Temari - טמארי

טמארי-Temari

טמארי היא אחת השינובי המצטיינות ביותר בדרגת הג'ונין בכפר החול הנסתר. פעם, היא הייתה באותה הקבוצה עם גאארה וקאנקורו תחת הנהגתו של באקי. טמארי יחסית אגרסיבית בשביל נקבה, אך היא בכל זאת לא תוקפנית כל כך, ובדרך כלל מעדיפה להימנע מקרב. לפני השינוי של גאארה, טמארי, בדיוק כמו אחיה,קאנקורו, פחדה מגאארה, אך יחד עם זאת, היא הראתה כלפיו יחסי דאגה למרות הפחד שלה אליו. בכל מקרה, לכרגע טמארי לא פוחדת יותר מגאארה, ומתייסחת אליו כאל אח- בדאגה ואהבה.

תמונה

פרטים אישיים:
גיל-
18.
גובה- 165 ס"מ.
משקל- 47.9 ק"ג.

ביוגרפיה:

טמארי היא ביתם של הקאזהקאגה הרביעי וקארורה. יש לה שני אחים אשר קטנים ממנה- גאארה וקאנקורו. בנוסף לכך, יש לה דוד בשם יאשאמארו. אביה, אימה ודודה מתו במהלך הסדרה, או לפניה.

רקע:
החלק הראשון-
לראשונה, טמארי נראתה במבחני הצ'ונין בכפר העלה הנסתר, אליהם היא נכנסה במטרה בהמשך, יחד עם כפר הצליל הנסתר וכפרה, לבצע התקפה על קונוהא. את השלב הראשון טמארי עברה בזכות קאנקורו, שגילה לה את התשובות למבחן. בשלב השני, טמארי גם כן לא הייתה פעילה במיוחד, והכל בוצע בעיקר על ידי גאארה. בשלב השלישי, טמארי נלחמה נגד נארה שיקאמארו. לאחר קרב ממושך בעל אסטרטגיה מעולה משני הצדדים, נארה שיקמארו נכנע וגרם לנצחון אוטומאטי של טמארי, למרות שעמד לנצח.
לא עבר הרבה זמן, וההתקפה על כפר העלה התחילה. טמארי, יחד עם גאארה וקאנקורו נאלצו לצאת מהכפר בכדי לאפשר לשוקאקו להשתחרר מגאארה בשטח היער שליד קונוהא ולהחריב אותה. כאשר שלושתם יצאו מהכפר, גאארה וקאנקורו התחילו בקרבות משלהם, בזמן שטמארי יכולה רק לשבת ולצפות. לאחר התבוסה של שניהם, טמארי לקחה אותם יחד איתה, ושלושתם נעלמו.
הופעתה השנייה של טמארי בחלק הראשון הייתה לאחר שכפר העלה וכפר החול חתמו על הסכם שלום. טמארי הגיעה לעזור לשיקאמארו במשימתו, וסייעה לנצח את יריבתו, טאיוה.

החלק השני-
בחלק השני של הסדרה, טמארי לא שיחקה תפקיד חשוב כל כך במהלך הסדרה. היא הפכה לג'ונינית, ומונתה לבוחנת של בחינות הצ'ונין. תפקיד זה גרם לה לבקר הרבה בכפר העלה הנסתר, ולעבוד יחד עם יריבה ושותפה לשעבר, נארה שיקאמארו. במהלך החלק השני, טמארי חוותה דאגה מחרידה כלפי שני אחיה שהיו קרובים מאוד למוות.
כאשר גאארה מזומן לאסיפה של חמשת ראשי כפרי השינובי הגדולים, הקאגה, טמארי נבחרת ללוות אותו. כשקאנקורו מגיע באיחור לפני שהם יוצאים לדרכם, טמארי כועסת עליו על שאיחר.
במהלך הפגישה, כאשר הראיקאגה מתעצבן ומטיח את אגרופו בשולחן, כל המלווים של הקאגה מפרשים זאת כאיום אפשרי וממהרים להגן על הקאגה שלהם, גם טמארי ביניהם. מאוחר יותר, טמארי וקאנקורו מצטרפים אל גאארה כאשר הוא פונה להתעמת אל מול סאסוקה. הם עוזרים לחלץ את אחד הסמוראים משריפה על ידי אמאטראסו, ואז מצטרפים לקרב נגד סאסוקה.


סגנון לחימה:
לטמארי ישנה מניפה גדולה אשר איתה היא יכולה ליצור רוח חזקה וג'וטסוים שונים. על המניפה מצויירים שלושה עיגולים. עיגולים אלה מסמנים את עוצמת המתקפות של טמארי. כאשר טמארי רוצה לגרום לנזק מינימאלי, היא חושפת אך ורק את העיגול הראשון. כאשר היא רוצה להגביר את הנזק- היא חושפת את העיגול השני, וחשיפת העיגול השלישי תגרום למניפה לתקוף במלוא עוצמתה. ברגע שהעיגול השלישי נחשף, טמארי יכולה ליצור רוח שתחתוך אפילו סלעים.

קאמאיטאצ'י נו ג'וטסו - Kamaitachi no Jutsu
טמארי משתמשת בג'וטסו כאשר כל שלושת העיגולים של מניפתה חשופים. בעזרת המניפה, טמארי יוצרת משבי רוח עם צ'אקרה שמרוכזת בהם. כל זה יוצר משבי רוח חזקים במיוחד החותכים דרך אובייקטים שונים. על ידי הצ'אקרה המרוכזת בתוך משבי הרוח, טמארי יכולה לשלוט ברוח ולתפוס בתוכה את יריביה.

תמונה

דאיקהמאיטאצ'י נו ג'וטסו - Daikamaitachi no Jutsu
גרסה חזקה יותר של קאמאיטאצ'י נו ג'וטסו. משב הרוח שנוצר מהמניפה חוסם את כל ההתקפות הפיזיות וגלי הקול, וגם תוקף את היריב באותו הזמן, מה שגורם לג'וטסו הזה להיות ג'וטסו התקפה והגנה בו זמנית.

תמונה

קוצ'יוסה נו ג'וטסו: קאמאיטאצ'י מאי - Kuchiyose no Jutsu: Kamaitachi Mai
הטכניקה החזקה ביותר שנראתה עד כה מטמארי. על ידי מריחת דמה על פני המניפה, טמארי מזמנת סמור מיוחד בשם "קאמאטארי". מיד לאחר הזימון, הסמור נעלם משטח הראייה של בני האדם. כאשר זה קורה, הסמור יוצר משב רוח חזקה במיוחד, אשר יכולה להוריד חצי יער בשנייה אחת. כנראה הסמור המזומן נמצא לגמרי תחת שליטתה של טמארי, והיא יכולה לכוון את התקפתו לאן שהיא תרצה.

תמונה

אוקאמאיטאצ'י - Ōkamaitachi
טמארי משתמשת במניפה שלה על מנת ליצור משב רוחות עזות.