פרק 03 - יריב? סאסקה וסקורהשם בעברית: יריב? סאסקה וסקורה
שם באנגלית: Rivals!? Sasuke and Sakura
שם ביפנית: Shukuteki!? Sasuke to Sakura
תאריך שידור: 17-10-2002

נארוטו קם בבוקר, מתכונן והולך לפגישת ההסבר בנושא תחילת דרכו כנינג'ה. בדרכו לכיתה, קונוהאמרו מחכה לו, מוכן לקרב, אך נארוטו אומר לו שאין לו זמן למשחקים והוא ממהר.

בינתיים, הארונו סאקורה, מתכוננת גם כן, לצאת אל פגישת ההסבר ובדרכה, פוגשת את יריבתה ימאנקה אינו, ושתיהן איכשהו מגיעות למצב שהן מתחרות אל הכיתה. כשהן מגיעות, סאקורה רצה מהר אל הבחור הכי פופולרי בכיתה- אוצ'יהא ססקה, ומבקשת לשבת לידו. מיד כל הבנות רבות מי תשב לידו, מה שגורם לנארוטו (שמאוהב בסקורה) לקנא. נארוטו מזנק על השולחן של ססקה ובוהה בו במבט כועס, עד שפתאום, מישהו דוחף אותו והוא נופל על ססקה והם הגיעו למצב של מעין נשיקה.

המורה, אומינו אירוקה, נכנס לכיתה ומסביר שכל התלמידים, יחולקו לקבוצות של שלושה. נארוטו, סאקורה וססקה יוצאים ביחד באותה קבוצה. נארוטו, מתרגש להיות בקבוצה ביחד עם סאקורה, סאקורה מתרגשת להיות בקבוצה ביחד עם ססקה וססקה- אדיש.

בהפסקה, נארוטו תוקף את ססקה בסתר, קושר אותו והופך אליו. נארוטו (בתור ססקה), הולך לדבר עם סאקורה, כדי לגלות מה היא חושבת עליו (על נארוטו). בדיוק כשנארוטו וסאקורה עומדים להתנשק, נארוטו מקבל כאב בטן ורץ לשירותים.

בשירותים, נארוטו מבין שרק בצורתו של ססקה, יוכל להתקרב לסאקורה. הוא מתכנן ללכת אל סאקורה בצורתו של ססקה ולהגיד לה שהיא מעצבנת, וכך היא תשנא את ססקה. אבל, בזמן שנארוטו היה בשירותים, ססקה השתחרר מהקשירה, החליף כמה מילים עם סאקורה ואמר לה בעצמו, שהיא מעצבנת. כשנארוטו יוצא מהשירותים, הוא פוגש בססקה ומחליט להרוג אותו. אבל, הבטן שלו שוב כואבת והוא רץ מהר לשירותים.

סאקורה, הבינה איך נארוטו הרגיש כשהיא לא הייתה נחמדה אליו, והחליטה להיות יותר נחמדה. נארוטו בדיוק יצא מהשירותים וסאקורה, שהחליטה להיות נחמדה, ביקשה ללוות אותו לכיתה. אבל נארוטו, מאשים אותה וצועק שהיא ססקה שמנסה לנקום בו.... ואז הוא רץ לשירותים עוד פעם.

בהמשך, מגלים שנארוטו שתה חלב מקולקל בבוקר.