Hatake Kakashi - האטאקה קאקאשי

האטאקה קאקאשי - Hatake Kakashi
האטאקה קאקאשי הינו הג'ונין מספר אחד בקונוהא, בנו של האטאקה סאקומו האגדי והסנסיי לשעבר של נארוטו, סאסקה וסאקורה. בילדותו, קאקאשי אומן יחד עם חבריו לקבוצה, אוביטו ורין, על ידי נאמיקאזה מינאטו. כמו כן, קאקאשי היה, בנוסף, מנהיג יחידות האנבו.פרטים אישיים:
גיל - 30.
תאריך לידה - החמישה עשר לספטמבר.
גובה - 181 ס"מ.
משקל - 69 ק"ג.

ביוגרפיה:
האטאקה קאקאשי הוא בנו של אחד השינובי הידועים ביותר בקונוהאגאקורה, 'הניב הלבן' האטאקה סאקומו (Hatake Sakumo), שהיה מכובד בדיוק כמו הסאנין האגדיים. לאחר שסאקומו התאבד בעקבות כשלונו במשימה חשובה ולאחר שאיבד את כבודו, קאקאשי החל לפעול על פי קוד הנינג'ה, ולהתייחס לנינג'ה ככלי נשק במלחמה. אולם המצב השתנה, לאחר מותו של חבר קבוצתו לשעבר, אוצ'יהא אוביטו, במלחמה נגד איוואגאקורה...
בגיל שלוש עשרה, קאקאשי קודם לדרגת ג'ונין, והסנסיי שלו, נאמיקאזה מינאטו, שמאוחר יותר הפך ליונדאימה הוקאגה, נתן לו להנהיג את הקבוצה במהלך משימתם בתקופת מלחמת העולם השלישית.
כאשר הם מגלים כי צופים בהם, קאקאשי מחליט לחשוף את הג'וטסו המקורי שלו - הראיקירי, אולם שמו בתקופה ההיא היה עדיין צ'ידורי. הוא נכשל להביס את השינובי מאיוואגאקורה, שנהרג על ידי מינאטו, ורין נלקחת בשבי על ידי שינובי נוסף מאיוואגאקורה.
למרות הוויכוח בין השניים על איך שינובי צריך לפעול בעת משימה, קאקאשי מבין בכל זאת כי אביו אכן היה גיבור, כפי שאוביטו תיאר אותו. לכן, הוא מצטרף לאוביטו במשימה לשחרר את חברתם רין מידי השינובי מאיוואגאקורה.
כאשר הם מוצאים את המחבוא שלהם, הם נתקלים באויב שהסווה את עצמו באמצעות ג'וטסו. השינובי מפתיע אותם ופוצע את עינו של קאקאשי. כתוצאה מההלם, אוביטו מצליח להעיר את השארינגאן שלו בפעם הראשונה. באמצעות עיניי השארינגאן של שבטו, הוא מסוגל לראות את השינובי למרות הסוואתו, והורג אותו.
מאוחר יותר, כשהם מצליחים להציל את רין מידי השינובי מאיוואגאקורה, מתרחשת מפולת סלעים, ואוביטו נפצע אנושות. ברגעיו האחרונים, בעזרת יכולותיה של רין כקונואיצ'י רפואית, הוא מעביר לקאקאשי את עין השארינגאן השמאלית שלו, זו שנותרה שלמה, ונותר מאחור, בעוד שהשניים נשארים בחיים...
מותו של חברו אוביטו השפיע מאוד על חייו של קאקאשי, שאימץ לעצמו את מנהגו של אוביטו לאחר ולתרץ את איחוריו בתירוצים שונים. כמו כן, הוא החל להתנהג יותר כפי שאביו התנהג לפני מותו.מספר שנים מאוחר יותר, הוא הצטרף ליחידות האנבו ואף קודם בהמשך למנהיג האנבו, והנהיג את טנזו (או יאמאטו, בשמו הבדוי) ושינובי נוספים.
במהלך חייו, הוא פיתח יריבות חד צדדית עם מאיטו גאי, הסנסיי של רוק לי, נג'י וטנטן. כמו כן, נאמר כי קאקאשי חתך ברק באמצעות הצ'ידורי, ולכן הטכניקה הזו קיבלה את השם 'ראיקירי'.

רקע:
החלק הראשון -
לאחר הצגתו בפני נארוטו, סאקורה וסאסקה, קבוצה שבע יוצאת למשימה במדינת הגלים. שם, לאחר שלמדו על מצבה של הארץ, הם נאלצים להתמודד מול מומוצ'י זאבוזה, אחד משבעת הסייפים של קיריגאקורה, והאקו.
בחודש שנותר עד לחלק האחרון של מבחני הצ'ונין, קאקאשי מאמן את סאסקה ומלמד אותו את הג'וטסו המקורי שלו - הצ'ידורי.
במהלך הפלישה של סונאגאקורה ואוטוגאקורה אל הכפר, קאקאשי הוא אחד מאלו שלא נרדמים כתוצאה מהגאנג'וטסו שהטיל קאבוטו, המחופש לחבר אנבו.
עם תום הפלישה וביקורם של אוצ'יהא איטאצ'י והושיגאקי קיסאמה בקונוהא, קאקאשי, יחד עם קורנאי ואסומה. הודות למאנגאקיו שארינגאן של איטאצ'י, קאקאשי נאלץ לבלות את זמנו בבית החולים.
מאוחר יותר, קאקאשי עוצר את הקרב בין נארוטו וסאסקה על גג בית החולים ולוקח אותו משם. לאחר שקשר אותו לעץ, הוא נואם לו נאום על השימוש בצ'ידורי ועוד, כשזמן קצר לאחר מכן, סאסקה פוגש ברבעיית הצליל.
לאחר הקרב בין נארוטו וסאסקה בעמק הסוף, קאקאשי מגיע באיחור ומגלה שסאסקה כבר לא נמצא שם יותר. הוא לוקח את נארוטו ומחזיר אותו לכפר.

החלק השני -
כאשר נארוטו חזר לקונוהא, קאקאשי מיהר להעמיד אותו ואת סאקורה במבחן חטיפת הפעמונים כדי לראות עד כמה שניהם השתפרו במהלך השנתיים וחצי האחרונות. בתחילה, נארוטו וסאקורה לא הצליחו להניח את ידיהם על הפעמונים, אולם בזכות תוכניתו הערמומית של נארוטו, הם הצליחו לעבור את המבחן בהצלחה. לאחר המבחן, טסונאדה מודיעה להם כי כעת הם 'קבוצת קאקאשי', הכוללת את נארוטו, סאקורה וקאקאשי.
זמן קצר לאחר מכן, קונוהא קיבלו הודעה מסונאגאקורה, האומרת כי גאארה נחטף על ידי האקאטסוקי. טסונאדה שלחה את קאקאשי, נארוטו וסאקורה אל הכפר, במטרה להציל את הקאזקאגה.
בעוד שהאקאטסוקי חותמים את שוקאקו בפסל, ובכך מביאים למותו של גאארה, קאקאשי, נארוטו, סאקורה וצ'יו נאלצים להתמודד עם אוצ'יהא איטאצ'י. בתום הקרב, מסתבר שזה כלל לא היה איטאצ'י, אלא שינובי מסונאגאקורה בשם יורה, שנשלט בידי האקאטסוקי והחזיק בשלושים אחוזים מהצ'אקרה של איטאצ'י.
לאחר שהצליחו לחדור אל המחבוא של האקאטסוקי, חברי האירגון כבר עזבו את המקום, פרט לסאסורי ודאיידארה, שקיבלו את פניהם של השינובי מקונוהא.
קאקאשי ונארוטו יוצאים במרדף אחר דאיידארה, המחזיק בגופתו של גאארה, מותירים מאחור את סאקורה וצ'יו להלחם נגד סאסורי.
קאקאשי גורם לדאיידארה לסגת, לאחר חשיפת המאנגאקיו שארינגאן שלו, והשימוש בטכניקת הדוג'וטסו המקורית שלו - קאמוי. על אף שאיבד זרוע, דאיידארה שורד את הטכניקה הקטלנית.
לאחר שהצליחו במשימתם להשיב את גופתו של גאארה לכפר, ולאחר תחייתו מחדש הודות לצ'יו, קאקאשי, נארוטו, סאקורה והאחרים חוזרים לקונוהא.
לאחר האירועים הללו, קאקאשי נאלץ לבלות את זמנו בבית החולים במשך זמן מסוים. לכן, טסונאדה החליטה למנות מנהיג אחר לקבוצה - יאמאטו, שמשרת כחבר אנבו. אך עם הצטרפותו של יאמאטו כמנהיג הקבוצה, אל הקבוצה מצטרף גם סאי, חבר האנבו רוט, שמשרת את דאנזו.
לאחר המשימה הכושלת במחבוא של אורוצ'ימארו להשיב את סאסקה לכפר, קאקאשי מציע לנארוטו לאמן אותו ולפתח את הראסנגאן, וליצור ג'וטסו שאפילו יונדאימה הוקאגה לא הצליח ליצור.
על מנת לחסוך זמן אדיר של אימונים, קאקאשי מגלה לנארוטו על דרך להתאמן ולצבור נסיון רב יותר בתקופה קצרה של מספר שבועות - הקאגה בונשין.
עם מותו של אסומה, השינובי מקונוהא מתכוננים לקרב נוסף, ובתקווה - גם הקרב האחרון שלהם, נגד קאקוזו והידאן.
כשהצליחו לאתר את שני חברי האקאטסוקי, הם הופרדו על ידי שיקאמארו, שיצא להתמודד נגד הידאן, מותיר את קאקוזו לקאקאשי והאחרים. מסתבר, שלקאקוזו כמעט ובן אלמוות, מאחר והוא מחזיק בחמישה לבבות בסך הכל. אך הודות לתוכניתם של שיקאמארו וקאקאשי, קאקוזו מאבד בקרב שני לבבות.
עם הופעתם של נארוטו, סאי וסאקורה והטכניקה החדשה והקטלנית של נארוטו - הראסנשוריקן - קאקוזו מאבד שני לבבות נוספים, והוא מובס סופית ונהרג לאחר שקאקאשי מנחית את המכה המסיימת.


מאוחר יותר, הם מחליטים לחפש אחר סאסקה, לאחר שהידיעה על מותו של אורוצ'ימארו, שנהרג על ידי סאסקה, מגיעה לאוזניהם. קבוצה גדולה של שמונה שינובי יוצאת בחיפושים אחר סאסוקה ואיטאצ'י.
במהלך החיפוש, הקבוצה נתקלת בטובי. מתפתח קרב ביניהם, אך הם נדהמים לגלות כי כל התקפותיהם פשוט עוברות דרך גופו, כאילו אין לו גוף גשמי. אך טובי נאלץ לעזוב, לאחר שזטסו מופיע לפתע ומודיע לו שאיטאצ'י נהרג בקרב נגד סאסוקה. לפני שהוא עוזב, טובי חושף את השארינגאן שלו, וקאקאשי הוא היחיד שמבחין בכך.

הצוות ממהר להגיע אל שדה הקרב בין שני האוצ'יהא, אך מתאכזב לגלות שהם נכשלו, שוב, למצוא את סאסקה ולהשיבו לכפר. כך, הם חוזרים לקונוהא עם כישלון נוסף.

לאחר שפלישתו של מנהיג האקאטסוקי, פיין, החלה באופן פיתאומי, קאקאשי הוא זה שמציל את אירוקה מפני ממלכת האל, ומתחיל להלחם נגדו. לתדהמתו של קאקאשי, הוא לא כלל לא מצליח לפגוע בממלכת האל; ומצבו מדרדר עוד יותר, כאשר גופה נוספת - ממלכת השד - מצטרפת לקרב.
קאקאשי מובס בקרב ועומד לההרג על ידי מסמר ששגר אליו במלוא המהירות, אך קאקאשי מצליח להשתמש בקאמוי ברגע האחרון ולהעביר את המסמר למקום אחר. לאחר שצ'וזה נהרג בקרב, קאקאשי שולח את צ'וג'י להודיע לטסונאדה על יכולותיו של ממלכת האל, ומשתמש בשארית הצ'אקרה שלו על מנת להשתמש בקאמוי פעם נוספת ולהעביר את הטיל ששוגר לעבר צ'וג'י על ידי ממלכת השד.
לאחר שנקבר בהריסות, מצבו של קאקאשי לא ידוע. לאחר שאיבד את הכרתו, קאקאשי פש באביו והחל לספר לו את סיפורו.
לאחר שסיים לספר לאביו את סיפור חייו, אביו נפרד ממנו באופן פיתאומי ומודה לו. קאקאשי, בדומה לשאר תושבי הכפר שנהרגו במהלך הפלישה, מתעורר לחיים הודות לג'וטסו האחרון של נאגאטו. הוא מוצא את נארוטו, שיצא ממקום המסתור של נאגאטו וקונאן, ומלווה אותו בחזרה לכפר.
כאשר הכפר מתחיל להשתקם, קאקאשי, נארוטו וסאקורה פוגשים בטאזונה ואינארי, שהגיעו לסייע בבנייה המחודשת של הכפר. אולם הם נפרדים במהרה, מאחר וטאזונה ואינארי היו צריכים לשוב לעבודתם.
כשנארוטו אומר שברצונו לפגוש את הראיקאגה, קאקאשי מחליט ללוות אותו לפגישת הקאגה, ויאמאטו מצטרף אליהם. כשהם מגיעים ליעדם ופוגשים בראיקאגה ובמלווים שלו שהיו בדרכם לפגישה, קאקאשי ויאמאטו מזכירים לו את המקרה עם ההיוגה וגורמים לראיקאגה להקשיב לדבריו של נארוטו.
לאחר כישלונו של נארוטו במשימתו להסיט את הראיקאגה מהחלטתו לצוד את סאסוקה, קאקאשי נשאר עם נארוטו ויאמאטו בבקטה במדינת הברזל. כאשר טובי מופיע, הם מצליחים ללכוד אותו עם מוקוטון וקאקאשי נשאר בכוננות עם ראיקירי; אך במהרה הם מגלים שאין בכוונתו של טובי להלחם בהם, ושהוא רק רוצה לדבר. לאחר שמאדארה סיפר להם על סאסוקה ועזב את המקום, קאקאשי, יאמאטו ונארוטו פגשו בגאארה, שהודיע להם על מה שקרה באסיפת הקאגה. קאקאשי נבחר כמועמד להוקאגה, ומחליט לחפש אחר סאקורה לאחר שזו "התוודתה" על אהבתה בפני נארוטו והלכה לחפש את סאסוקה.
קאקאשי מגיע בזמן כדי לעצור את סאסוקה מלהרוג את סאקורה, ומתעמת עם תלמידו לשעבר.
בעודו נלחם בסאסוקה, קאקאשי מנסה לשכנע אותו שיפסיק. סאסוקה לועג לו, ומתרגז אף יותר כשמגלה את המאנגקיו שארינגאן של קאקאשי. הוא מנסה לחסל אותו באמצעות הסוסאנו'או, אך קאקאשי מגיב עם קאמוי על מנת לשאוב את החץ ולהציל את עצמו. באותו רגע, סאקורה מנצלת את רגע חולשתו של סאסוקה ומנסה לתקוף אותו, אך נכשלת ונתפסת. קאקאשי ממהר להצילה, אך אז נארוטו מופיע ומחלץ אותה.
לאחר שכל העניין עם סאסוקה הסתיים והקבוצה שבה לקונוהא, קאקאשי מזומן על ידי קוהארו והומורה, יועצי הכפר, על מנת למנותו לתפקיד ההוקאגה. למרבה מזלו של קאקאשי, טסונאדה שבה להכרה ברגע האחרון.

זמן קצר לאחר מכן, קאקאשי ממונה למפקד היחידה השלישית. כשהקרב נגד הכוחות של מאדארה מתפרץ, קאקאשי מתעמת עם זאבוזה והאקו, גארי ופאקורה ולאחר מכן גם נגד הסייפים המתים של קיריגאקורה. תחת שיתוף פעולה מצד אנשיו, קאקאשי מצליח לחתום את זאבוזה והאקו וכעת מוכן להתפרע בשדה הקרב ולהביס את שאר האויבים.

סגנון לחימה:
בתור אחד שסיים את לימודיו באקדמיה בגיל שש והפך לצ'ונין באותה השנה, קאקאשי נחשב לגאון. הוא מתמחה בעיקר בנינג'וטסו וטאיג'וטסו, אך הוא מוכשר גם בתחום הגאנג'וטסו, אולם מעט פחות בשני התחומים האחרים.
קאקאשי ידוע כ'השינובי המעתיק', מאחר והוא העתיק למעלה מ - 1000 טכניקות באמצעות השארינגאן שלו, שהשיג מחבר קבוצתו לשעבר, אוצ'יהא אוביטו.
אך למרות כל זה, לקאקאשי אין כמויות אדירות של צ'אקרה כמו לאוזומאקי נארוטו והושיגאקי קיסאמה, ולכן הוא מתעייף לאחר שימוש בטכניקות כמו הראסנגאן והמאנגאקיו שארינגאן, שדורשים צ'אקרה רבה.

שארינגאן - Sharingan
למרות שקאקאשי כלל אינו צאצא לשבט האוצ'יהא של קונוהא, הוא מחזיק בכוחו של השארינגאן.
השארינגאן הוענק לו על ידי חברו קבוצתו לשעבר אוצ'יהא אוביטו, תחת הדרכתו של הסנסיי שלהם, נאמיקאזה מינאטו, שידוע גם כיונדאימה הוקאגה. מאחר והוא לא אוצ'יהא, קשה לו יותר להשתמש בו, מאשר לחברי שבט האוצ'יהא. הודות לשארינגאן, קאקאשי זכה בכינוי 'הנינג'ה המעתיק'.
השארינגאן מעניק לקאקאשי יתרון רב בקרב, וכן יתרון הפתעה, כפי שניתן לראות בקרב מול זאבוזה, בו זאבוזה האמין כי בזכות עין השארינגאן, קאקאשי מסוגל לחזות את העתיד.מאנגאקיו שארינגאן - Mangekyo Sharingan
לא ידוע איך בדיוק, אך קאקאשי הצליח לפתח את המאנגאקיו שארינגאן שלו במהלך השנתיים וחצי בהם נארוטו התאמן עם ג'יראייה מחוץ לקונוהא.קאמוי - Kamui
טכניקת מאנגאקיו שארינגאן מקורית, שפותחה על ידי קאקאשי. על ידי ריכוז המאנגאקיו שארינגאן בנקודה מסוימת, קאקאשי גורם לאותה נקודה להתמוטט לתוך עצמה, וכך להעביר את החפץ שבאותה נקודה למיקום אחר. כידוע, מאחר והקאמוי הינה טכניקת מאנגאקיו שארינגאן, היא דורשת כמות רבה של צ'אקרה, ולכן קאקאשי מתעייף לאחר השימוש בטכניקה.ראיקירי - Raikiri
טכניקה מקורית של קאקאשי, אותה פיתח בגיל שלוש עשרה. למעשה, שמה המקורי של הג'וטסו הוא צ'ידורי, אך לאחר שקאקאשי חתך בעזרתו ברק, הג'וטסו זכה לשם חדש - ראיקירי.
קאקאשי מעצב את הצ'אקרה הרבה שמרוכזת בכף ידו ל'צורת להב' והזרמת צ'אקרת חשמל, ובכך יוצר 'להב' חשמלי שמסוגל לחדור כמעט כל דבר.כמו כן, קאקאשי פיתח גרסה שונה של הראיקירי שמאפשרת לו לתקוף את היריב ממרחק. הוא מפעיל את הראיקירי, אך שולח אותו קדימה בצורת כלב חשמלי שתוקף את המטרה.דוטון: שינג'ו זאנשו נו ג'וטסו - Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
קאקאשי עולה מתוך האדמה מאחורי היריב, תופס אותו וגורר אותו מטה לתוך האדמה כך שרק ראשו נשאר חשוף.ראיטון קאגה בונשין - Raiton Kage Bunshin
מתפקד כמו קאגה בונשין רגיל מלבד העובדה שכאשר הוא נפגע, הוא חוזר לצורת הברק שלו ומסוגל לחשמל את היריב.סויטון: סויג'ינהקי - Suiton: Suijinheki
קאקאשי יוצר סביבו קיר של מים. למרות זאת, טכניקה זו לא הייתה חזקה מספיק לעצור את שילוב הקאטון והפוטון של קאקוזו.פוג'ה הויין - Fuuja Houin
טכניקת פוינג'וטסו שנועדה לדכא את ההשפעות של סימנים וחותמות שונים. המשתמש כותב סימנים שונים על גופו של האדם המקולל בחותם ועל הסביבה ולאחר מכן מבצע את סימני הידיים הדרושים ומניח את ידו על החותם אותו הוא מנסה לחסום. בעקבות כך הכתובות ייסוגו חזרה אל אותו אדם ויקיפו את החותם בצורה מעגלית. הפוג'ה הויין יכול לדכא לגמרי חותמות חלשות יותר אך כשמשומש נגד חותמות חזקות יכולתו לחסום את החותם תלויה במידה מסוימת בכוח הרצון של בעל החותם. כך לדוגמא הג'וטסו לא יכל לחסום לגמרי את החותם המקולל שהונח על סאסקה ולכן היה תלוי בכוח הרצון שלו כדי למנוע מהחותם המקולל להשתחרר. מסיבה זו כאשר סאסקה אימץ לגמרי את החותם המקולל ולמד לשלוט בו הפוג'ה הויין איבד את השפעתו.סויטון: סויקודאן נו ג'וטסו - Suiton: Suikōdan no Jutsu
המשתמש גורם לזרם מים לעלות ממקור מים ולתקוף את היריב. קאקאשי העתיק טכניקה זו מקיסאמה.סויטון: דאיבאקופו נו ג'וטסו - Suiton: Daibakufu no Jutsu
המשתמש גורם לזרם מים עוצמתי לתקוף את היריב. קאקאשי גרם לזאבוזה לבצע טכניקה זו כדי שהוא יוכל להעתיק אותה.מאגן: נאראקומי נו ג'וטסו – Magen: Narakumi no Jutsu
טכניקת גנג'וטסו בסיסית הגורמת למטרה לראות מחזה מזוויע. קודם כל מעגל של עלים יופיע ויסתובב סביב המטרה שלאחר מכן תתעלף. כאשר המטרה מתעוררת היא תראה מחזה מזוויע אשר שונה בין אדם לאדם.סויטון: סויריודאן נו ג'וטסו – Suiton: Suiryuudan no Jutsu
המשתמש מבצע מספר רב של חותמות ידיים שבסופן הוא גורם לכמות גדולה של מים לעלות ממקור מים קרוב וליצור צורה של דרקון התוקף את היריב. קאקאשי העתיק טכניקה זו מזאבוזה.מיזו בונשין נו ג'וטסו – Mizu Bunshin no Jutsu
טכניקה המשתמשת במים כדי לייצור כפיל של המשתמש. כוחו של הכפיל הוא כעשירית מכוחו של המשתמש והוא נעלם לאחר פגיעה אחת, בנוסף הוא אינו יכול להתרחק יותר מידי מהמקור. קאקאשי העתיק טכניקה זו מזאבוזה.קאגה בונשין נו ג'וטסו – Kage Bunshin no Jutsu
קאקאשי משתמש בג'וטסו זה כדי ליצור כפילים מוצקים של עצמו כאשר הצ'אקרה שלו מחולקת שווה בשווה בניהם. זו גם הסיבה שקאקאשי לא עושה שימוש רב בקאגה בונשין כמו נארוטו למשל, מאחר ובניגוד אליו לקאקאשי אין כמויות צ'אקרה גדולות. כאשר הקאגה בונשין נעלמים כל הידע והניסיון שהם צברו חוזרים אל המשתמש.קוצ'יוסה: דוטון: טסויגה נו ג'וטסו – Kuchiyose: Doton: Tsuiga no Jutsu
גרסא שונה של טכניקת הזימון הרגילה המנצלת את אלמנט האדמה. כדי לבצע טכניקה זו קאקאשי מורח את דמו על מגילה ולאחר ביצוע חותמות הידים הנדרשות קאקאשי מכה באדמה עם המגילה וכתוצאה מכך מזמן את כלבי הנינג'ה שלו אל תוך האדמה. הכלבים נעזרים בחוש הריח המפותח שלהם כדי לאתר את המטרה בעיקר באמצעות ריח הדם של קאקאשי. כאשר הם מצליחים הם מגיחים מן האדמה ונושכים את המטרה, בכך מרתקים אותה למקום.דוטון: דוריוהקי - Doton: Doryūheki
ג'וטסו שמרים מהקרקע קיר אדמה ענקי. אולם, כאשר קאקאשי השתמש בג'וטסו זה, על הקיר התנשאו ראשיהם של ארבעה כלבי בולדוג גדולים.ראסנגאן - Rasengan
מסתבר, כי גם קאקאשי יודע להשתמש בראסנגאן, מה שהפתיע מאוד את נארוטו, אך רמת השליטה שלו בטכניקה הרבה פחות טובה משליטתו בראיקירי. בנוסף לכך, קאקאשי אף מסוגל ליצור ראסנגאן ביד אחת בלבד, בניגוד לנארוטו, שזקוק לעזרה מקאגה בונשין על מנת ליצור ראסנגאן.קוצ'יוסה נו ג'וטסו: כלבי נינג'ה - Kuchiyose no Jutsu: Ninken
הזימון העיקרי של קאקאשי הוא שמונה כלבי נינג'ה מיומנים, כשהיותר מוכר מביניהם הוא פאקון. שמותיהם הם - פאקון (Pakkun), אורושי (Urushi), שיבה (Shiba), אקינו (Akino), בול (Bull), גורוקו (Guruku), אוהיי (Uuhei) וביסוקה (Bisuke). כל אחד מכלבי הנינג'ה הללו מחזיקים ביכולות הבסיסיות של הנינג'ות, כגון הליכה על מים וטיפוס על עצים. קאקאשי מזמן את כלבי הנינג'ה בעיקר למטרות איתור, מהסיבה שחוש הריח שלהם, בתור כלבים, מפותח.