קארין - Karin

קארין - Karin:
קארין היא קונואיצ'י מסוג 'מאתר' אשר הצטרפה לקבוצתו של סאסקה, 'טאקה', מתוך אהבתה כלפיו. לפני כן היא שירתה את אורוצ'ימארו כשומרת באחד מבסיסיו, לאחר שזה מצא אותה ללא פגע, אחרי הטרגדיה שאירעה בכפרה הקט, שנשרף. היא נלקחה על ידו אל אוטוגאקורה ומאז שירתה אותו כשומרת במחבוא הדרומי.רקע:
החלק השני -
יכולותיה של קארין כקונואיצ'י מאתרת היו נחוצות לסאסקה בהשלמת מטרתו - להרוג את אוצ'יהא איטאצ'י - ולכן הוא וסויגטסו יצאו אל הבסיס הדרומי שעליו שמרה על מנת לצרף אותה לצוות. למרות שהיא לא סובלת את סויגטסו, היא מצטרפת אל סאסקה מתוך אהבתה כלפיו. היא מופתעת לשמוע כי סאסקה מעוניין לצרף את ג'וגו לקבוצה, ומספרת לשניים כל מה שידוע לה עליו. כשהם מגיעים סוף כל סוף למקום, קארין איתרה את תאו של ג'וגו והם שיכנעו אותו להצטרף לקבוצתם.
בזכות כישוריה כקונואיצ'י מאתרת, טאקה הצליחו לחמוק מהקבוצה מקונוהא שחיפשה אחריהם, ולמצוא את איטאצ'י וקיסאמה.
מאוחר יותר, כישוריה מסייעים גם בקרב נגד קיראבי, הג'ינצ'וריקי של האצ'יבי. כשסאסקה נפגע, היא מרפא אותו על ידי כך שהוא נושך את ידה. למרות זאת, היא בעצמה נפגעת קשה, הן מזרועות התמנון של האצ'יבי, והן מהלהבות של אמאטראסו, ששרפו את זרועותיו של הביג'ו.
לאחר שהם מגיעים למדינת הברזל בניסיון להתנקש בחייו של דאנזו, קארין מתבקשת להשתמש ביכולות שלה על מנת לאתר את דאנזו במהלך הפגישה. כאשר מיקומו של סאסוקה מתגלה וצבא סמוראים מגיעים על מנת לטפל בו, הוא תוקף והורג אותם, מה שגורם לקארין לחוש בשנאה שלו. יותר מאוחר, הראיקאגה ושני מלוויו דארוי ושי מגיעים על מנת להילחם בצוות טאקה. קארין נאלצת להפסיק את החיפושים אחר דאנזו ולהסתיר את הצ'אקרה שלה כדי ששי, גם הוא בעל יכולות איתור, לא יוכל למצוא אותה. בעוד שהקרב בין סאסוקה לראיקאגה נפסק על ידי גאארה, קארין מצליחה סוף סוף למצוא את דאנזו. לפני שהיא מספיקה לומר זאת לסאסוקה, זה משתמש בטכניקת הסוסאנו במטרה להגן על עצמו מהתקפותיהם של גאארה והשאר, וקארין מרגישה שהצ'אקרה שלו קרה מתמיד.
לאחר שנלקחה על ידי מאדארה אל המימד שלו, קארין מרפאה את סאסוקה ומאוחר יותר שניהם משתחררים החוצה ומוצאים את עצמם לפני דאנזו. במהלך הקרב בין סאסוקה ודאנזו, קארין מגלה כיצד עובדת טכניקת האיזאנאגי של דאנזו, אך לפני שמספיקה לומר זאת, סאסוקה עולה על כך גם הוא.
בתום הקרב, קארין מרפאה את סאסוקה בשנית, ורגעים מאוחר יותר נלקחת בשבי על ידי דאנזו, שהובס בקרב. היא נדהמת לגלות שסאסוקה לא מהסס להקריבה למען חיסולו של דאנזו, כשהוא פוצע אותה ואת דאנזו יחד ואף מכנה אותה "מטרד". לאחר מתקפתו של סאסקה, קארין נשארת גוססת. סאסקה פונה להרוג אותה, אך נעצר בשל הופעתה הפתאומית של סאקורה בשדה הקרב. סאסוקה מורה על סאסוקה לחסל את קארין, על מנת שתוכיח לו את נאמנותה כלפיו, אולם סאקורה מהססת ועוצרת כאשר סאסוקה עומד להרגה במפתיע, אך ניצלת הודות לקאקאשי.
קארין מתאוששת, הודות לכישורי הרפואה של סאקורה שריפאה את פציעותיה בשעה שסאסוקה נלחם בקאקאשי.


סגנון לחימה:
כפי הנראה, יכולות הנינג'וטסו, טאיג'וטסו וגאנג'וטסו של קארין לא ברמה גבוהה במיוחד, מאחר והיא טרם השתתפה בקרב. למרות זאת, יכולותיה כקונואיצ'י מאתרת שימושיות מאוד.
כמו כן, יש לה יכולת נוספת, ששמה לא ידועה, אשר מאפשרת לה לרפא את פצעיהם ולחדש את הצ'אקרה של אלו שנושכים את ידיה. מלבד יכולות האיתור שלה, קארין גם יכולה להסתיר את הצ'אקרה שלה על מנת להגן עליה מיכולות איתור אחרות.

קאגורה שינגאן - Kagura Shingan
יכולת זו מסוגלת לפעול לטווח רחוק. כמו כן, קארין מסוגלת להבחין לא רק בכמות הצ'אקרה, אלא אף האם בעל הצ'אקרה הוא אדם או חיה. שימוש נוסף ליכולת זאת הוא איתור שקרים, זאת על ידי הרגשת שינויים בצ'אקרה של אדם כאשר הוא אינו דובר אמת.