הארונו סאקורה - Haruno Sakura

הארונו סאקורה - Haruno Sakura
הארונו סאקורה הינה קונואיצ'י רפואית בדרגת צ'ונין, לשעבר חברת הצוות של אוזומאקי נארוטו ואוצ'יהא סאסקה. סאקורה, כמו כן, היא תלמידתה של הסאנין האגדית טסונאדה. סאקורה התאהבה בסאסקה, ואילו את נארוטו דחתה על בסיס קבוע, אך נראה כי בהמשך רגשותיה כלפיו השתנו. כמו כן, במהלך השנתיים וחצי, סאקורה התבגרה ונראה כי האישיות האחרת שלה, המייצגת את רגשותיה האמיתיים כלפי הדברים, שנראתה אין ספור פעמים בחלק הראשון של העלילה - נעלמה.פרטים אישיים:
גיל -
15.
יום הולדת - העשרים ושמונה למרץ.
גובה - 161 ס"מ.
משקל - 45 ק"ג.

רקע:
החלק הראשון -
בהתחלה, סאקורה רק ניסתה להשיג את תשומת לבו של סאסוקה ודחתה את נארוטו. במהלך מבחן ההישרדות שערך המורה לקבוצתה, האטאקה קאקאשי, היא ניסתה לעקוב אחרי סאסוקה במקום לדאוג לעצמה ולנארוטו. קאקאשי מטיף לה על כך, והיא מבינה שהם צריכים לעבוד כקבוצה.
במהלך בחינות הצ'ונין, בחלק הכתוב, סאקורה היא אחת מהיחידות שמצליחה לענות על השאלות מבלי לרמות. היא דאגה שנארוטו לא יצליח לעבור את המבחן, וכדי שלא ירמה רצתה להפסיל את הקבוצה. אך לבסוף נזכרה בחלומו והחליטה שלא. כאשר גם הוא לא וויתר על המבחן, התברר כי זו הייתה מטרת המבחן, לבדוק האם כל הגנין מוכנים להמשיך קדימה, וכך הקבוצה עברה.
במהלך החלק השני של בחינות הצ'ונין, ביער המוות, סאסוקה ונארוטו מותקפים על ידי אורוצ'ימארו. שניהם נותרים פצועים מהקרב וסאקורה נשארת לטפל בהם. זמן מה לאחר מכן הם מותקפים על ידי קבוצת גנין מכפר הצליל שנשלחו על ידי אורוצ'ימארו. סאקורה מנסה להילחם בהם, עם טריקים כמו מלכודות שהכינה, אך נכשלת. לבסוף, לי מגיע להציל אותה, אך גם הוא נכשל בקרב. טסוצ'י קין תופסת אותה בשיערה הארוך ומטיפה לה על כך שהיא דואגת למראה שלה במקום ליכולות שלה. סאקורה, שמרגישה תסכול על שלא יכולה לעזור לקבוצה, מבינה זאת. היא חותכת את שיערה, וכך משתחררת ותוקפת בחזרה. בהמשך גם מגיעים קבוצה 10 ועוזרים לה. לפתע, סאסוקה מתעורר, מלא בכוח בגלל החותם המקולל שאורוצ'ימארו השאיר עליו, ותוקף את קבוצת הצליל באכזריות. סאקורה המבוהלת ממהרת אליו ומצליחה להרגיע אותו. יריביהם נמלטים.
בשלב השלישי של בחינות הצ'ונין, סאקורה נלחמת באינו, יריבתה עוד מילדות. הקרב נגמר בתיקו, וסאקורה יוצאת מהתחרות.
כאשר הפלישה מתחילה, סאקורה היא אחת היחידים שדוחים את גנג'וטסו השינה שנועד להרדים את כולם. היא נשלחת ביחד עם נארוטו ושיקאמארו למשימה להחזיר את סאסוקה שיצא לרדוף אחרי גאארה. סאקורה מנסה להגן על סאסוקה בקרב נגד גאארה, אך הוא פוגע בה, מה שגורם לנארוטו להילחם בו.
כמה שבועות לאחר מכן, כאשר סאסוקה עוזב את הכפר כדי להצטרף לאורוצ'ימארו, סאקורה פוגשת אותו בלילה ליד השער. היא מנסה לשכנע אותו שלא לעזוב, אך לא מצליחה. כדי להימנע מבעיות, הוא מעלף אותה ונמלט. למחרת, סאקורה מתחננת בפני נארוטו להחזיר את סאסוקה, באמונה שהוא האדם היחידי שיכול לעשות זאת. נארוטו מבטיח לה זאת.
כאשר נארוטו חוזר מהמשימה הכושלת, הוא מתנצל בפני סאקורה. אך הוא מבטיח יום אחד לממש את ההבטחה שלו. כיוון שהיא הרגישה חסרת תועלת, מביטה בנארוטו הפצוע, היא החליטה להפוך למתלמדת של טסונאדה, ההוקאגה החמישית, כדי שתוכל להוכיח את עצמה בתור נינג'ה.

החלק השני -
כאשר נארוטו חזר אל הכפר לאחר שנתיים וחצי ארוכות מהאימונים שלו עם ג'יראייה, סאקורה הייתה מהראשונות לברך אותו. קאקאשי אסף את השניים וערך להם מבחן נוסף כפי שערך להם עוד בהתחלה, כאשר המטרה היא לקחת מידיו את הפעמונים. בקרב זה סאקורה מפגינה את היכולות החדשות שלה: חוזק העל שלמדה מטסונאדה. לבסוף בזכות תוכנית רגעית של נארוטו השניים הצליחו לקחת את הפעמונים ולעבור את המבחן.
כאשר גאארה נחטף על ידי אקאטסוקי, סאקורה מצטרפת להצלתו. כמו כן, בעזרת הידע הרפואי שלמדה מטסונאדה, היא מצליחה לרפא את הרעל של סאסורי, ממנו קאנקורו נפגע וגסס. כמו כן, היא מכינה תרופות נגד לרעל זה. בהמשך, במרדף אחרי שני חברי האקאטסוקי סאסורי ודיידארה, הקבוצה מתפצלת. סאקורה וצ'יו מוצאות עצמן נגד סאסורי. צ'יו משתמשת בחוטי צ'אקרה ומתמרנת את סאקורה כמו בובה. רק בזכות שילוב ההכוונה של צ'יו והכוח של סאקורה השתיים מצליחות לתקוף את סאסורי, אך גם זה לא מספיק. לבסוף צ'יו מצליחה להרוג את סאסורי בעזרת הבובות של הוריו.
סאקורה גם השתתפה במשימה בהמשך, כאשר היא, נארוטו, יאמאטו המחליף של קאקאשי, וסאי חבר הקבוצה החדש, הלכו להיפגש עם המרגל של סאסורי, כאשר יאמאטו התחזה לסאסורי עצמו. התברר שהמרגל הוא קאבוטו, ובמהרה התפתח קרב בינם לבין קאבוטו ואורוצ'ימארו, ולבסוף גם הגיעו למחבוא שלו שם הם פגשו את סאסוקה שוב. אך פעם נוספת, הם נכשלו להחזיר אותו. אבל גם סאקורה וגם נארוטו עדיין לא וויתרו עליו.
סאקורה נקראה בתור תגבורת לקרב השני נגד קאקוזו והידאן, אך בסוף שיקאמארו הביס את הידאן ונארוטו הביס את קאקוזו ולכן לא עשתה דבר בקרב.
כאשר מתקבלות החדשות שסאסוקה הרג את אורוצ'ימארו, סאקורה מצטרפת אל הקבוצה שנוצרה כדי לאתר אותו, שילוב של קבוצות 8 ו - 7 עם יאמאטו במקום קורנאי.
במהלך החיפושים הם נפגשים עם קאבוטו, שמוסר לידיהם מידע על אקאטסוקי ונעלם. כמו כן, הם נפגשים בטובי ומנסים להילחם נגדו מבלי תוצאה. החיפוש הופסק לבסוף לאחר שגילו שסאסוקה ניצח את איטאצ'י וטובי נעלם כדי להגיע אליו.
בהמשך, סאקורה הצטרפה לשיקאמארו ולשיהו במאמצים לפענח את הקוד הסודי שג'יראייה השאיר מאחור, הקוד שיעזור לגלות את הסוד של פיין.
כאשר הפלישה של פיין מתחילה בקונוהא, סאקורה עוזרת להרוג מרבה רגליים ענקי שזימן גוף ממלכת החיות של פיין. לאחר שסאקורה מגלה כי נארוטו שיחרר שישה זנבות וכעת חזק אף יותר מהפעם הקודמת בה היא ראתה אותו משחרר זנבות, היא לוקחת פיקוד ומחליטה לפנות את כולם מאזור הכפר.
בעוד שהקיובי בעל 6 הזנבות ממשיך את הקרב מול פיין, סאקורה מתחילה לרפות את הינאטה לנוכח צוות גאי, שהגיע בדיוק למקום. לבסוף, הג'וטסו של נאגאטו מחזיר את המתים בפלישה לחיים, וסאקורה נראית מאוחר יותר עם נארוטו ותושבי הכפר. בהמשך, סאקורה ונארוטו פוגשים את טאזונה ואינארי, מארץ הגלים. ביחד עם נארוטו וקאקאשי, סאקורה מגלה שדאנזו הפך להוקאגה השישי של קונוהא. בהמשך, סאקורה, נארוטו וסאי נתקלים בקארוי ואומוי, ואלה פותחים בעימות על מנת לקבל מידע על סאסוקה. לנוכח סאקורה, השניים חושפים שסאסוקה משתף פעולה עם אקאטסוקי. לאחר יציאתו של נארוטו לארץ הברזל, סאקורה פוגשת בסאי, שמספר לה על רגשותיו של נארוטו כלפיה. מאוחר יותר, סאקורה פוגשת בשיקאמארו, שמבקש ממנה אישור לתת לקונוהא לטפל באוצ'יהא סאסוקה, על מנת למנוע מלחמה עם קומוגאקורה. זאת מסרבת, ומחליטה לצאת במקום שיקאמארו לארץ הברזל, על מנת לדבר עם נארוטו.
עם הגעתה למקום המיוחל, סאקורה פוגשת את נארוטו, ומספרת לו על אהבתה כלפיו. להפתעתה, נארוטו דוחה אותה, בטענה שהיא משקרת לעצמה. סאקורה עוזבת את המקום מיד לאחר מכן, ופונה ביחד עם חברי קבוצתה לכיוונו של סאסוקה. כשהם מתקרבים קרוב מספיק, סאקורה עוצרת את הצוות ומנסה להרדים אותם, אך נכשלת כשסאי עוצר בעדה ברגע האחרון. היא מחליטה למנוע מהם ללכת איתה בכל מחיר, ומוכנה להלחם בסאי.
רוק לי וקיבה מתעמתים לצד סאקורה עם סאי שמנסה למנוע מהם מלהגיע אל סאסוקה עד שקאקאשי יגיע. סאקורה, לעומת זאת, מנצלת את הרגע בו דעתם מוסחת ומרדימה אותם באמצעות פצצת עשן שלמדה להכין מטסונאדה. היא ממשיכה הלאה וכשהיא מגיעה אל סאסוקה, היא מנסה לשכנע אותו להצטרף אליו. היא עושה כפי שמתבקשת ממנו ומתקרבת אל קארין על מנת לחסלה, עודה מהססת. לפני שהיא מצליחה להבחין בכך, סאסוקה עמד להרוג אותה מאחור, אך קאקאשי הגיע בזמן על מנת להצילה. בשעה שקאקאשי מתמודד עם סאסוקה, סאקורה נשארת לטפל בפציעותיה של קארין. מיד לאחר מכן, היא מתפנה לסייע לקאקאשי ומנסה לתקוף את סאסוקה מאחור, אך מהססת ונתפסת על ידו. סאסוקה מנסה להרוג אותה בשנית, אולם נארוטו מופיע ומחלץ אותה מידיו של סאסוקה.
סאקורה מקשיבה לשיחה בין נארוטו וסאסוקה, ולאחר שמאדארה והוא עוזבים את המקום, מתברר להם שכשנארוטו הציל את סאקורה, הוא נשרט והורעל בטעות על ידי הקונאי שאיתו סאקורה התכוונה להרוג את סאסוקה. היא ממהרת לטפל בו, בשעה שהם פונים בחזרה לקונוהא.


סגנון לחימה:
בתחילה, לסאקורה לא היו כישורי לחימה מיוחדים או מרשימים במיוחד, אולם בהמשך, במהלך השנתיים וחצי שחלפו, סאקורה סאקורה התלמדה בנינג'וטסו רפואי תחת הגודאימה הוקאגה, טסונאדה, ולמדה ממנה כל מה שהיא יודעת. סביר להניח שסאקורה אף למדה לזמן חלזונות, אך זה טרם נראה הן במאנגה והן באנימה.
לסאקורה יש שליטה גבוהה בצ'אקרה, הרבה יותר גבוהה מזו של נארוטו או סאסקה, והודות לטסונאדה, היא למדה לנצל את שליטתה הגבוהה בצ'אקרה שלה ולרכז אותה באיברים שונים בגופה, על מנת לחזק את הטאיג'וטסו שלה.

שוסן נו ג'וטסו - Shōsen no Jutsu
טכניקת ריפוי בסיסית המשתמשת בצ'אקרה לריפוי או לניתוח.דוקונוקי נו ג'וטסו - Dokunuki no Jutsu
טכניקה מאוד שימושית, המאפשרת להוציא רעלים מתוך גופו של אדם, על ידי שימוש בצ'אקרה ובכמות מסוימת של מים. הטכניקה דורשת מאמץ וסבלנות רבים, אחרת הנינג'ה הרפואי עלול לפגוע בגופו של הפצוע.
סאקורה השתמשה בטכניקה על מנת להוציא את הרעלים מתוך גופו של קאנקורו, לאחר שזה הובס על ידי סאסורי בקרב ביניהם.גוואן נו ג'וטסו - Gouwan no Jutsu
טכניקה אותה סאקורה למדה מטסונאדה. בדומה לטסוטנקיאקו, בעת ביצוע טכניקה זו סאקורה אוגרת צ'אקרה רבה באגרופה, מנחיתה מהלומה ומשחררת את הצ'אקרה בבת אחת במקום הפגיעה. טכניקה זו יכולה להיות קטלנית ויכולה אף לשבור סלעים קשים ועצמות אדם במכה אחת.קאי - Kai
בעזרת טכניקה זו, לאחר ביצוע חותמות הידיים, המשתמש מבטל השפעות של גנג'וטסו, עליו או על אנשים אחרים. סאקורה השתמשה בטכניקה זו כדי להימנע מגנג'וטסו ההרדמה במהלך בחינות הצ'ונין, ובעזרתו העירה את נארוטו שכן הושפע מהגנג'וטסו.