פרק 02 - אני הוא קונוהאמרו!שם בעברית: אני הוא קונוהאמרו!
שם באנגלית: I am Konohamaru!
שם ביפנית: Konohamaru da Kore!
תאריך שידור: 10-10-2002

בתחילת הפרק מחליט נארוטו להשתמש בתמונה המוזרה ביותר שלו על מנת להירשם לבחינות הגנין. ההוקאגה השלישי (סארוטובי) אומר לו להחליף את התמונה משום שזאת תמונה חסרת טעם לחלוטין, לאחר כמה שניות ספורות משתמש נארוטו בג'וטסו הסקסי שלו (Sexy No Jutsu) על ההוקאגה. פתאומיות מגיח ילד קטן המנסה לתקוף את ההוקאגה, אך נהדף בקלות רבה על ידיו.
לאחר זמן קצר מאוד מגיע נינג'ה אחר, אשר נראה מאוד מודאג בנוגע לילד הקטן. הוא רואה את נארוטו ומבין שהוא עומד מול תשעת הזנבות (הקיובי). הילד הקטן טוען שנארוטו פשוט הפיל אותו אל הרצפה, בזמן שהילד הקטן נפגע ונפל בעצמו. נארוטו והילד הקטן שולחים מבטי תיגר אחד אל השני, בזמן שהנינג'ה הדואגת שנכנסה מקודם מתגלת כאוביסו, המורה של הילד הקטן שמתגלה כקונוהאמארו סארוטובי שהוא הנכד של ההוקאגה סארוטובי.
כאשר אוביסו נכנס נארוטו בורח מהמקום וכך עושה גם קונוהמארו במרדף אחריו, לבסוף הם נפגשים ומתחילים להתאמן בג'וטסו הסקסי של נארוטו שאותו קונוהמארו רוצה ללמוד (Sexy No Jutsu). בין השניים נפתח דיאלוג ובו שואל נארוטו את קונוהמארו מדוע הוא כל כך אובססיבי בנוגע לתפקיד של סבו ההוקאגה-וקונוהמארו משיב שהוא לא אוהב את זה שאנשים בכפר רואים אותו רק כנכדו של ההוקאגה ולא יותר מכך, לכן קונוהמארו אומר שהוא שואף להיות הוקאגה בשביל להוכיח את עצמו ונארוטו אומר לו שצריך לעבור דרך ארוכה בשביל להגיע למעמד גבוהה כזה.

בחלק השני של הפרק אירוקה וסארוטובי מדברים ביניהם על הגג של מפקדת ההוקאגה ואירוקה שואל את ההוקאגה מה דעתו על טופס ההרשמה של נארוטו לבחינות הגנין הקרבות. סארוטובי מסביר לו שהוא בעצמו קבע חוק בכפר שאסור לספר לנארוטו את האמת לגביו, את האמת בנוגע לזה שהוא הג'יצ'וריקי של תשעת הזנבות (קיובי) ושהוא יעניש את כל מי שישבור את חוק ההוקאגה הזה. בנוסף לכך הוא מוסיף ואומר שההוקאגה הרביעי רצה שהתושבים בקונוהגאקורה (כפר העלה הנסתר) יראו את נארוטו כגיבור ולא כאיום התמידי של הכפר.

לאחר חיפושים לבסוף מוצא אביסו את מיקומם של נארוטו וקונוהמארו. קונוהמארו אומר שהוא מנסה לחפש את הדרך שבה יוכל להכות בסבו ההוקאגה ולו פעם אחת, קונוהמארו משתמש בטכניקה (Sexy No Jutsu) שלמד על אביסו והוא מזדעזע מכך, שניות לאחר מכן נארוטו פוצח במתקפת (Kage Bunshin No Jutsu) (כפילי צל) שהופכים לאחר מכן לכפילות (Sexy No Jutsu). סארוטובי צופה בשלושתם דרך כדור הבדולח שלו ואביסו מדמם מאפו ונופל ארצה במהירות.
בסוף הפרק אומר נארוטו לקונוהאמרו שאין קיצורי דרך בדרך להגשים את החלום ולהיות הוקאגה ולאחר מכן אומר נארוטו לקונוהמארו שמהיום והלאה הם יריבים בכל מה שנוגע למטרה המשותפת- הדרך להיות הוקאגה!