קילרבי - Killerbee

קילרבי - Killerbee
קילרבי הוא שינובי מקומוגאקורה והג'ינצ'וריקי של האצ'יבי, הביג'ו בעל שמונת הזנבות. קילרבי הוא אחיו הצעיר של הראיקאגה הנוכחי, והסנסיי לשעבר של סאמואי, קארואי ואומואי. קילרבי הוא ראפר, אולם הוא לא טוב במיוחד בתחום, ומאוחר יותר החליט להפוך לזמר אנקה (Enka).ביוגרפיה:
בדומה לג'ינצ'וריקי רבים אחרים, תושבי קומוגאקורה שנאו את קילרבי וראו בו מפלצת, אולם הדבר לא דיכא אותו. להפך, קילרבי עשה מאמצים רבים על מנת לזכות באהדתם של הסובבים אותו. נוסף על כך, בתור הג'ינצ'וריקי של קומוגאקורה, שנבחר לארח את ההאצ'יבי בשל קרבתו לראיקאגה, קילרבי שאף להפוך לשומר הראוי של אחיו הבכור - היונדאימה ראיקאגה, איי - ולגרום לו לגאווה.
כג'ינצ'וריקי, קילרבי נאלץ לעבור אימונים מפרכים וקשים במיוחד, והכל על מנת להגיע לשליטה גבוהה על כוחו של הביג'ו שאותו הוא מארח, במטרה למנוע מצב בו הביג'ו ייצא משליטתו ויסכן את הכפר ותושביו. לכן, הוא נהג להתאמן רבות בעמק אוראיקיואו (Unraikyō).
בשלב מסוים בחייו, הוא אימן את הצוות של סאמואי, הכולל אותה, את קארואי ואת אומואי.

רקע:
החלק השני -
לאחר שנשלחו ללכוד את האצ'יבי, טאקה מצליחים לאתר את קילרבי בעמק אוראיקיואו. הוא הביס את ג'וגו ללא מאמץ ופירק את סויגטסו מחרבו. הוא מסכים לשחק עם סאסקה ומשתמש נגדו ביכולות הסייף שלו ומצליח לגבור על סאסקה. אולם לאחר שקארין מרפאה את פצעיו של סאסקה, הוא מצליח לפגוע בקילרבי באמצעות צ'ידורי. לבסוף, נמאס לקילרבי לשחק איתם והוא משתמש בכוחו של האצ'יבי, משחרר ארבעה זנבות. סאסקה מפעיל עליו גאנג'וטסו, אך קילרבי משתחרר מההשפעה שלו, הודות להאצ'יבי. לבסוף, הוא הופך להאצ'יבי באופן מוחלט. הוא מביס את סויגטסו ללא מאמץ באמצעות קרן צ'אקרה טהורה, שמחריבה את כל האזור, מה שמושך את תשומת ליבם של שני שינובי מקומוגאקורה.
האצ'יבי נפגע מהאמאטראסו, שהופעל מהמאנגאקיו שארינגאן של סאסקה, והוא מובס. סאסקה עוצר את האמאטראסו באופן מפתיע, כך שקילרבי לא ייהרג. קילרבי הפצוע נלקח אל המחבוא של האקאטסוקי.
כאשר טובי, קיסאמה וזטסו מנסים לחתום אותו, מסתבר שסאסקה עשה טעות, ומי שהוא הביא - לא היה קילרבי. קילרבי האמיתי הצליח להמלט, וכעת הוא פונה אל סאבו, מנהיג נינג'ות האנקה.
בשעה שקילרבי מתאמן עם סאבו, קיסאמה מוצא אותו. השניים פותחים בקרב, אך קילרבי מגלה במהרה שהחרב של קיסאמה, סאמהאדה, שואבת את הצ'אקרה שלו.
כעבור קרב ממושך, במהלכו קילרבי נאלץ לדאוג לשלומם של סאבו ופונטה, הוא מוצא את עצמו על הקרקע. כשקיסאמה עומד להנחית את המכה הסופית, הראיקאגה ומלוויו מגיעים למקום ונחלצים לעזרתו. קילרבי מקבל בחזרה את הצ'אקרה שנשאבה ממנו על ידי סאמהאדה ושני האחים משתפים בפעולה בלאריאט כפול והורגים את קיסאמה.

מאוחר יותר, קילרבי נשלח לאי מרוחק במדינת הברק, שם הוא פוגש את נארוטו שגם הוא הגיע אל האי בליווי מספר שינובי מקונוהא. לאחר שנארוטו העליב את הראפ, קילרבי מסרב לבקשתו לסייע לו באימוניו בשליטה על הקיובי, מה שמאלץ את נארוטו ללמוד בכוחות עצמו.
בסופו של דבר קילרבי מסכים, ומדריך את נארוטו באימוניו לקראת שליטה מוחלטת בקיובי. בתום האימונים, כשנארוטו פורץ החוצה בכוונה לצאת לשדה הקרב לאחר שגילה על המלחמה שפרצה בזמן ששהה באי, קילרבי מחליט להצטרף אליו. בשיתוף פעולה הם פורצים מתוך המגן שהיה אמור לשמור שישארו בשטח האי ועוברים את כל אלו המנסים לעצור בעדם.
בדרכם לשדה הקרב, קילרבי ונארוטו נתקלים באיי וטסונאדה שמסרבים לתת להם לקחת חלק במלחמה. בניסיון לשכנע את אחיו הגדול שלא לעמוד בדרכם, קילרבי מעלה זכרונות מן העבר ומסביר לו שהוא צריך לבטוח בכוחו, אך איי מסרב להקשיב. השניים פותחים בקרב לאריאט, שבו איי מפסיד לתפתעתו הרבה, אך הוא עדיין נחוש בדעתו שלא לתת להם לעבור. לאחר שנארוטו מתחמק מהתקפתו של איי, שמבין את טעותו ונותן להם לעבור, השניים ממשיכים הלאה. קבוצת זטסו המתחזה לאנשים מקומוגאקורה עומדת בדרכם של קילרבי ונארוטו, אך הם לא נופלים במלכודת הודות ליכולתו של נארוטו לחוש ברוע בלבם של הזטסו.


סגנון לחימה:
קילרבי הוא שינובי רב עוצמה, בעל יכולות טאיג'וטסו מרשימות. סגנון הלחימה שלו בחרב בלתי צפוי, ואף סייף מיומן כסויגטסו לא מסוגל לקרוא את המהלכים שלו. כמו כן, הוא מסוגל להזרים צ'אקרת ברק אל תוך החרבות שלו בפחות משנייה, מה שהפתיע אפילו את סאסוקה.
קילרבי, בדומה לאחיו, בעל כוח פיזי רב, ומסוגל לפרק את היריב מנשקו ואף להשתמש בקלות וביעילות בנשק של היריב שניות לאחר מכן, על אף שליריב עצמו נדרש זמן מה על מנת להתרגל לנשק; במקרה של סויגטסו, מדובר בקוביקירי הוצ'ו.ראריאטו - Rariatto
במצב של שלושה זנבות, קילרבי מעצב את הצ'אקרה שמכסה את גופו לצורה של קרניים, מסתער על האויב במתקפה ישירה. בעלי שארינגאן, אולם, מסוגלים לחמוק מהמתקפה הודות לעיניי השארינגאן שלהם. כאשר סאסוקה נפגע מראריאטו, החזה והצוואר שלו נשרפו לגמרי, והוא נפצע באופן אנוש.

דאבורו ראריאטו - Daburu Rariatto
הראיקאגה וקילרבי מבצעים ביחד מתקפת לאריאט משני כיוונים מנוגדים. הכוח של מתקפה זו מספיק על מנת לערוף ראשים.

צ'ו ביבוראאטו ראיטונטו - Chou Biburaato Raitontou
על ידי שימוש בויברציות החשמליות של ראיטון, קילרבי מסוגל להעניק לחפץ מחודד כוח חדירה המתעלה אפילו על זה של טכניקת פוטון. בדרך זו הוא יכול לגרום אפילו לעיפרון להפוך לנשק קטלני.

הדובאטו - Heddobatto
קילרבי משחרר ארבעה זנבות, ומסתער על היריב בנגיחת ראש. ככל הנראה דבר זה אמור להסב ליריב נזק עצום, אך קיסאמה הצליח לבלום את המכה בעזרת כוחו האדיר ובעזרת היכולת של סאמהאדה.

האצ'יבי - Hachibi
קילרבי ידוע כאחד מארבעת השינובי היחידים שמסוגלים לשלוט בביג'ו לחלוטין, וכתוצאה מכך לאחר אימונים מפרכים קילרבי והאצ'יבי נלחמים זה לצד זה בקרב ומסייעים אחד לשני. הודות להאצ'יבי, קילרבי חסין לחלוטין מפני גנג'וטסו, מאחר והאצ'יבי ברגע מערער את הצ'אקרה של קילרבי ומשחרר אותו מההשפעה של הגנג'וטסו.
מלבד זאת, קילרבי שולט בהאצ'יבי כל כך טוב שהוא מסוגל לשחרר זנבות בן רגע ואף את "גרסה 2" של האצ'יבי. כמו כן, הוא שולט בהשתנות חלקית, כך שלדוגמה הוא מסוגל להוציא זרועות תמנון מגופו. הוא גם יכול לפלוט סילון דיו מפיו, לשם הסוואה או הסחת דעת.

שחרור שלושה זנבות:
לאחר שהוא משחרר שלושה זנבות מתוך כל השמונה, קילרבי מקבל תוספת במהירות ובכוח. נאמר, שעד סאסקה, ראיקאגה היה האדם היחיד שהצליח להדוף את התקפתו של קילרבי, לאחר ששיחרר שלושה זנבות.שחרור ארבעה זנבות:
בקרב נגד קיסאמה, לאחר שראה שסאמהאדה שואבת את צ'אקרת הראיטון מהחרבות שלו, קילרבי שיחרר ארבעה זנבות. לפני שהצליח לפגוע בקיסאמה עם טכניקת ההדובאטו, צ'אקרת ההאצ'יבי נשאבה על ידי סאמהאדה וקילרבי איבד את ארבעת הזנבות ששיחרר.

שחרור שבעה זנבות:
אחרי שנכשל לפגוע בקיסאמה עם שחרור של ארבעה זנבות קילרבי משחרר שבעה זנבות מתוך כל השמונה ותוקף את קיסאמה.
אולם גם התקפה זו נכשלת וסאמהאדה של קיסאמה שואבת שישה מתוך שבעת הזנבות ששחרר.

שחרור שמונה זנבות:
צורה זו זהה לשאר צורות המעטפת של קילרבי אך נוצרים בה שמונה זנבות צ'אקרה.
קילרבי חזר לצורה זו לאחר שסאמהאדה של קיסאמה שאבה את הצ'אקרה ששיחרר על מנת להשתנות לגרסא השנייה של צורת הביג'ו שלו.

שחרור שמונה זנבות – גרסא שנייה:
בגרסא זו קילרבי משחרר כמות עצומה של צ'אקרה ולמעשה משתנה לגרסא קטנה של ההאצ'יבי.
כמו נארוטו בשינוי שש הזנבות שלו, גם בצורה זו מקיפים את קילרבי עצמות ההאצ'יבי, בהן הוא עושה שימוש כדי להתקיף.
הכוח של צורה זו אדיר וקילרבי היה אף מסוגל לפצוע את קיסאמה קשות על ידי שימוש בלאריאט בצורה הזו.

השתנות מלאה:
לאחר שהוא משתנה לחלוטין להאצ'יבי, הוא לוקח מראה של אושי אוני (Ushi Oni), שור מפלצתי בעל זרועות תמנון. באופן מפתיע, גם בצורה הזו, קילרבי שולט בהאצ'יבי באופן מוחלט. הראיקאגה אסר על קילרבי להשתנות לצורה הזו.בצורה הזו, הוא מסוגל ליצור קרן צ'אקרה טהורה, בדומה לנארוטו עם שחרור של ארבעה זנבות, אולם כצורה המלאה, התקפה זו הרבה יותר הרסנית מהתקפתו של נארוטו.