שמן

הגדלת שטח פנים-הגוף של שבט האקמיצ'י:

כולת מיוחדת זו, השייכת לשבט האקמיצ'י, אחד משבטי קונואה, היא יכולת הרסנית שעיקרה היא כוח והרס. נינג'ות משבט זה מוכרים בתור נינג'ות המשתמשות בג'וטסוס שמביאים להן את היכולת להגדיל חלק מ/או כל הגוף לפרופורציות מדהימות. עם מספיק כוח, הם מסוגלים אפילו להגדיל את גופם לגודל בנייני הכפר.

יכולת חזקה במיוחד זו היא יכולת שצריך להשתמש בה אם היא ברשותך. לכן, אין הרבה שימוש, אם בכלל, בנינג'וטסו (מתקפות "קסם") על האויב (מתקפות ההגדלת גוף נתמיינות לנינג'וטסו אך הן לא פוגעות ישירות באוייב, אלא משפיעות על גוף המשתמש) או גנג'וטסו.

בעזרת יכולת מיוחדת זו, אין בכלל ספק ששבט זה הוא השבט החזק ביותר בסגנון הטאיג'וטסו (המתקפות הפיזיות). מבנה הגוף הגדול והשמנמן והפיוזים הקצרים שמאפיינים את חברי השבט הם הנתונים העיקריים שמאפיינים את שבט זה.

נוסף, נינג'ות השייכות לשבט חזק זה, בדר"כ מחזיקות איתן סט של 3 כדורי "ויטמינים" שהם סוד משפחתי והן משומשות רק במקרה חירום. כל כדור מביא בהדרגה למשתמש כוח גדול יותר אך גם לחץ על השרירים. בעזרת הכדורים, היכולת המיוחדת של השבט מגיעה לכוחה המקסימלי והיא יכולה להיות הרסנית ואולי גם בלתי ניתנת לעצירה. אכילה של הכדור השלישי והאחרון מגדילה את הכוח הפיזי ואת הצ'אקרה פי 100, אך יכולה גם לגרום לסוף קטלני ואף למוות של המשתמש. זאת הסיבה שנינג'ות האקמיצ'י נמנעות כמה שאפשר בשימוש בכדורים אלו, אך לפעמים בשביל לתרום לביטחון הכפר וחבריך יש צורך בשימוש כדורים אלו.

מתקפות בעזרת היכולת:

באיקה נו ג'וטסו - הגדלת גוף:
טכניקה המגדילה את הגוף של המשתמש ונותנת לו יותר כוח.
שימושית גם כמעין "בולם", כפי שנראה כשצ'וג'י בלם את שיקאמארו.

הארי סנשה - טנק בשר:
לאחר שהלוחם משתמש בטכניקת הבאיקה נו ג'וטסו הוא מכניס את הידיים, הרגליים והראש לתוך הגוף בעזרת צ'אקרה, עד להווצרות צורה של כדור. לאחר מכן הנינג'ה מתגלגלת בעוצמה לעבר היריב.

ניקודאן הארי סנשה - טנק בשר קוצני:
מתקפה שבה הנינג'ה כורך סביב עצמו קונאים בחבל מיוחד ואז משתמש במתקפת ההארי סנשה.

 

בובאן באיקה נו ג'וטסו - הגדלת חלק מהגוף:
טכניקה שבה המשתמש מגדיל חלק מהגוף שלו כדי להגביר את הטווח והעוצמה של המכה.


צ'ו באיקה נו ג'וטסו - סופר הגדלת גוף:
טכניקת נינג'וטסו שמשלבת בתוכה את טכניקת הכפלת הגודל. עם הטכניקה הזאת, הנינג'ה מגדיל את כמות הכלוריות השרופות שלו, כדי להגביר את הצ'אקרה מספיק כדי להגדיל את גודלו של כל הגוף והמסה שלו, עד שזה גדול פי כמה וכמה מהגודל הנורמאלי.