פרק 14 - היפראקטיבי מספר 1: נארוטו מצטרף לקרבשם בעברית: היפראקטיבי מספר 1: נארוטו מצטרף לקרב
שם באנגלית: No. 1 at Surprising People, Naruto Joins the Battle!
שם ביפנית: Igaisei No. 1 Naruto Sansen!
תאריך שידור: 08-01-2003

בחלק הראשון של הפרק, מסופר בקצרה על כל האירועים המרכזיים שאירעו ב-13 הפרקים הראשונים של הסדרה, החל מהפיכת נארוטו לנינג'ה ועד לקרב עם זאבוזה על הגשר.
התמונה חוזרת לנארוטו שמתכוון להתקיף את האקו, כשפתאום זאבוזה זורק שוריקנים לעבר נארוטו. להפתעת כולם, האקו עוצר את המתקפה של זאבוזה בתירוץ שהוא רוצה להרוג את נארוטו, אך קודם הוא יסיים לטפל בסאסקה.

נארוטו מחליט שהוא לא נשאר מחוץ לקרב, ונכנס להפתעת כולם לאיזור המראות של האקו.
לסאסקה מתחיל להמאס מכל הסיפור, והוא מתקיף את המראות ב"כדור אש", מתקפה בה הוא מפיץ מפיו להביור אש בעוצמה חזקה, בתקווה שהמראות אכן עשויות מקרח והן יימסו, אך מתקפה זו לא עוזרת כלל. האקו מתקיף חזרה ופוגע בחוזקה בסאסקה ונארוטו.
נארוטו מחליט שהפעם תורו להתקיף, ומשתמש בקאגה בונשין ("העתק צל") כדי להכפיל את עצמו ולתקוף את כל המראות, אך האקו מראה שהוא מהיר בהרבה מנארוטו ובמתקפת נגד מחסל את כל השכפולים.

קאקאשי מבין שמתקפה זו היא חלק מהכוח הגנטי של האקו, ואפילו הוא לא מסוגל להעתיק אותה עם השארינגאן שלו - גורלם של נארוטו וסאסקה נחרץ.
האקו נזכר בשנית כיצד זאבוזה הציל אותו מהעוני והרעב ולקח אותו תחת חסותו, למרות שלא הכיר אותו בכלל. לכן הוא נמצא כאן כדי להגן עליו, ואם זה דורש להרוג את נארוטו וסאסקה הוא יעשה את זה.