פרק 08 - ההחלטה על שבועת הכאבשם בעברית: ההחלטה על שבועת הכאב
שם באנגלית: Decision Sworn on Pain
שם ביפנית: Itami ni Chikau Ketsui
תאריך שידור: 20-11-2002

קאקאשי, עדיין מכוון סכין לעבר צווארו של זאבוזה, אך זאבוזה רק צוחק. מסתבר שגם הזאבוזה הזה הוא שכפול מים, והאמיתי מתקיף את קאקאשי ומכוון לעברו את חרבו, אך קאקאשי מצליח להתחמק. זאבוזה מנצל את ההתגוננות של קאקאשי כדי לתת לו בעיטה ולאחר מכן הוא רץ במהירות אליו לעוד התקפה, אך קאקאשי נכנס למים כדי להתחמק בשנית. עכשיו, קאקאשי נפל למלכודת של זאבוזה, אומן מתקפות המים, שמתקיף במתקפת "כלא מים" (מתקפה בה המים הופכים למין בועת כלא המקיפה את האויב ללא דרך יציאה). עכשיו שקאקאשי לא מסוגל לזוז, זאבוזה מתכונן להרוג את טאזונה ושאר החבורה. למרות זאת, זאבוזה לא יכול לזוז כדי לתקוף את האחרים, מכיוון שאם יזוז כלא המים יפתח (מתקפה זו דורשת שהמתקיף ישאיר את ידו בבועת המים שבתוכה כלוא האויב). לכן מתקיף זאבוזה בשנית במיזו בונשין (כפילי מים). נארוטו, עדיין בלחץ מכך שנינג'ה חזקה כמו זאבוזה עומדת להתקיף אותו, מופתע ממתקפה מהירה של זאבוזה שבועט בו ומעיף את מגן הראש שלו(אותו מגן ראש שקיבל נארוטו מאירוקה כשהפך לנינג'ה רשמית). קאקאשי צועק לנארוטו והאחרים לברוח יחד עם טאזונה מכיוון שאין להם סיכוי לנצח את זאבוזה. סאסקה לא מחשיב בריחה כאופצייה, מכיוון שזאבוזה גם ככה יתפוס אותם במוקדם או במאוחר בלי קאקאשי איתם, לכן האופציה היחידה שנשארה היא להלחם חזרה.

סאסקה, רץ לעבר זאבוזה מוכן להתקפה - הוא זורק עליו שוריקנים, אותם זאבוזה מעיף בלי בעיה. סאסקה לא עוצר וקופץ עליו מוכן למתקפה, אך זאבוזה תופס אותו ומתחיל לחנוק אותו בצוואר ולאחר מכן להעיף אותו על הרצפה.
נארוטו מופתע שסאסקה הובס ועכשיו זאבוזה בא לטפל בו. הוא רוצה לברוח אבל הרגליים שלו לא זזות, הוא חושב שהוא עומד למות - הוא מנסה לקום כשפתאום כאב חד עובר בכל גופו. הפצע שעשה בידו עם הסכין מתחיל לכאוב שוב, דבר שמזכיר לנארוטו את השבועה שעשה לאחר הפצע. הוא מסתכל על זאבוזה ועל המגן ראש שלו שנמצא מתחת לרגלו של זאבוזה, אותו מגן ראש שהוא עבד קשה כל כך בשבילו. נארוטו מחליט להשיב מלחמה, הוא לא יברח! הוא מתחיל לרוץ לעבר זאבוזה, קאקאשי צועק לו לעצור, אבל מאוחר מדי, זאבוזה מחזיר לו באגרוף לפרצוף שמעיף את נארוטו כמה מטרים על הרצפה. נארוטו מתחיל באיטיות לקום כשפתאום מתגלה בידו המגן ראש, מסתבר שנארוטו רץ לזאבוזה כדי להחזירו. הוא שם את המגן ראש על ראשו ואומר לזאבוזה לזכור את השם, שיום אחד יהפוך להוקאגה, אוזומאקי נארוטו! טאזונה מתחיל להתפעל מנארוטו בזמן שלנארוטו צץ רעיון, אך הוא צריך שיתוף פעולה עם סאסקה. קאקאשי ממשיך לצעוק על השתים לברוח, אם הם יתקפו הם ימותו בסופו של דבר, אך נארוטו וסאסקה כבר החליטו על דעתם. זאבוזה מתחיל לצחוק על ה"נינג'ות צעצוע" ולהתרברב שכשהוא היה בגילם ידיו כבר היו מוחתמות בדם.

קאקאשי ששמע סיפורים על זאבוזה, מתחיל לספר שלפני הרבה זמן, כפר הערפל נקרא "כפר ערפל ההרג". בכפר זה היה משימה הכרחית לביצוע על מנת להפוך לנינג'ה - המבחן הסופי - להרוג אחד את השני. זכרונות אלה מעלים שמחה בזאבוזה, דבר שמחריד את נארוטו. זאבוזה ממשיך לספר כיצד חברי ילדות היו מופרדים לשתי קבוצות ומוכרחים להלחם אחד בשני, עד שאחד מהם נהרג. קאקאשי מספר שלפני 10 שנים חל שינוי בכפר ובוטלה משימה זו בגלל ילד משוגע אחד. אותו ילד, שבכלל לא היה מועמד להפוך לנינג'ה, הרג 100 מתוך המועמדים באותה שנה (שנה לפני השינוי בחוקי הכפר) ללא היסוס. זאבוזה נזכר בזה ומתחיל להתמלא בנוסטלגיה עד כמה כיף "זה" היה. הוא לא מחכה אפילו שניה ויוצא להתקפה על סאסקה דבר הגורם לו (לסאסקה) לעוף בחוזקה על הרצפה. זאבוזה ממשיך בעינוי סאסקה ומכניס לו אגרוף לצלעות. נארוטו מחליט לצאת לעזרה ומשתמש בקאגה בונשין ("העתק צל" - שכפולים). כל השכפולין של נארוטו מתחילים לקפוץ על זאבוזה אך הוא מעיף את כולם. נארוטו במהרה זורק לכיוון סאסקה שוריקאן גדול וסאסקה תופס אותו, כאשר הוא מבין את התוכנית של נארוטו. הוא זורק את השוריקאן, אך להפתעת השכפול של זאבוזה, זה לא מכוון אליו אלא לזאבוזה האמיתי שמחזיק בכלא של קאקאשי. למרות זאת, זאבוזה האמיתי לא נתקל בבעיות כדי לתפוס בשוריקאן בידו הימנית, אך פתאום עוד שוריקאן מגיע לכיוון זאבוזה. מסתבר שהשוריקאן שני התחבא בצללים של השוריקאן הראשון כאשר סאסקה השתמש במתקפת "שוריקאן צללים" (מתקפה שעובדת כמו הקאגה בונשין של נארוטו רק שהשכפול הוא בצורת שוריקאן). זאבוזה, למרות ששני ידיו תפוסות מצליח להתחמק גם מהשוריקאן השני בעזרת קפיצה. אך סאסקה מחייך, ויש סיבה, אותו שוריקאן שני פתאום משנה צורה לאחד השכפולים של נארוטו ומפתיע את זאבוזה לחלוטין!