ג'וגו - Juugo

ג'וגו - Juugo:
ג'וגו הוא אחד החברים בצוות הבי שהקים סאסוקה, שיותר מאוחר הפך לצוות טאקה בברית עם אקאטסוקי. לג'וגו יש פיצול אישיות, אשר הופך אותו מאדם עדין ורגוע לרוצח משוגע. ג'וגו הוא המקור לחותם המקולל שפיתח אורוצ'ימארו.פרטיים אישיים:
גיל: 18.
תאריך לידה: הראשון באוקטובר.
גובה: 202.1 ס"מ.
משקל: 75.8 ק"ג.

ביוגרפיה:
ג'וגו מאז ומתמיד היה אדם בעל אישיות מעורערת שהיה יכול להשתנות לרוצח מסוכן תוך רגע. פעם אחת הוא רצח כפר שלם, מה שהקנה לו את הכינוי "ג'וגו של המאזניים", כיוון שכל דבר קטן יכל לערער את האיזון הנפשי שלו. כתוצאה מכך ג'וגו שחשש ממקרים כאלה החל להסתגר במערות על מנת להרחיק את עצמו מבני אדם. בשלב מסוים, הוא נפגש עם קימימארו. הוא עקב אחריו אל המעבדות של אורוצ'ימארו בתקווה למצוא תרופה למחלה שלו. הוא הפך להיות אחד מעכברי המעבדה של אורוצ'ימארו, אך גילה כי קימימארו הוא היחיד אשר מסוגל לעצור את התקפי הזעם שלו, ועל כך העריץ אותו. בעזרת אנזים מיוחד מגופו של ג'וגו, אורוצ'ימארו הצליח לפתח את טכניקת החותם המקולל, הנותנת למוטבעים בו כוחות בדומה לאלו של ג'וגו. בחלוף השנים, קימימארו לבסוף מת. אך במקומו הופיע האדם למענו הקריב את חייו, בו אורוצ'ימארו חשק; סאסוקה. ג'וגו גילה כי בדומה לקימימארו, גם סאסוקה היה בעל היכולת לעצור את התקפי הזעם שלו.

רקע:
החלק השני -
בדיוק כמו קארין וסויגטסו, ג'וגו גם הוא נבחר על ידי סאסקה עוד רק כשהוא, סאסקה, הגיע לאורוצ'ימארו.
לאחר שסאסקה הרג את אורוצ'ימארו, הוא החל להקים את הקבוצה שלו - 'הבי', שמאוחר יותר שמה שונה ל'טאקה'. כשסאסקה וקארין מצאו את התא שלו ופתחו את הדלת, ג'וגו פרץ החוצה והסתער על סאסקה, משתנה באופן חלקי ל'שד'. לאחר שסאסקה עצר את הקרב בינו ובין סויגטסו, ג'וגו שב לעצמו ונמלט בחזרה אל תאו, בבקשה שינעלו אותו בשנית ויעזבו אותו לנפשו. כשסאסקה סיפר לו על הקרבתו של קימימארו עבורו, ג'וגו מסכים להצטרף אליו.
כשטאקה הצליחו לאתר את מיקומו של איטאצ'י, ג'וגו נותר מאחור ביחד עם סויגטסו וקארין להלחם נגד קיסאמה, בעוד שסאסקה המשיך הלאה, במטרה להשלים את משימתו ולחסל את איטאצ'י.
לאחר שטאקה קיבלו את המשימה מאקאטסוקי ללכוד את האצ'יבי, הם מצאו אותו והחלו בקרב נגדו. לתדהמתם של סויגטסו וקארין, ג'וגו מובס על ידי קיראבי ללא מאמץ רב. לאחר שסאסקה נפצע קשה בקרב מול האצ'יבי, ג'וגו מקריב חלק מבשרו ומרפא את פצעיו של סאסקה, אך כתוצאה מהתהליך חוזר להיות ילד.
לאחר שהם מגיעים למדינת הברזל בניסיון להתנקש בחייו של דאנזו, ג'וגו מתבקש על ידי סאסוקה לתקשר עם בעלי החיים על מנת למצוא את הדרך הבטוחה ביותר ולחלוף על פני הסאמוראים שמשוטטים באזור.
מאוחר יותר, כשהם פוגשים בראיקאגה והמלווים שלו, ג'וגו וסאסוקה נתפסים בגנג'וטסו של שי. עד שסאסוקה שובר את הגנג'וטסו, הראיקאגה ודארואי כבר עומדים לפגוע בו, אך ג'וגו מספיק לעצור את החרב של דארואי בעוד שסויגטסו מספיק להגיע לשם ולעצור את הראיקאגה. במטרה לחסל את שי שעומד למצוא את קארין, ג'וגו משתנה לחלוטין ומשחרר את האישיות המטורפת שלו. ג'וגו הזועם תוקף את הראיקאגה, ואפילו משתמש במתקפה קטלנית על מנת לחסלו. לצערו, הראיקאגה שורד בקלילות רבה, ומצליח לגבור עליו.
לאחר שסאסוקה נמלט מן המקום והראיקאגה והשאר הולכים בעקבותיו, ג'וגו הפצוע שואב גופה של אחד הסמוראים המתים שנותרו במקום על מנת לרפא את עצמו. לאחר מכן הוא מצטרף אל סויגטסו, שגם כן נותר מאחור.


סגנון לחימה:
עצם היותו המקור של החותם המקולל, ג'וגו שולט בהשתנות שלו ומסוגל לשנות חלקים מסוימים מגופו, בדומה לסאסקה. ג'וגו יכול להשתנות כרצונו, מבלי שהתהליך יהרוס את גופו, בניגוד למשתמשי החותם המקולל. ההשתנות מגבירה את כוחו הפיזי של ג'וגו, למרות שהוא גם כך חזק. ג'וגו אף מסוגל לתרום מבשרו כדי לרפא אדם אחר אשר תואם לחותם המקולל, כפי שעשה כדי להציל את סאסוקה לאחר פציעתו האנושה בקרב נגד קילר בי. כמו כן הוא מסוגל גם לבצע את הפעולה ההפוכה, לשאוב בשר של אדם אחר על מנת לרפא את עצמו. כאשר ג'וגו משתנה לרמה השנייה של החותם המקולל באופן מלא, האישיות הרצחנית שלו משתלטת עליו לחלוטין. כמו כן, במצב זה יש לו מעין טילים על הגב, אשר יכולים ליצור קרנות צ'אקרה קטלניות. כמו כן, ג'וגו הראה את היכולת לתקשר עם בעלי חיים קטנים כגון ציפורים ואף לבקש מהם לעשות דברים.