאריך ההוצאה לאור: 7.8.08

סורה ממשיך להשתגע ולמנוע מנארוטו והאחרים לעצור אותו. אסומה וקאזומה מתחילים להלחם אחד נגד השני. בנתיים, חלק מהצ'אקרה שלו סורה נדבקת אל נארוטו, ונגד רצונו, הצ'אקרה האדומה מתחילה לזרום ולהשתלט גם על נארוטו. יאמאטו מנסה לדחות את הצ'אקרה מנארוטו, אך ללא הצלחה. הצ'אקרה האדומה לא נובעת מהשד בתוך נארוטו אלא ממקור אחר שהוא כנראה הפסבדו-שד של סורה, שאותו יאמאטו לא יכול לעצור מפני שסורה לא לובש את השרשרת של ההוקאגה הראשון. סורה מתחיל לשנות את צורתו ולהוציא את הזנב הרביעי בזמן שנארוטו מתנגד לצ'אקרת קיובי העוטפת אותו ומצליח לדחות אותה. פרק זה הינו פילר.

71

השם בעברית: החבר שלי
השם ביפנית: Tomo yo
תאריך ההוצאה לאור: 14.8.08

הקרב בין נארוטו לסורה ממשיך. אסומה וקאזומה גם כן ממשיכים להלחם, אך אחרי זמן מה, אסומה מנצח והורג אותו. באותו הזמן, נארוטו סוף סוף מצליח לתקשר עם סורה ולהוציא אותו מהמצב אליו הוא נכנס, ואף לסלק את הפסבדו-שד מתוך סורה לצמיתות.
מאוחר יותר, כאשר כולם חזרו לקונוהא, סורה מחליט לטייל בעולם ונפרד מנארוטו והאחרים. בנתיים, שיקאמארו ואסומה משחקים בשוגי ודנים על אישיותו של המלך. בסוף הפרק, מתגלים שני חברי אקאטסוקי חדשים ושמם "הידאן ו"קאקוזו". פרק זה הינו פילר.

72

השם בעברית: ההתקרבות השקטה של האיום
השם ביפנית: Shinobiyoru kyōi
תאריך ההוצאה לאור: 21.8.08

אסומה עומד בפני הקבר של ההוקאגה השלישי ומצטער על אי הבנתו לגבי ה"מלך" של ארץ האש. בנתיים, סאי ונארוטו נכים בבית החולים למרות הרצון הרב של נארוטו להמשיך באימוניו. באותו הזמן, הידאן ןקאקוזו מתחילים להלחם נגד יוגיטו ני אשר משחררת את בעלת שתי הזנבות אך מובסת על ידי השניים. לאחר הקרב, מתגלה כי המטרה הבאה של הזוג החדש היא ארץ האש.

73

השם בעברית: פלשית האקאטסוקי
השם ביפנית: Akatsuki shinkō
תאריך ההוצאה לאור: 28.8.08

נארוטו משתחרר מבית החולים ומתחיל בשלב השני של אימוניו- לחתוך מפל מים. בנתיים, הידאן וקאקוזו מגיעים למקדש האש בו נלחמים נגד צ'יריקו בכדי לקבל עליו פרס, ולאחר ניצחונם, הם מתכוונים לקבל את הפרס על גופתו של צ'יריקו ואז ללכת אל בעל תשעת הזנבות בכדי ללכוד אותו.

74

השם בעברית: תחת שמיים המלאים בכוכבים
השם ביפנית: Hoshizora no moto de
תאריך ההוצאה לאור: 4.9.08

נארוטו ממשיך את אימוניו בשלב השני, ולאחר זמן מה, משלים אותו. מיד אחרי זה, הוא מתעלף מעייפות ורעב. בנתיים, טסונדה שולחת עשרים גדודים כדי שיטפלו באקאטסוקי שפלשו לתוך ארץ האש. שיקאמארו, אסומה, איזומו וקוטטסו נכנסו לאותה הקבוצה, בזמן שאינו, צ'וג'י, אובה וראידו- לקבוצה אחרת.

75

השם בעברית: תפילתו של הנזיר הזקן
השם ביפנית: Rōsō no inori
תאריך ההוצאה לאור: 11.9.08

קבוצת אסומה מגיעה למקדש האש ומגלה על מותו של צ'יריקו. בנוסף לכך, היא מגלה כי המטרה של האקאטסוקי ברצח צ'יריקו הייתה לקבל פרס עליו, ולאחר שהקבוצה בדקה את נקודות המפגשים בהם נותנים את הגופה ותמורתה את הפרס, הקבוצה שולחת את המידע לקבוצות האחרות ובעצמה הולכת אל אחת הנקודות הקרובות. בנתיים, קאקאשי מתחיל להסביר לגבי השלב הבא של אימוניו של נארוטו, ומראה את שליטתו בראסנגאן. באותו הזמן, ההידאן וקאקוזו מגיעים לנקודת המפגש.

76

השם בעברית: השלב הבא
השם ביפנית: Tsuginaru suteppu
תאריך ההוצאה לאור: 25.9.08

קאקאשי טוען כי לראסנגאן שיצר הוא לא יכול להכניס צ'אקרת ברק, ואף ההוקאגה הרביעי, ממציא הג'וטסו, לא הצליח לעשות זאת. בנתיים, הידאן יוצא מנקודת המפגש, וקאקוזו, אשר מוסר את הגופה אומר כי הוא השותף של הידאן בגלל שהוא היחידי אותו הוא לא יכול להרוג. באותו הזמן, נארוטו מתחיל באימוני השלב השלישי, אך שלב זה קשה יותר מהקודמים וגורם לנארוטו לשחרר את צ'אקרת קיובי, אשר נדחת בנתיים בהצלחה על ידי יאמאטו.

77

השם בעברית: כסף מטפס
השם ביפנית: Bōgin
תאריך ההוצאה לאור: 25.9.08

הצוות של אסומה מגיע לנקודת המפגש בא נמצאים הידאן וקאקוזו ואיזומו וקוטטסו תוקפים את הידאן. לאחר שהשניים דקרו את הידאן באופן קטלני, הוא בכל זאת לא מת ואף מסוגל לזוז. חברי הצוות לא מבינים מה קורה, ואסומה אומר כי היריב חזק ובעל יכולות מדהימות, מה שלא יאפשר להם לסגת ומצריך אותם להלחם. הקרב בין קבוצת אסומה להידאן מתחיל. אסומה תוקף את הידאן מקרוב כאשר שיקאמארו מנסה לטפוס אותו על ידי הצל שלו. לאחר זמן מה, אסומה נשרט בלחי, והידאן נכנס לתוך המעגל אותו צייר על האדמה. באותו הרגע, אסומה משחרר ענן של פיח אל הידאן, ולאחר מכן, מפוצץ אותו.

78

השם בעברית: כסף מטפס
השם ביפנית: Bōgin
תאריך ההוצאה לאור: 25.9.08

הצוות של אסומה מגיע לנקודת המפגש בא נמצאים הידאן וקאקוזו ואיזומו וקוטטסו תוקפים את הידאן. לאחר שהשניים דקרו את הידאן באופן קטלני, הוא בכל זאת לא מת ואף מסוגל לזוז. חברי הצוות לא מבינים מה קורה, ואסומה אומר כי היריב חזק ובעל יכולות מדהימות, מה שלא יאפשר להם לסגת ומצריך אותם להלחם. הקרב בין קבוצת אסומה להידאן מתחיל. אסומה תוקף את הידאן מקרוב כאשר שיקאמארו מנסה לטפוס אותו על ידי הצל שלו. לאחר זמן מה, אסומה נשרט בלחי, והידאן נכנס לתוך המעגל אותו צייר על האדמה. באותו הרגע, אסומה משחרר ענן של פיח אל הידאן, ולאחר מכן, מפוצץ אותו.