Hyuuga Hinata - היוגה הינאטה

היוגה הינאטה- Hyuuga Hinata
הינאטה משתייכת לענף הראשי של שבט ההיוגה, ובעבר הייתה בקבוצה 9 יחד עם אבורמה שינו ואינוזוקה קיבה תחת הנהגתה של יוהי קורנאי. הינאטה היא ילדה מאוד ביישנית, אשר מעריצה ואף אוהבת את אוזומאקי נארוטו, אך בגלל ביישנותה, היא מעדיפה שלא להגיד שום דבר על רגשותיה לו. הינאטה חסרת ביטחון, וזה הדבר שמונע ממנה להיות מספיק חזקה בכדי שהיאשי, אביה, ירכוש אליה מספיק כבוד ויהיה גאה בה. למרות חוסר בטחונה, הינאטה מנסה לעשות את הכי טוב שלה בקרבות, וכמו נארוטו, היא אף פעם לא מוותרת.פרטים אישיים:
גיל- 16.
גובה- 160 ס"מ.
משקל- 45 ק"ג.

ביוגרפיה:
היוגה הינאטה היא חברת הענף הראשי של שבט ההיוגה. היא בתו של היאשי, ראש השבט, ואחותה של האנאבי. בנוסף לכך, יש לה דוד בשם היזאשי, ובן דוד- היוגה נג'י.
כאשר הייתה קטנה, הינאטה נחטפה על ידי שינובי מכפר הענן הנסתר. היאשי הציל אותה על ידי הריגתו. רצח זה גרם לסיכסוך בין כפר העלה ולכפר הענן. שינובי של הענן ביקשו את גופתו של היאשי בתור תשלום על גופתו של השינובי מכפר הענן. מכיוון שהיאשי והיזאשי היו תאומים, היזאשי הציע את עצמו במקום אחיו. מאז, נג'י מרגיש רגשות שנאה עזים כלפי הינאטה וכל הענף הראשי, אשר בגללם איבד את אביו.

רקע:
חלק ראשון -
לראשונה, הינאטה הופיעה במבחני הצ'ונין בין תשעת הטירונים יחד עם נארוטו, שיקאמארו ועוד... זה לא ידוע כיצד עברה את השלב הראשון, אך ככל הנראה בדיוק כמו נג'י, היא השתמשה בביאקוגאן, והעתיקה את התשובות למבחן. בשלב השני, הינאטה עזרה בתור מאתרת האויב בעזרת הביאקוגאן. במוקדמות של השלב השלישי, הינאטה נלחמה נגד בן דודה- היוגה נג'י. לאחר קרב ממושך וקשה בו הינאטה קיבלה הרבה פציעות פיזיות ונפשיות, הינאטה הפסידה, כאשר כמעט חוסלה על ידי נג'י.

חלק שני -
הינאטה לא שיחקה תפקיד חשוב במיוחד בחלק השני של הסדרה, והשתתפה אך ורק במשימה לחיפוש אחר איטאצ'י. כמו ברוב המשימות, גם כאן הינאטה שומשה רק בעיקר לאיתור האויב או מקומות רחוקים שונים.
לאחר שפיין הרס את כפר העלה הנסתר עם "שינרה טנסיי" ענקי, ונארוטו מגיע כדי להילחם בו, הינאטה נראית צופה בו ביחד עם קו, חבר מהענף המשני של שבט ההיוגה. כיוון שאביה ואחותה של הינאטה יצאו מהכפר, על קו הוטלה המשימה לשמור עליה. למרות שנאמר לה כי נארוטו מבקש שתושבי הכפר לא יעזרו לו, על מנת שלא ייפגעו, היא לבסוף מזנקת כדי להתקיף את פיין. הינאטה מתוודה בפני נארוטו שהוא עודד אותה אף פעם לא לוותר בקרב, ושהיא אוהבת אותו. היא מנסה לתקוף את פיין, אך ההתקפה שלה נכשלת, והוא הודף אותה ודוקר אותה עם המוט השחור שלו. לאחר מכן כאשר מתחולל הקרב בין פיין והקיובי בעל 6 הזנבות, הינאטה נראית על האדמה, גוססת ובקושי חיה.

סגנון הלחימה:
הינאטה משתייכת לאחד השבטים החזקים והידועים ביותר של קונוהא- שבט ההיוגה. שבט זה מתמחה בריגול ובסגנון לחימה מיוחד בשם 'ג'וקן'. בעזרת הביאקוגאן שלה, הינאטה יכולה לראות למרחקים עצומים בלי שום בעיה. בנוסף לכך, הביאקוגאן מאפשר לה לראות את הטנקטסו ואת זרמי הצ'אקרה של בני האדם, מה שמאפשר לה להכות בהם ולסתום אותם על ידי השימוש בסגנון הלחימה 'ג'וקן'.

ביאקוגאן- Byakugan
בעקבות השתייכותה לשבט ההיוגה, להינאטה ישנו ביאקוגאן בבעלותה. ישנם הרבה דרכים להשתמש בו, אך הינאטה משתמשת בו בשתי דרכים:
בעזרת הביאקוגאן, הינאטה יכולה לראות למרחקים עצומים, ודרך כמעט כל דבר שיש. החסרון היחידי בשימוש הזה הוא ששדה הראייה של הביאקוגאן אינו מושלם, והינו °359.
הדרך השנייה בשימוש בביאקוגאן הוא סגנון הלחימה בשם 'ג'וקן'.ג'וקן ריו- Juuken Ryuu
בעזרת הביאקוגאן, הינאטה יכולה לראות את הטנקטסו ואת כלי הצ'אקרה של האויב. הראייה הזאת מאפשרת להינאטה לרכז צ'אקרה בכפות ידיה או באצבעותיה, ולהכות בטנקטסו הללו בכדי לסתום אותם. כאשר הטנקטסו נסתמים, זרם הצ'אקרה לא עובר דרכם. כאשר כל הטנקטסו או לפחות רובם נסתמים, השינובי לא יוכל להשתמש בצ'אקרה בכלל. חלק מהטנקטסו עוברים קרוב לאיברים חיוניים בגוף, ופגיעה מספיק חזקה בטנקטסו הללו יכולה לגרום לנזק לאיברים האלה ואף למוות.

ג'והו סושיקן - Juho Soshiken
הינאטה יוצרת בידיה הילת צ'אקרת בצורת שני אריות ותוקפת את היריב. לא ידוע למה טכניקה זו מסוגלת, כיוון שפיין הדף אותה בקלות.האקה קושו - Hakke Kūshō
על ידי ריכוז צ'אקרה בכף ידה, הינאטה יכולה לשחרר גל הדף על האויב.

האקה קוהקישו - Hakke Kūhekishō
גרסה חזקה יותר של האקה קושו. שני משתמשי ג'וקן עומדים זה לצד זה ושולחים גל צ'אקרה מכפות ידיהם לכיוונו של היריב.