Kankuro - קאנקורו

קאנקורו - Kankurou
קאנקורו הוא ג'ונין מכפר החול הנסתר, ואחיהם של טמארי וגאארה. הוא שינובי שמשתמש בבובות בעת קרב.פרטים אישיים:
גיל - 18.
גובה - 175 ס"מ.
משקל - 62.1 ק"ג.

ביוגרפיה:

קאנקורו הוא אחיו הגדול של גאארה, אך בדיוק כמו כל תושבי כפר החול הנסתר הוא פחד ממנו בשל הביג'ו שבתוכו, איצ'יבי נו שוקאקו. אך לאחר שגאארה השתנה, הוא הפך להיות קרוב יותר אליו, ואף נחלץ לעזרתו בעת צרה.

רקע:
החלק הראשון -
קאנקורו נראה לראשונה ביום בו הוכרזו בחינות הצ'ונין, ביחד עם טמארי, בעודו מציק לקונוהאמארו וחבריו. נארוטו והקבוצה שלו מגיעים כדי לעצור אותם, וכמעט מתפתח קרב, עד שגאארה, אחיו הקטן מגיע. השלושה עוזבים.
במהלך החלק הכתוב של בחינות הצ'ונין הוא מבין שהמבחן הוא רק כדי לבדוק מיומנויות נינג'ה, ומשתמש בבובה שלו כדי לרמות במבחן.
במהלך שלב הקרבות של בחינות הצ'ונין, הוא נלחם בקרב נגד מיסומי טסורוגי. בעזרת היכולת המיוחדת שלו למתוח את גופו, טסורוגי עוטף את כל גופו של קאנקורו ואוחז בו. לאחר מכן, הוא שובר את צווארו. אך מתברר שזה לא היה קאנקורו, אלא הבובה שלו אותה הוא הסווה בדמותו לפני הקרב, בזמן שהוא היה עטוף בתכריכים שלה והתחבא. הבובה, קאראסו, תוקפת את טסורוגי ולבסוף קאנקורו מנצח בקרב.
בשלב השני של הקרבות, קאנקורו עומד להילחם מול אבוראמה שינו, אלא שהוא פורש מהקרב ללא הסבר. למעשה, קאנקורו רוצה לשמור את כוחו לקראת הפלישה אל קונוהא, אותה כפר החול הנסתר תכנן ביחד עם כפר הצליל הנסתר.
בעת הקרב בין גאארה לסאסוקה, גאארה נפצע. הפלישה מתחילה, אך קאנקורו וטמארי לוקחים את גאארה ונמלטים משם, כאשר סאסוקה ואף שינו בעקבותיהם. כאשר סאסוקה מדביק אותם, קאנקורו מציע להישאר מאחור כדי לעכב אותו. אך שינו מופיע והופך ליריב שלו במקומו, כיוון שרצה להילחם נגדו עוד בטורניר. לבסוף, שינו מצליח לגרום לחרקים שלו לנטרל את קאראסו ולתקוף את קאנקורו, אך לא לפני שהוא בעצמו נפגע מהרעל של הבובה. הקרב נגמר בתיקו.
לאחר ההפסד של גאארה לנארוטו, קאנקורו תומך בגאארה ביחד עם טמארי בדרכם הביתה. גאארה לוחש לשניים מילות סליחה, מה שמפתיע את שניהם מאוד.

כאשר סאסוקה בורח בניסיון להצטרף את אורוצ'ימארו, וקבוצה של שינובי מהעלה הנסתר נשלחים בעקבותיהם, קאנקורו ואחיו מגיעים כדי לעזור לחלקם. קאנקורו בא ומציל את קיבה ואקאמארו ברגע האחרון, בעת הקרב שלהם עם אוקון וסאקון. כאשר אוקון וסאקון מנסים למזג את גופם עם קאנקורו וכך להשמיד אותו, מתברר שזהו לא הוא, אלא בובה חדשה בשם קורוארי. בעזרת התקפה משולבת של קורוארי וקאראסו, הוא כולא את השניים ודוקר אותם מכל הכיוונים, וכך הורג אותם.

החלק השני -
כאשר גאארה נלקח על ידי חברי אקאטסוקי, קאנקורו יוצא אחריהם במרדף כדי להציל אותו. הוא משתמש בשתי בובותיו, כולל בובה חדשה בשם סאנשואו נגד חבר האקאטסוקי סאסורי. אך לצערו, סאסורי היה היוצר המקורי של בובות אלה, ולכן מכיר אותם ואת כל חולשותיהם; הוא מצליח לרסק אותם במכה, ואף מרעיל את קאנקורו עם רעל קטלני. קאנקורו מוחזר לכפר וגוסס, אך לבסוף סאקורה מצליחה לרקוח תרופת נגד שמצילה אותו.
כאשר גאארה ניצל, קאנקורו מופיע ביחד עם אחותו טמארי כדי להודות לקבוצה 7 שהצילו אותו.
כאשר גאארה וטמארי פונים לצאת מסונאגאקורה, בשעה שתושבי הכפר נפרדים ממנו, לכיוון מקום המפגש של חמשת הקאגה על פי בקשתו של הראיקאגה, קאנקורו מגיע באיחור. מסתבר שהוא התעכב, משום שעבד על תכסיס חדש עם הבובות שלו.
במהלך הפגישה, כאשר הראיקאגה מתעצבן ומטיח את אגרופו בשולחן, כל המלווים של הקאגה מפרשים זאת כאיום אפשרי וממהרים להגן על הקאגה שלהם, גם קאנקורו ביניהם. מאוחר יותר, קאנקורו וטמארי מצטרפים אל גאארה כאשר הוא פונה להתעמת אל מול סאסוקה. הם עוזרים לחלץ את אחד הסמוראים משריפה על ידי אמאטראסו, ואז מצטרפים לקרב נגד סאסוקה.


בהכנות למלחמה כנגד אקאטסוקי, קאנקורו ממונה כמפקד על יחידת המארב, הכוללת אותו, את אומוי, סאי, איטאן, טאנגו, סאג'י, היוגה הוהטו וקירי. הם נתקלים באבוראמה מוטה, אך מבינים שמשהו אינו כשורה כשהטכניקה שלה מונעת מהביאקוגאן של הוהטו להבחין באויב. מתברר שהוא למעשה צוות המארב הנגדי, הכולל את סאסורי, דיידארה, שין וצ'וקישי.
הם מתעמתים עם חברי האקאטסוקי ושין, כמו כן חברי קבוצתה של אנקו שנשלטים על ידי סאסורי. תוך שיתוף פעולה, קאנקורו, סאי ואומוי מצליחים ללכוד את דיידארה וסאסורי בבובות של קאנקורו. קאנקורו פונה לסאסורי ואומר לו את הסיבה להחלשות שלו - העובדה שהוא הפך לבובה של מישהו אחר. הנאום של קאנקורו נגע לליבו של סאסורי, וכמו שין, נשמתו משתחררת מההשפעה של אדו טנסיי והוא מתפורר. לאחר שגילו את החולשה של אדו טנסיי, קאנקורו ואנשיו פונים לבצע התקפה על האויב.


סגנון לחימה:
קאנקורו משתמש בבובות לחימה בקרבותיו, אותן הוא מתמרן בעזרת חוטי צ'אקרה שהוא מפיק מאצבעות ידיו. בחלק הראשון הוא נשא את בובותיו על גבו, עטופות בתכריכים, אך בחלק השני הוא נראה מזמן אותן בעזרת מגילות, מה שחוסך ממנו מאמץ רב.

קאראסו - Karasu
הבובה הראשונה של קאנקורו. מראהו של דמוי אדם בעל שלוש עיניים, ארבע ידיים ושיניים חדות. נשקים רבים כגון סכינים, קונאי ואף חצים רעילים מוטמנים בגופו של קאראסו כדי לשמש להתקפה פתאומית. הוא גם מסוגל לשחרר מפיו מסך עשן כדי ליצור הסחה בעת קרב. כמו כן, קאראסו מסוגל לתקוף גם כאשר חלקי גופו מפורקים.קורוארי - Kuroari
הבובה השנייה של קאנקורו. הוא דומה לקאראסו אך גדול ורחב יותר. למרות שאין בו נשקים מוסווים רבים, הוא יכול להוציא מידיו מסורים שעלולים לגרום לנזק קטלני. מלבד זאת, הפונקציה העיקרית שלו היא לכלוא את היריב. זאת הוא עושה בעזרת החלל החבוי שבבטנו. כמו כן, ברחבי גופו ישנם חריצים המאפשרים תקיפה עם נשקים ברגע שהיריב נכלא בתוכו. כמו קאראסו, גם הוא מסוגל לתקוף כשחלקי גופו מפורקים.סאנשואו - Sanshōuo
הבובה השלישית של קאנקורו, בובה שמזכירה לטאה ענקית. יכולותיו לא ידועות, כיוון שסאסורי הרס אותו כמעט מיידית, אך באנימה הוא הפגין יכולות הגנה גבוהות.קוגוטסו נו ג'וטסו - Kugutsu No Jutsu
טכניקה זו יוצרת חוטי צ'אקרה מאצבעותיו של המשתמש, מה שמאפשר להתחבר אל בובות לחימה ולשלוט בהן בחופשיות. מלבד זאת, המשתמש יכול להשתמש בחוטי צ'אקרה אלו גם כדי לתמרן חפצים אחרים או בני אדם.קאווארימי נו ג'וטסו - Kawarimi No Jutsu
בדרך כלל טכניקה זו מאפשרת למשתמש להחליף את גופו עם חפץ קרוב, לרוב בול עץ, אך קאנקורו משתמש בגרסה מעט שונה של הטכניקה. הוא מסווה אחת מהבובות שלו בתור עצמו, בזמן שהוא מתחבא בתכריכים של הבובה. היריב תוקף אותו במחשבה שהוא הבובה, אך הוא יוצא ממחבואו, ומשתמש בקוגוטסו נו ג'וטסו כדי לתקוף עם הבובה, תוך ניצול אלמנט ההפתעה.קורוהיגי קיקי היפאטסו - Kurohigi Kiki Ippatsu
טכניקה זו משתמש בשתי הבובות של קאנקורו, קאראסו וקורוארי. ראשית, קורוארי לוכד את היריב בתוך החלק החלול של גופו. לאחר מכן, קאראסו מתפצל למספר חלקים, כל אחד מהם מוציא נשק חד, והם דוקרים את היריב שכלוא בפנים מכל הכיוונים, מה שבמצב רגיל יביא למוות מיידי. קאנקורו השתמש בטכניקה זו כדי להרוג את סאקון ואוקון.סאסורי - Sasori
ככל הנראה, קאנקורו לקח את הגופה של סאסורי שנותרה לאחר הקרב בו הוא מת ומשתמש בה כבובה. עדיין נותר לבובה זו הלהביור על כף היד, אך לא ידוע מה עם שאר הדברים שהיו לסאסורי.

אקאהיגי: קיקי סאנקאקו - Akahigi: Kiki Sankaku
טכניקה שקאנקורו מבצע בעזרת בובת סאסורי. הראש של הבובה מתנתק, ומתוך חור הצוואר וכפות הידיים נורים להבים רבים לעבר היריב.