פרק 13 - הטכניקה הסודית של האקו: קרח רדוףשם בעברית: הטכניקה הסודית של האקו: קרח רדוף
שם באנגלית: Haku\'s Secret Technique: Demonic Mirrors of Ice Crystal
שם ביפנית: Haku no Hijutsu Makyou Hyoushou
תאריך שידור: 25-12-2002

הקרב על הגשר נמשך. קאקאשי והחבורה מבינים שהלוחם במסיכה, האקו, אותו חשבו בהתחלה שהוא צייד נינג'ות (ראה עמוד "דרגות נינג'ה" לעוד מידע), בעצם עבד עליהם והוא עוזר לזאבוזה.
זה הוחלט, סאסקה ילחם בהאקו בקרב אחד על אחד.
בינתיים, בבית של טאזונה ומשפחתו, פולשים אנשיו של גאטו לבית ובכוח לוקחים את אמו של אינארי כשבוייה. אינארי מתחיל לבכות ולהזכר בכל מה שנארוטו ואביו אמרו לו, שבשביל להיות חזק צריך אומץ גם אם זה יסכן את חייך. הוא מחליט לפעול ולרוץ לעבר אנשיו של גאטו, שבתגובה מחליטים להרוג את הילד. ברגע האחרון מגיע נארוטו למקום ומציל את אינארי ואמו ממוות, כאשר הוא מספר שהוא ידע לחזור לבית כשראה חזיר בר פצוע לגמרי מחרבות קאטנה וסימנים נוספים על עצים שהובילו לבית, ומכך הסיק שעדיף שהוא יחזור. נארוטו משתמש ב"העתק צל" (Shadow Replication), ומחסל את אנשיו של גאטו. הוא מתנצל בפני אינארי על כל מה שאמר לו ומתחיל לרוץ לעבר הגשר.

בינתיים, שוב בזירת הקרב על הגשר, הקרב בין סאסקה להאקו נמשך כאשר שני הצדדים נמצאים בשיוויון מלא במהירות ובכוח. האקו מחליט לסיים את הקרב ומראה לכולם שהוא מסוגל להתקיף בעזרת יד אחת בלבד: הוא משתמש במתקפה בה המים על הקרקע הופכים לאלף מחטים שעפים לכיוון היריב. סאסקה מרכז צ'אקרה לרגליו, כמו שהתאמן ביער בימים לפני, מצליח להתחמק מהמתקפה ופותח במתקפת נגד בה בעזרת מהירות גדולה הוא מצליח להכניס בהאקו בעיטה ישר לפרצוף.
האקו מחליט להראות את הכוח האמיתי שלו - "קרח רדוף" (Demonic Ice), מתקפה בה הוא יוצר מהמים כמות גדולה של מראות העשויות מקרח ומקיפות את האויב. האקו, "נכנס" לאחת המראות, ומיד ההשתקפות שלו נראית בכל המראות.
קאקאשי, ששם לב שזוהי מתקפה קטלנית מדי בשביל סאסקה, רץ לעזרה אבל זאבוזה עוצר אותו מיד בסיבה שזהו הקרב של סאסקה והאקו.

הקרב נמשך, סיכות מתחילות לעוף על סאסקה מכל הכיוונים במהירות גדולה ופוצעות אותו בכל הגוף. בדיוק כשהכל נראה אבוד בשביל סאסקה, עף שוריקן משום מקום ופוגע בראשו של האקו, דבר שגורם לו ליפול על הרצפה ולהפסיק זמנית את המתקפה. מי אחראי לזריקת השוריקן? פצצת עשן, יש זיקוקי דינור, העשן מתפזר... זהו לא אחר מנינג'ה מספר אחת בהפתעת אנשים! אוזומאקי נארוטו!