ג'יראייה - Jiraiya

ג'יראייה - Jiraiya
ג'יראייה הוא אחד משלושת הנינג'ות האגדיות, הסאנין, של כפר העלה הנסתר. יחד איתו נמצאים במעמד זה גם אורוצ'ימארו וטסונאדה. שלושתם היו בצעירותם תלמידיו של ההוקאגה השלישי, סארוטובי הירוזן. ג'יראייה עצמו אימן בהמשך את ההוקאגה הרביעי, נאמיקאזה מינאטו, ולבסוף גם את בנו, אוזומאקי נארוטו. בתור מבוגר ג'יראייה הוא סוטה שנוהג להציץ לבנות מתרחצות, ואף כתב סדרה של ספרים למבוגרים בשם "Icha Icha" (מזמוז בתרגום חופשי).פרטים אישיים:
גיל -
52.
גובה - 196 ס"מ.
משקל - 87 ק"ג.

ביוגרפיה:
בצעירותו, הוא וקבוצתו התאמנו תחת פיקוחו של ההוקאגה השלישי. לאחר מכן, ג'יראייה הלך להתאמן אצל הצפרדעים בהר מיובוקו, ושם הקנה לעצמו שליטה באומנויות הנזיר. כמו כן, במהלך תקופה זו, לג'יראייה ניתן חיזיון מפי נזיר הצפרדע הגדול - לנבואה זו היו מספר חלקים; ג'יראייה יערוך מסע בכל רחבי העולם, ויכתוב על כך ספר. בבגרותו ג'יראייה יהיה סוטה גדול. החלק החשוב ביותר של הנבואה, היה שבעתיד יהיה לג'יראייה תלמיד. מה שהוא יחליט לעשות איתו והשפעתו על תלמיד זה יהיו כה חשובים, שהם יכריעו את גורל העולם - ההבדל בין שלום עולמי להרס עולמי. כל חלקי הנבואה התגשמו עד כה, מלבד החלק האחרון שהכרעתו עוד לא הגיעה...
בזמן מלחמת השינובי הגדולה, ג'יראייה והצוות שלו השתתפו בקרבות. במהלך אחד מהם, השלושה נאלצו להילחם נגד האנזו, המנהיג האדיר של כפר הגשם הנסתר באותה התקופה. שלושתם אומנם לא הצליחו להביס אותו, אך הוא התרשם מהם כל כך שהעניק להם את התואר שדבק בהם מאז: שלושת הנינג'ות האגדיות (Densetsu No Sannin).
לאחר שהמלחמה נגמרה, בזמן שיטוטם בכפרים נתקלו השלישייה בשלושה ילדים מכפר הגשם שנותרו יתומים מהמלחמה; נאגאטו, יאהיקו וקונאן. למרות שאורוצ'ימארו הציע להרוג אותם כדי לסיים את הסבל שלהם, ג'יראייה אמר לו ולטסונאדה להמשיך, ושהוא יישאר זמן מה כדי לטפל בהם ולאמן אותם, על מנת שיוכלו להגן על עצמם בשעת צורך. הוא לימד אותם נינג'יטסו בסיסיים בהם הם הצליחו טוב מאוד. אך יום אחד, צ'ונין עוין מכפר הסלע תקף את יאהיקו, ובניסיון להגן עליו נאגאטו הצליח בדרך מיסתורית להרוג את הצ'ונין. ג'יראייה נדהם לגלות שבעיניו הופיע ה"רינ'נגאן", הדוג'וטסו האגדי והאלוהי שנאמר שהיה שייך לנזיר ששת הדרכים, הנינג'ה שהקים את עולם השינובי והמציא את הנינג'וטסו הראשון. ג'יראייה האמין בשל כך שנאגאטו הוא התלמיד מהנבואה של הנזיר הגדול, והמשיך לאמן אותו. לאחר זמן מה, כשחשב שהשלושה כבר מספיק מאומנים ויכולים לדאוג לעצמם, נפרד מהם והחליט לחזור לכפר העלה, מקווה שעשה את המעשה הנכון בנוגע לנאגאטו, "הנבחר".
מאז, ג'יראייה שמע עליהם שמועות מדי פעם, שמע על מעשיהם או שהם מתים, אך לא ידע למה להאמין.
ג'יראייה שימש כמורה לקבוצה בה היה גם ההוקאגה הרביעי, נאמיקאזה מינאטו.
שנים לאחר מכן, כשאורוצ'ימארו בגד בכפר וברח ממנו, הוא ניסה לעצור אותו, לא מבין מה קרה לחברו הטוב. הוא נכשל בכך ולבסוף הבין שהחבר שלו כבר לא יחזור. אכול אשמה במחשבה שבגללו אורוצ'ימארו הצליח לברוח, הוא עזב את הכפר על מנת שיוכל לעקוב אחריו ואחרי הארגון אליו בסוף יצטרף, אקאטסוקי. בשל כך, למרות שהיה מתאים, הוא סירב לקחת את תפקיד ההוקאגה.
ג'יראייה כתב ספר על עלילותיו של נינג'ה אמיץ, בעצם דמותו שלו, בדיוק כפי שחזה הנזיר הגדול. הדמות הראשית בספר נקראה "נארוטו". ג'יראייה לא היה בטוח שהספר יצליח, אך תלמידו הוותיק נאמיקאזה מינאטו, וגם אשתו, אוזומאקי קושינה, חשבו שהספר היה נהדר ואף יותר מכך - הם החליטו לקרוא לבנם העתידי על שם גיבור הספר, ושג'יראייה יהיה הסנדק שלו.

רקע:
החלק הראשון -
הפעם הראשונה שג'יראייה נראה היא כאשר במהלך האימונים של נארוטו בידי אביסו, אביסו הפריע לו לצפות בבנות מתרחצות, ולכן תקף אותו ועילף אותו. נארוטו התלהב מהכוח של ג'יראייה ורצה להתאמן איתו. ג'יראייה בהתחלה סירב, אך לאחר שנארוטו הפגין בפניו את הסקסי נו ג'וטסו שלו, ג'יראייה הסוטה השתכנע והסכים לאמן אותו.
למרות שבעיקר צפה כהרגלו בבנות מתרחצות, הוא אימן את נארוטו על שליטת צ'אקרה בכך שילמד ללכת על המים על ידי אגירת צ'אקרה בכפות רגליו והתאמתם לזרם המים. דבר זה לא הלך כל כך טוב, וג'יראייה שם לב לכך שאורוצ'ימארו שם על נארוטו חותם אשר מונע מהצ'אקרה של הקיובי להתערבב עם שלו. הוא הסיר את החותם כדי שנארוטו יוכל לשלוט בשתי הצ'אקרות יותר טוב.
לבסוף, לקראת החלק האחרון של בחינות הצ'ונין, הוא לימד את נארוטו את טכניקת הזימון, ולימד אותו לזמן צפרדעים. בתחילה נארוטו לא הצליח להשתמש בצ'אקרה של הקיובי הטמונה בתוכו, אך כאשר ג'יראייה זרק אותו מצוק גבוה והוא היה בסכנת חיים, נארוטו הצליח לזמן את גאמאבונטה, בוס הצפרדעים האדיר. כאשר אורוצ'ימארו וכפרי החול והצליל תוקפים את קונוהא בפלישה במהלך בחינות הצ'ונין, ג'יראייה עוזר בקרבות ומגן על קונוהא.
לאחר מותו של סארוטובי, ההוקאגה השלישי, זקני הכפר, הומורה מיטוקאדו וקוהארו אוטאטאנה דורשים שג'יראייה יחליף אותו בתור ההוקאגה הבא. אך ג'יראייה יודע שהוא לא יתאים לתפקיד, כיוון שהוא יותר מדי חופשי ולא מתאים להנהיג כפר שלם. הוא מציע ללכת להביא בעצמו את מי שתוכל להיות ההוקאגה הבאה - טסונאדה, הסאנין האגדית השלישית בכבודה ובעצמה. למסע זה הוא גם לוקח איתו את נארוטו.
בדרך לשם, ג'יראייה מלמד אותו את הטכניקה המיוחדת של ההוקאגה הרביעי, שאף הוא יודע אותה בעצמו - הראסנגאן.
כאשר ג'יראייה ונארוטו מוצאים את טסונאדה, היא מסרבת לתפקיד החדש שמוצע לה. כמו כן, כפי שמתברר אורוצ'ימארו נפגש איתה קודם לכן והציע לה להחזיר לחיים את אחיה ואת אהובה שמתו, בתמורה לכך שתרפא את ידיו. כשהיא הולכת להיפגש איתו שוב היא מסממת את ג'יראייה כך שלא יפריע לה. סם זה ערער את השליטה של ג'יראייה בצ'אקרה שלו. כאשר לבסוף הגיעו למקום המפגש, התברר כי טסונאדה נכנסה לקרב עם אורוצ'ימארו ועוזרו קאבוטו. ג'יראייה נלחם נגד אורוצ'ימארו ואף הצליח לעצור את הנחש הענק שזימן למרות מצבו. טסונאדה מצטרפת אליו בקרב נגד אורוצ'ימארו. לבסוף, שלושתם מזמנים את הזימונים הכי חזקים שלהם, ומתחילים בקרב גדול. אף אחד מהם לא מובס בקרב, אך אורוצ'ימארו וקאבוטו מחליטים לסגת ובורחים. לבסוף טסונאדה מקבלת את תפקידה כהוקאגה החמישית, והם חוזרים לכפר.
ג'יראייה צפה בקרב הקצר שהיה בין סאסוקה לנארוטו על גג בית החולים, ולאחריו הטיף לקאקאשי שלימד את סאסוקה מתקפה מסוכנת כמו צ'ידורי, שהייתה עלולה להרוג את נארוטו, אך הוא בעצמו מעיר לו על כך שלימד את נארוטו טכניקה מסובכת ומסוכנת כמו ראסנגאן. ג'יראייה לא נראה שוב אלא לאחר שנארוטו חוזר, כשנכשל להחזיר את סאסוקה. זה מזכיר לו את הניסיון שלו עצמו להחזיר את אורוצ'ימארו, בו נכשל. הוא מציע לנארוטו לוותר על סאסוקה. אך נארוטו לא מסכים. לאחר החלמתו, ג'יראייה מציע לנארוטו לצאת איתו למסע אימונים של שלוש שנים, כדי שיוכל להתחזק, להילחם נגד אקאטסוקי בשעת הצורך, ואולי גם להחזיר את סאסוקה... שניהם יוצאים יחד מקונוהא.

החלק השני -
ג'יראייה מחזיר את נארוטו לכפר לאחר שנתיים וחצי של אימונים, ואז נעלם, כדי לרגל ולקבל מידע מודיעיני על אקאטסוקי. אך הוא מספיק להיפגש עם קאקאשי כדי לספר לו על צורת ארבע הזנבות של הקיובי, ומזהיר אותו שבצורה זו נארוטו בלתי ניתן לשליטה ושהוא עצמו כמעט מת בגלל כך. ג'יראייה מופיע שוב כדי לספר לנארוטו ולסאקורה שסאסוקה הרג את אורוצ'ימארו ושהוא בוודאי מחפש עכשיו את איטאצ'י, לפני שהוא שוב נעלם.
לבסוף, כל הריגול משתלם - ג'יראייה מגלה את מיקומו של מנהיג אקאטסוקי - בכפר הגשם הנסתר. הוא מודיע על כך לטסונאדה ושהוא עומד לצאת למשימה לשם, למרות שהיא לא מרוצה מכך שייצא למשימה לבדו. הוא מבטיח לה שיהיה בסדר ויוצא לדרך.
כשהוא פולש לכפר הגשם, הוא לוקח בשבי שני שינובי ומנסה לסחוט מהם מידע על מנהיג אקאטסוקי, פיין. הוא מגלה לתדהמתו שפיין בעצמו הביס את האנזו, השליט הקודם של כפר הגשם והפך בעצמו למנהיג. הוא לא מגלה מידע רב נוסף מהשינובי, כי מתברר שאף אחד לא מכיר את פיין אישית או נפגש איתו. לפני שיעשה דבר נוסף, הוא מזמן צפרדע עם מגילה מיוחדת, בה מתברר כי חתום חלק מהקיובי. מגילה זו נועדה לשחרר את כוחו המלא של הקיובי, וכאשר ג'יראייה התעסק איתה קצת יותר מדי במהלך האימונים עם נארוטו, דבר זה גרם לארבע זנבות להשתחרר וג'יראייה כמעט נהרג. הוא מודיע לצפרדע ששומרת על המגילה שאם יקרה לו משהו, עליה להעביר את המגילה לנארוטו.

ג'יראייה יוצא בעצמו לקרב נגד פיין. הוא מגלה שאחת מגופותיו של פיין היא יאהיקו, ושלכולן יש את הרינ'נגאן האגדי. ג'יראייה תוהה האם כל זה קשור לנבואה והאם עשה את ההחלטה הנכונה. בקרב הקשה נגד פיין הוא אף מזמן את שני נזירי הצפרדעים הגדולים ומשחרר את מלוא כוחו, אך זה לא מספיק. כיוון שהוא יודע שלא יוכל לנצח קרב זה, הוא עושה את כל מאמציו כדי לגלות את זהותו האמיתית ואת הסוד שלו, על מנת שנארוטו יוכל להביס אותו. נארוטו, הוא כעת בטוח, הוא הילד מהנבואה. הוא משאיר הודעה על גבו של פוקאסאקו ושולח אותו משם, מותקף בפעם האחרונה וצולל אל מותו באגם. בשניות האחרונות לחייו הוא חושב על הכותרת של הספר הבא שלו - הספר שלעולם לא יבוא...

סגנון לחימה:
ג'יראייה הוא אחד השינובי החזקים ביותר בסדרה, והכי חזק מבין שלושת הנינג'ות האגדיות. יש לו מגוון של יכולות ביניהן מתקפות טאיג'וטסו, נינג'וטסו, מתקפות אלמנט רבות ולבסוף גם אמנויות הנזיר.

קוצ'יוסה נו ג'וטסו - Kuchiyose No Jutsu
ג'יראייה חתום על המגילה של הצפרדעים, וכך יכול לזמן אותן לקרב בשעת צורך, על ידי הקרבת מעט מדמו. ג'יראייה יכול לזמן מגוון רב של צפרדעים, כולל גאמאבונטה, הבוס הגדול של הצפרדעים, ושני נזירי הצפרדעים, פוקאסאקו ושימה.קוצ'יוסה: גאמאגוצ'י שיבארי - Kuchiyose: Gamaguchi Shibari
ג'יראייה מזמן לוע צפרדע ענקי שמקיף אותו ואת אויביו, לוכד אותם כרצונו. הלוע חסין בפני אש ומתקפות רבות.קקאי: גאמה היורו – Kekkai: Gama Hyourou
טכניקת מחסום שבעזרתה יוצר ג'ראייה דלעת הלוקחת צורה של צפרדע. ג'ראייה יכול לכלוא בתוך בטנה של הצפרדע את יריבו ומסוגל להיכנס לתוכה אף הוא וכך לבודד את היריב. בתוך הצפרדע יש נוזל הפועל באופן דומה למיצי עיכול שבהתאם מעכלים כל דבר הנכנס לתוכה.קאגה בונשין נו ג'וטסו – Kage Bunshin no Jutsu
ג'ראיה יוצר כפילים מוצקים אשר מסוגלים להלחם ולהשתמש בטכניקות כמוהו מאחר והצ'אקרה שלו מחולקת שווה בשווה בין הכפילים. כפילי הצל נעלמים לאחר כמה מכות אך כאשר הם נעלמים כל הידע והניסיון שהם צברו חוזר אל המשתמש. ג'ראיה השתמש בקאגה בונשין כשאימן את נאגאטו קונאן ויאהיקו.

פוקה הויין - Fuuka Houin
טכניקת חתימה המאפשרת לשינובי לחתום אש בתוך מגילה. לאחר שהשינובי רושם את סימני החותם על מגילה הוא יכול להפעיל את הטכניקה שתשאב אש קרובה ותחתום אותה במגילה. ג'ראיה עשה שימוש בטכניקה זו כדי לחתום את הלהבות של אמאטראסו.

קאטון: אנדאן – Katon: Endan
טכניקה בסיסית המאפשרת לג'ראיה לשחרר סילון אש מפיו.קאטון: דאי אנדאן – Katon: Dai Endan
גרסה משופרת של קאטון: אנדאן. ג'וטסו זה מאפשר לג'ראיה לאגור אש בפיו ולשחרר אותה בצורה של סילון רחב ומתמשך.גוגיו קאיין - Gogyou Kaiin
ג'וטסו הופכי לגוגיו פויין המאפשר להסיר אותו ולבטל את השפעתו על הקורבן. ג'ראיה יוצר חותם בכל אחת מאצבעותיו עבור כל אחד מחמשת האלמנטים ולאחר מכן מצמיד אותן בכוח לגוגיו פויין כדי להסירו.
ג'ראיה השתמש בטכניקה זו כדי להסיר את הגוגיו הפויין שהוצב על נארוטו על ידי אורוצ'ימארו, מה שאפשר לו להשתמש בצ'אקרה שלו ושל הקיובי באופן רגיל.

שיקוקו פויין - Shikoku Fuuin
על ידי ריכוז צ'אקרה באצבעו ג'ראיה יכול להשתמש בה כדי לחרוט על עצם כלשהוא.

ראסנגאן - Rasengan
את ג'וטסו זה ג'יראייה למד מהתלמיד שלו, ההוקאגה הרביעי שפיתח את הטכניקה בעצמו, ולקח לו הרבה זמן ללמוד אותה. עם ג'וטסו זה ג'יראייה מסוגל לסחרר את הצ'אקרה שלו במהירות אדירה ובשליטה מדויקת בתור כדור. על ידי הטחת הכדור ביריב נוצרת מתקפה סיבובית שיכולה להסב נזק רב אם היא פוגעת ישירות.קאטון: גאמאיו אנדאן - Katon: Gamayu Endan
ג'וטסו משולב ביחד עם גאמאבונטה. גאמאבונטה עצמו יורק שמן צפרדעים, וג'יראייה שולח אש כדי להצית את השמן ושולח קדימה סילון אש אדיר שקשה לשרוד נגדו.דוטון: יומי נומה - Doton: Yomi Numa
ג'יראייה יוצר ביצה עצומה בגודלה שמקיפה את היריב ויכולה להטביע אותו. גודל הביצה נקבע על פי כמות הצ'אקרה שמושקעת במתקפה.הארי ג'יזו - Hari Jizō
גרסה נוספת של הג'וטסו, בה ג'יראייה גורם לשיערו לצמוח ולכסות את כל גופו, להתכסות בקוצים רבים וכך להגן על עצמו הגנה מירבית.ראנג'ישיגומי נו ג'וטסו - Ranjishigumi no Jutsu
ג'יראייה מאריך את שיערו ומאפשר לו להשתמש בו כדי לתקוף או ללכוד את היריב. השיער קשיח מאוד, כנראה מחוזק על ידי צ'אקרה, ואף יכול להצמיח קוצים כדי לדקור את היריב.קקאי: טנגאי הוג'ין - Kekkai: Tengai Houjin
ג'יראייה יוצר סביבו מחסום גדול אשר מאפשר לו לאתר את התנועות של כל מי שנמצא בתוכו. ג'יראייה השתמש בטכניקה זו לאחר שפיין נעלם ביחד עם זיקית הזימון שלו שהתמזגה עם הסביבה.מצב סנין - Sennin Mode
מצב זה הוא מצב בו המשתמש מסוגל להרגיש ולהשתמש בצ'אקרה טבעית, הצ'אקרה שנמצאת בסביבתו באדמה ובאטמוספירה. לג'יראייה אין שליטה מושלמת במצב זה, וכדי להגיע אליו הוא חייב לזמן את שני נזירי הצפרדעים, פוקאסאקו ושימה, דבר שלוקח זמן מה. כמו כן, כיוון שלא שולט באנרגייה הטבעית בצורה מושלמת, הוא נראה מעט כמו צפרדע בעת השינוי.
הצ'אקרה הטבעית מאפשרת לג'יראייה לחזק את הטאיג'וטסו, נינג'וטסו וגנג'וטסו שלו, וכך בעצם לשפר את יכולות הקרב שלו רבות. כאשר הוא במצב זה יש לו מספר ג'וטסו בהם הוא משתמש.סנפו: ריוסיי נו ג'וטסו - Senpou: Ryousei No Jutsu
על מנת להיכנס לסנין מוד, על המשתמש להתרכז כדי לאזן את האנרגיה הרוחנית והפיזית שלו ביחד עם האנרגיה הטבעית שמסביבו. אך בעת קרב זה לא תמיד אפשרי. לשם כך יש את טכניקה זו, בעזרתה הצפרדעים הנזירים, פוקאסאקו ושימה, יכולים להתחבר לכתפו של ג'יראייה. כך, הוא יכול לנוע ולהילחם בזמן שהם אלה שסופגים את האנרגייה הטבעית בשבילו. כמו כן, טכניקה זו מבטלת את מגבלת הזמן של סנין מוד, ומאפשרת לו להחזיק בו כל עוד הצפרדעים מחוברות אליו.גאמא יודאן - Gama Yudan
לאחר שהצ'אקרה שנשמרת בגופו משתנה לשמן, ג'יראייה פולט מפיו את כמויות אדירות של הנוזל הדביק. כאשר האויב נפגע מהשמן, הוא אינו מסוגל לזוז יותר. במידה והוא נפגע מג'וטסו קאטון, הפגיעה עלולה להיות קטלנית מאוד, מכיוון שהוא יתכסה בלהבות באופן מיידי.גאמאגאקורה נו ג'וטסו - Gamagakure no Jutsu
ג'וטסו המזמן את מוגורי גאמה מהר מיובוקו, המסוגלת לצלול מאה מטרים אל מתחת לפני המים. לאחר שזומנה, ג'יראייה מסתתר בבטנו. טכניקה זו שימושית במיוחד בעת פלישה אל מחנה האויב, במידה והוא ממוקם בסביבת נהר או אגם. בטנה של מוגורי גאמה הינו חלל החוסם צ'אקרה, המאפשר למשתמש להנצל מג'וטסו מאתר של האויב, וכן חומצה מסוכנת הממיסה כמעט הכל.גאמאדאירה נו ג'וטסו - Gamadaira no Jutsu
לאחר הזרמת צ'אקרה אל הצל של הקורבן, ג'יראייה משנה את גופו שלו והופך אותו לדק ככל הניתן. לאחר מכן, הוא מתמזג באופן זמני עם צלו של הקורבן, ובכך לוקח שליטה על מוחו וגופו של הקורבן. כל עוד ג'יראייה אינו נושם, ההשפעה של הג'וטסו תשאר, אך ברגע שהוא יתחיל שוב לנשום, הקורבן ישתחרר מההשפעה.סנפו: קבארי סנבון - Senpou: Kebari Senbon
ג'יראייה מתכופף ושולח קדימה משיערו קוצים רבים שתוקפים במהירות את היריב ומכסים שטח גדול.סנפו: גואמון - Senpou: Goemon
מתקפה משולבת של ג'יראייה ביחד עם פוקאסאקו ושימה. בזמן ששימה שולחת קדימה מתקפת שחרור אש, ג'יראייה פולט שמן שמתדלק את האש ומגדיל את עוצמתה, ופוקאסאקו משתמש במתקפת שחרור רוח שמוסיפה עוד כוח להתקפה, והופכת אותה לכמעט בלתי ניתנת לעצירה.מאגן: גאמארינשו - Magen: Gamarinshou
גנג'וטסו עוצמתי שמבוצע על ידי פוקאסאקו ושימה. אם הם מצליחים לשלב את קולות השירה שלהם בטון מסוים, היריב נכלא לתוך גנג'וטסו שמשתק אותו לחלוטין, ורואה עצמו כלוא בתוך קוביית מים בזמן שצפרדעים לוחמות ענקיות נמצאות סביבו. החיסרון של גנג'וטסו זה שכיוון שהוא דורש שירה, הוא חושף את המיקום של המשתמש בו מיידית.נינפו: קארו קארו נו ג'וטסו - Ninpou: Kaeru Kaeru No Jutsu
המשתמש מניח את ידו על ראשו של האדם עליו הוא רוצה להפעיל את הג'וטסו, תוך מחשבה מדויקת על איך הוא רוצה שייראה, והאדם הופך לצפרדע.
ג'וטסו זה משמש בחקירות כדי להפוך אחד מהאנשים הנחקרים לצפרדע, מה שגורם לאחרים "לקרקר" החוצה מידע בגלל הפחד שמא גם הם יהפכו לצפרדעים.צ'ו אודאמה ראסנגאן - Chō Ōdama Rasengan
בזכות הצ'אקרה הטבעית בה ג'יראייה משתמש כשהוא נמצא במצב הנזיר, הוא מסוגל ליצור ראסנגאן ענקי בגודלו שבוודאי מסוגל לגרום לנזק עצום. הכוח של ראסנגאן זה לא ניתן בוודאות למדידה כיוון שכשהוא השתמש בו על אחת הגופות של פיין, הוא שאב את המתקפה לחלוטין בעזרת היכולת שלו.קוצ'יוסה: גאמאמיסה נו ג'וטסו - Kuchiyose: Gamamise no Jutsu
ג'יראייה מזמן פאב שיכול לשנות את צורתו לצפרדע קטנה וכך ללכוד בתוכו את מי שנמצא בפנים.