קאמיזוקי איזומו - Kamizuki Izumo

קאמיזוקי איזומו - Kamizuki Izumo
קאמיזוקי איזומו, יחד עם חברו האגאנה קוטטסו, הוא צ'ונין החבר בשתיים עשר היחידות (Niju Shotai). לצד קוטטסו, איזומו הוא שומר השער הראשי של קונוהא, וכן עוזרה האישי של טסונאדה.פרטים אישיים:
גיל - 28 (בחלק השני).
גובה - 169 ס"מ.
משקל - 58 ק"ג.

רקע:
החלק הראשון -
בתחילת מבחני הצ'ונין, איזומו וקוטטסו מנסים לבחון את כישוריהם של הגנין, על ידי הטלת גאנג'וטסו בקומה השנייה, כך שהקומה תראה כמו הקומה השלישית. אולם הוא מופתע כאשר סאסקה מצליח לראות דרך הגאנג'וטסו באמצעות השארינגאן שלו.

החלק השני -
איזומו וקוטטסו, כחברים בשתיים עשר היחידות שנוסדו על ידי טסונאדה במטרה לאתר, ללכוד או במידת הצורך לחסל חברי אקאטסוקי, נשלחים ביחד עם אסומה ושיקאמארו בחיפושים אחר קאקוזו והידאן. לאחר שהם הצליחו במשימתם לאתר אותם, מתפתח קרב בין האקאטסוקי והשינובי מקונוהא. איזומו וקוטטסו משתפים פעולה ויוצרים קומבו. איזומו משתק את קאקוזו לקרקע באמצעות נוזל דביק, מאפשר לקוטטסו להתקיף אותו. אך למרות כל מאמציהם, הם מובסים בסופו של דבר, ונשארים בחיים הודות להגעתה של התגבורת מהכפר.

סגנון לחימה:
טרם נראה כיצד איזומו נלחם, מאחר ועד כה הוא השתמש בג'וטסו אחד בלבד. אולם הוא וקוטטסו מהווים צוות מצוין בקרב, ומשתפים פעולה יחדיו על מנת להביס את האויב.

סויטון: מיזואמה נאבארה - Suiton: Mizuame Nabara
איזומו מכסה את הקרקע בנוזל דביק שאותו הוא פולט מפיו, על מנת לשתק את האויב ולמנוע ממנו לחמוק מהתקפותיו. קוטטסו מנצל את זה שקאקוזו משותק ותוקף אותו עם אלת צדפת הקונכיה המעופפת שלו.