פרק 19 - זבוזה מתפזר בשלגשם בעברית: זבוזה מתפזר בשלג
שם באנגלית: Zabuza Disperses into the Snow...
שם ביפנית: Zabuza Yuki ni Chiru...
תאריך שידור: 05-02-2003

גאטו מופיע יחד עם אנשיו. הוא מודיע לזאבוזה שיש שינוי בתוכניות וש"לצערו" עליו (על זאבוזה) למות. זאבוזה מודיע לקאקאשי שהקרב שלהם נגמר, מכיוון שבלי המשימה שלו להרוג את טאזונה, אין לו צורך במלחמה בו. גאטו, צוחק על זאבוזה ובועט בגופת האקו המת. דבר זה מעלה את העצבים של נארוטו שלא מבין איך זאבוזה עומד שם ולא עושה כלום בזמן שמשפילים מישהו שהיה לצידו כל השנים. זאבוזה מסביר שכמו שגאטו השתמש בו למטרותיו כך גם הוא השתמש בהאקו. דברים אלו לא מספקים את נארוטו שממשיך לצעוק על זאבוזה כיצד האקו תמך בו והחשיבו כבן אדם היחידי בעולם שהוא אוהב, וכיצד זה הגיוני שזאבוזה יכול להיות כל כך חסר רגישות, האקו הקריב את חייו למענו! דברים אלו ממש משפיעים על זאבוזה, הבן אדם הקר לב שבשבילו נינג'ות הם רק כלי מלחמה, מתחיל לבכות! הוא מבין מה האקו הקריב כדי להיות לצידו וכיצד נינג'ות הן אנושיות גם, ובלי רגשות הם אינן יכולות להיות כלי מלחמה.

זאבוזה מבקש מנארוטו שיביא לו את הקונאי (סכין) שלו, ונארוטו מבצע זאת. זאבוזה תופס את הקונאי בפיו ומתחיל לדהור לעבר גאטו. גאטו המפוחד בורח ואומר לאנשיו לתפוס אותו, אך ללא הועיל. זאבוזה הורג את כל מי שעומד בדרכו מבלי להשתמש בידיו, אך ורק עם פיו. לבסוף הוא מגיע אל גאטו ופוצע אותו, אך לפני שמספיק להורגו תוקעים בו כל אנשיו של גאטו חניתות בגב. זאבוזה הגוסס מסיים את מה שהתחיל והורג לגמרי את גאטו, ולאחר מכן נופל על הרצפה בעלפון. מי שעושה בדיוק ההפך, הוא סאסקה שפתאום מתעורר לאחר שכולם חשבו שהוא מת.
בדיוק כשכולם חשבו שהכל נגמר ויש סוף טוב, אנשיו של גאטו מחליטים לגרום עוד בעיות ולהרוג את כל תושבי העיר. קאקאשי מבין שהמצב רע כי כל הצ'אקרה שלו כבר נגמרה ואין לו יכולת להלחם חזרה. אך לעזרה של כולם באים לא אחר מאשר אינארי ותושבי העיר! נארוטו וקאקאשי מחליטים לעזור גם כן ומשתמשים בקאגה בונשין כדי להכפיל את עצמם ולהפחיד את אנשיו של גאטו שבורחים מהמקום.
זאבוזה הגוסס, מבקש מקאקאשי בקשה אחרונה לפני המוות, שיתן לו לראות את פניו של האקו בפעם האחרונה. קאקאשי מכבד את בקשתו ועושה כדבריו. וכך, זאבוזה מת לצד חברו לחיים, האקו.
מאוחר יותר באותו יום, טאזונה מספר לחבורה שהם סיימו לבנות את הגשר ושהם יתגעגעו אליהם הרבה. נארוטו מבטיח לאינארי שהוא יבוא לבקר ושמותר לו לבכות, אינארי לא עומד בזה יותר ומתחיל להתפרץ בדמעות דבר שגורם גם לנארוטו לעשות כך. טאזונה מחליט לקרוא לגשר על שם נארוטו בזמן שהחבורה הולכת חזרה לכפר העלה.