פרק 15 - קרב עיוור: השארינגאן מתפוררשם בעברית: קרב עיוור: השארינגאן מתפורר
שם באנגלית: The Fight in Zero Visibility: The Sharingan Crumbles
שם ביפנית: Shikai Zero no Tatakai Sharingan Kuzushi
תאריך שידור: 08-01-2003

קאקאשי מבין שנארוטו וסאסקה לא יוכלו לנצח את האקו, מהסיבה הפשוטה שהם לא מסוגלים להרוג בן אדם. בכך הם שונים מהאקו שהוא רוצח מלידה, ובכך יש לו יתרון עליהם גם אם יצליחו איכשהו לנצח את המתקפה הקטלנית שלו. זאבוזה מוסיף שזאת הסיבה למה נינג'ות אינן יכולות להיות באמת נינג'ות בכפר שלב כמו קונוהא, ושנינג'ה צריכה לעבור את הניסיון הגדול ביותר - הניסיון של הריגה.
קאקאשי מחליט שהדרך היחידה לצאת מנצחים מהקרב הזה הוא להשתמש בשארינגאן שלו. זאבוזה לא מחכה ומתקיף מיד כדי לעצור אותו, אבל קאקאשי עוצר אותו מנגד. זאבוזה צוחק ואומר שגם אם קאקאשי יצליח לנצח אותו, הוא יפסיד להאקו מכיוון שהוא לימד אותו (את האקו) כל מה שהוא (זאבוזה) יודע, והאקו רק שיפר את הטכניקות שלו לרמה שלא ניתנת לעצירה.
בינתיים, נארוטו מנסה בשנית להשתמש בקאגה בונשין שלו כדי להתקיף את המראות של האקו, אך שוב ללא הצלחה, אבל לא לחינם. סאסקה מצליח לראות במעורפל את האקו זז במהירות ממראה למראה ותוקף את השכפולים של נארוטו.
קאקאשי מתכונן להתקיף, אבל זאבוזה מזהיר אותו שהוא יודע איך לנצח את השארינגאן מכיוון שבקרב הקודם האקו עמד בצד לאורך כל הקרב וניתח את הפעולות של קאקאשי, ולבסוף הגיע למסקנה שהשארינגאן אינו בלתי מנוצח.
זאבוזה מתחיל במתקפת ערפל ונעלם בתוכו, קאקאשי פוקד על סאקורה להגן על טאזונה בכל מחיר. האקו מבין את מעשי זאבוזה ומחליט לחסל את נארוטו וסאסקה, אך להפתעתו נארוטו מתעקש להמשיך עם הקאגה בונשין ולתקוף עם כל שכפוליו. האקו מתחיל לזוז שוב במהירות כדי לחסל את השכפולים כשפתאום להביור אש כמעט ופוגע בו - מעשה ידיו של סאסקה שמתחיל לראות יותר ויותר את תנועותיו של האקו. סאסקה מנסה בשנית להתקיף ב"כדור אש" והפעם גם מצליח לפגוע קצת בהאקו.

האקו לא מאמין שסאסקה מצליח לראות אותו, וחושב שזה היה מזל בלבד. אבל סאסקה, בעזרת הקאגה בונשין של נארוטו, מצא דרך לנצח את האקו.
בינתיים בערפל, קאקאשי שמתקשה לראות משהו בערפל מצליח להגן על עצמו בפני השוריקנים שזאבוזה זורק עליו משום מקום. לאחר שזאבוזה מתקרב אליו קצת, קאקאשי שם לב שעיניו (של זאבוזה) עצומות לגמרי על מנת לנטרל את השפעת השארינגאן של קאקאשי עליו, ובתור "רוצח שקט", זאבוזה מסוגל לזהות מטרה רק לפי הקול שלה. זאבוזה מבין שהשארינגאן הוא אשלייה אופטית אחת גדולה ואין צורך לפחד ממנו.
זאבוזה נעלם שוב בערפל, קאקאשי עוצם את עיניו ומנסה לחוש את זאבוזה רק כדי להבין שהמטרה שלו היא בטח טאזונה וסאקורה. התמונה אכן עוברת לשתים האלו כשזאבוזה מתקיף עם החרב שלו.