מיטאראשי אנקו

מיטאראשי אנקו - Anko Mitarashi
מיטאראשי אנקו היא קונואיצ'י מקונוהאגאקורה, והבוחנת בשלב השני של בחינות הצ'ונין. אנקו דומה מאוד לנארוטו באופיה; היא היפרקטיבית ממש כמוהו.פרטים אישיים:
גיל - 28.
גובה - 167 ס"מ.
משקל - 45.8 ק"ג.

ביוגרפיה:
אנקו הייתה תלמידה של אורוצ'ימארו, והיחידה מבין עשרה ילדים שהצליחה לשרוד את החותם המקולל. לאחר עזיבתו של אורוצ'ימארו מקונוהאגאקורה, אנקו הצליחה לדכות את החותם, ולא להעיר אותו שוב.

רקע:
החלק הראשון -
אנקו נחשפת לראשונה בשלב השני של בחינות הצ'ונין, בעודה מסבירה למשתתפים את תהליך הבחינה. לאחר היציאה ליער, אנקו שומעת על מותם של שלושת הגנין מאמגאקורה, ומבינה כי אורוצ'ימארו נמצא בסביבת הבחינה. במהשך, אנקו נפגשת עם אורוצ'ימארו, שחושף בפניה את מעשיו ביער המוות, והענקת החותם המקולל לסאסוקה עצמו.

החלק השני -
בשעה שקונוהא הותקפה בידי מנהיג האקאטסוקי, אנקו, יאמאטו וסאי נמצאים במשימה מחוץ לכפר בחיפושים אחר קאבוטו, כאשר סאי מצליח לאתר את מיקומו. לאחר שסאי ויאמאטו שבו לכפר, אנקו - מלווה בהיוגה ושינובי נוסף - המשיכה במעקב אחר קאבוטו. היא מגיעה באיחור ומפספסת את קאבוטו, אולם מוצאת את גופותיהם של השינובי מטאקיגאקורה שחוסלו על ידי קאבוטו. הדבר מעורר את חשדה של אנקו, שתוהה מדוע קאבוטו השאיר ראיות מאחור.

סגנון לחימה:
בילדותה, אנקו הייתה קונואיצ'י בעלת כישורים גבוהים במיוחד. לאור העובדה שהיא למדה תחת אורוצ'ימארו, ניתן להסיק כי לאנקו היכולת להשתמש בטכניקות אסורות. כמו כן, אנקו מחזיקה את החותם המקולל. בנוסף, אנקו מסוגלת לזמן סוגים שונים של נחשים.

סוג'אסוסאי נו ג'וטסו - Sōjasōsai no Jutsu
טכניקת קינג'וטסו אשר לוקחת את חיי המשתמש בה. ברגע שידי המשתמש משולבות עם ידי היריב, המשתמש מסוגל להוציא זוג נחשים, אשר מחדירים ליריב ארס קטלני במיוחד.סנ'אייג'אשו - Sen'eijashu
טכניקה שדורשת מאמץ פיזי רב מהמשתמש. לאחר שיריבה של אנקו נתפס, היא מוציאה מספר נחשים משרווליה. הנחשים הנ"ל כורכים את עצמם סביב גוף היריב. שזה מאבד את יכולת התנועה, המשתמש יכול לצאת משדה הקרב, באמצעות זמן אותו הוא מרוויח מהטכניקה.