שאיבת שומן

שאיבת צ'אקרה של יורוי משבט האקודו:

לא הרבה ידוע על יכולת מיוחדת זו מכיוון שהיא נראית רק פעם אחת בכל הסדרה. רק אקודו יורוי ידוע כנינג'ה המסוגלת להשתמש ביכולת שימושית זו. לכן, זאת תעלומה האם יכולת זו באה ממקורות השבט אליו שייך יורוי או ממספר מסויים של אנשים. בכל מקרה, היכולת הגנטית הזאת היא פשוטה למדי, אך עדיין שימושית מאוד: ע"י הנחת כף היד, יורוי מסוגל לשאוב צ'אקרה וכן אנרגיית גוף מן האוייב.

 

 
על מנת להפעיל את יכולת זו, יורוי תחילה מרכז צ'אקרה לכף ידו, דבר הגורם להופעת להבת אש כחולה מסביבה. לאחר מכן, יורוי צריך לתפוס באויב וברגע שהוא מצליח תהליך השאיבה מתחיל וצ'אקרה מתחילה לזרום מן האויב לגוף המשתמש.

מתקפה זו יכולה להיות קטלנית עבור האויב. מכיוון שיורוי שואב את כוחם, האויב כמעט ואינו יכול לזוז, בטח שלא להתקיף. כתוצאה מכך, האויב יכול למות רק מחוסר צ'אקרה בגופו כדי לנשום ולגופו לבצע פעולות בשביל לחיות. אם איכשהו האויב עוד נשאר חי, הוא יהיה חלש ביותר, דבר שלא יעשה ליורוי בעיות מיוחדות כדי לחסלו. יש לזכור שהצ'אקרה שנשאבת עוברת ליורוי, דבר שגורם לו להיות חזק יותר.


כמובן, כמו לכל תכונה גנטית, גם לזאת יש חולשה. על מנת לשאוב צ'אקרה יורוי צריך לבצע מגע מלא עם האויב. מגע חלקי ישאוב כמות קטנה של צ'אקרה אם בכלל. בנוסף, גם אם יורוי מצליח לתפוס ביריבו מגע מלא, הוא יצטרך להחזיקו כמות מסויימת של זמן כדי לפגוע בצורה אפקטיבית. יריב חזק שנפגע פעם אחת ממתקפה זו לא יתן לו להחזיקו זמן רב אם בכלל בפעם הבאה. אם יורוי נלחם בקבוצת לוחמים יחד, הוא אינו יכול להשתמש ביכולת שלו מכיוון שהוא יכול לשאוב צ'אקרה רק מבן אדם אחד בכל פעם.