פרק 09 - שארינגאן קאקאשישם בעברית: שארינגאן קאקאשי
שם באנגלית: Kakashi the Sharingan User
שם ביפנית: Sharingan no Kakashi
תאריך שידור: 27-11-2002

לאחר שתוכניתם של סאסקה ונארוטו הצליחה לעבוד על זאבוזה, נארוטו עכשיו בעמדת תקיפה על זאבוזה, שכל ידיו עסוקות, ואינו יכול להגן על עצמו. על מנת להתחמק מהסכין שנארוטו זורק עליו, זאבוזה, בלי הרבה ברירה, משחרר את ידו מכלא המים של קאקאשי ומתחמק מהמתקפה של נארוטו. זאבוזה, עצבני לגמרי על נארוטו, מתכונן להתקפה עליו כדי להרוגו, אבל קאקאשי, שעכשיו מחוץ לכלאו, עוצר אותו מיד. נארוטו מספר כיצד כשהתקיף את זאבוזה עם כל השכפולים שלו זה היה רק כדי להסוות שכפול אחד שהפך לשוריקאן בעזרת שינוי צורה. לאחר שזרק אל סאסקה את ה"שוריקאן המדומה", סאסקה הבין את התוכנית והוציא את השוריקאן האמיתי שלו מהתיק תוך כדי שהוא מחביא את נארוטו שהפך לשוריקאן. לאחר שסאסקה זרק את השוריקאנים לעבר זאבוזה, שוריקאן-נארוטו התחבא בצל של השני וכך הצליחו השתים לשחרר את קאקאשי.

זאבוזה וקאקאשי ממשיכים בקרב האישי שלהם. זאבוזה מתחיל לעשות סימני ידיים כדי להתקיף במתקפה כלשהי, וקאקאשי, בעזרת השארינגאן, מעתיק כל מהלך של זאבוזה ומתקיף גם כן באותה מתקפה - "כדורי-דרקון מים" (Water Dragon Bullet) - מתקפה בה זרם מים יוצא מן האדמה (כמובן, רק אם יש מקור מים רב על האדמה) בצורת דרקון ומתפוצץ על היריב בכוח חזק. שתי המתקפות של קאקאשי וזאבוזה מתנגשות ומחסלות אחת את השניה, בזמן שהשתים ממשיכים לנהל קרב סכינים פיזי. זאבוזה, מבולבל לגמרי, לא מבין כיצד קאקאשי העתיק את המתקפה של זאבוזה בשניות בלבד, כאשר לידעיתו שארינגאן מעתיק מתקפה רק לאחר שהיא בוצעה כבר.
בינתיים, דמות מוזרה עם מסכה צופה על הקרב מהצד. הקרב נמשך, קאקאשי מעתיק כל צעד ותזוזה שזאבוזה עושה, דבר שמשגע לגמרי אותו (את זאבוזה). הוא מתחיל לראות אשליות מהשארינגאן כאילו ליד קאקאשי עומד שכפול שלו. קאקאשי מנצל את זה כדי להתקיף במתקפת מים משלו, "מפל מים אדיר", מתקפה בה כל מקור המים הופך למערבולת אחת ענקית שמתפוצצת על היריב בכוח אדיר. זאבוזה לא מבין כיצד המתקפה שהוא בעצמו התקיף חוזרת אליו בחזרה. המערבולת האדירה, שגורמת לכל המקום לרעוד, מעיפה את זאבוזה על עץ בכוח גדול, וקאקאשי תוקע אותו שם ע"י הצמדתו עם סכינים.
זאבוזה, שמבין שהוא הפסיד בקרב, חושב שקאקאשי מסוגל לראות את העתיד בעזרת השארינגאן. קאקאשי עונה לו בחיוב, וחוזה שהוא עומד למות, בדיוק כשמשום מקום מועפים אל זאבוזה שני מחטים שנתקעים לו בצוואר וכביכול הורגים אותו. קאקאשי ושאר החברה מופתעים לראות שזה הגיע מאותה מדמות מוזרה עם המסיכה. קאקאשי בודק את הדופק של זאבוזה ומגיע למסקנה שהוא אכן מת. אותה דמות מודה לקאקאשי בסיבה שהוא חיכה להזדמנות להרוג את זאבוזה. קאקאשי מזהה את הדמות, לפי המסיכה, כצייד נינג'ות (לעוד מידע בדקו את "דרגות הנינג'ה") מכפר הערפל. הדמות מורה בחיוב. זאבוזה, בתור נינג'ה שהפקירה את כפר הערפל, היה ניצוד ע"י ציידים מאותו כפר כדי לחסלו כך שהוא לא יגלה כל סוד. קאקאשי, מזהה לפי קולו של הדמות, שהוא נער כמו נארוטו והאחרים, אך הרמה שלו גבוהה מאוד.

נארוטו מתעצבן ולא מבין כיצד נער בגילו הרג בכל כך קלות ג'ונין חזק כמו זאבוזה. קאקאשי מסביר לו שבעולם הזה יש אנשים שאפילו יותר צעירים מנארוטו, אבל יותר חזקים ממנו (קאקאשי). אותו נער במסכה לוקח את גופת זאבוזה בסיבה שהוא הולך להפטר ממנו, מכיוון שגוף זה מכיל הרבה סודות של הכפר שלא רצויים להתגלות. וכך, בהבזק רוח, הוא נעלם.
קאקאשי מודיע לחבורה שהמשימה עוד לא הסתיימה, הם צריכים להביא את טאזונה לביתו. קאקאשי מתחיל ללכת כשפתאום בהפתעה הוא צונח על הרצפה ומתעלף.