צ'יריקו - Chiriku

צ'יריקו - Chiriku
צ'יריקו היה אחד משניים עשר הנינג'ות השומרים (Shugonin Jūnishi) והנזיר הראשי במקדש האש. בדומה לשאר חברי הקבוצה הזו, ניתן לזהות את צ'יריקו כחבר בשניים עשר הנינג'ות השומרים, הודות לקאנג'י האש שעליו בגדיו. כשינובי עילית וידוע ממדינת אש, מדינות עוינות הניחו על ראשו באונטי של שלושים מיליון ריו.

user posted image

פרטים אישיים:
גיל - 31.
יום הולדת - הראשון ביולי.
גובה - 179 ס"מ.
משקל - 59.1 ק"ג.

ביוגרפיה:
צ'יריקו ואסומה היו חברים קרובים מאוד, ושניהם הצטרפו לשניים עשר הנינג'ות השומרים, קבוצת שינובי עילית שמטרתם להגן על הלורד הפיאודלי של מדינת האש. אולם לאחר שהקבוצה התפרקה, צ'יריקו פתח בחיים חדשים כנזיר הראשי של מקדש האש.

רקע:
החלק השני -
כאשר קאקוזו והידאן מגיעים אל מקדש האש בתקווה למצוא שם את הג'ינצ'וריקי שאותו הם אמורים ללכוד, הם מגלים שם אדם שיכניס לכיסו של קאקוזו כמות נאה של כסף - צ'יריקו.
לאחר קרב קצר, צ'יריקו נהרג באופן לא מפתיע על ידי זוג חברי האקאטסוקי, ונלקח אל תחנת הבאונטי המקומית במדינת האש.

סגנון לחימה:
סגנון הלחימה של צ'יריקו מעולם לא נראה במאנגה, מאחר והוא נהרג על ידי קאקוזו והידאן לפני שיכל לחשוף את מלוא כוחו. באנימה, לעומת זאת, הוא חשף ג'וטסו אחד שלו, אולם מכיוון שהג'וטסו מופיע באנימה בלבד, הוא מוגדר כפילר, ולכן הוא לא קיים במאנגה.

ראיגו סנג'וסאטסו - Raigou Senjusatsu
באמצעות הטכניקה הזו, צ'יריקו מזמן את רוחו של אמידה (Amida), שמושפעת מרגשותיו של צ'יריקו. בדרך כלל, רוחו של מידה רגועה ושלווה, אך כאשר צ'יריקו כועס, רוחו של אמידה מקבלת מראה של אוני (Oni, שד במיתולוגיה היפנית), ותוקף במהירות גבוהה את האויב בעזרת אלף אגרופיו.

user posted image