פרק 115 - היריב שלך הוא אני!שם בעברית: היריב שלך הוא אני!
שם באנגלית: Your opponent is me!
שם ביפנית: Omae no aite ha kono ore da!
תאריך שידור: 22-12-2004

בתחילת הפרק שיקאמארו וחבורתו ממשיכים במרדף אחר סאסקה. הם מופתעים שאין מלכודות בדרך ומבינים ששלושת אנשיו של אורוצ'ימארו חושבים שז'ירובו כבר בדרך אליהם. שיקאמארו משנה את הצורה שלו לצורתו של ג'ירובו ומצטרף אל שלושת אנשיו של אורוצ'ימארו. הם מבחינים שזה לא ג'ירובו האמיתי, סאקון וטאיויה לוקחים את סאסקה וממשיכים הלאה. קידומארו (האיש בעל ששת הידיים) נשאר כדי להלחם בשיקאמארו. נארוטו, נג'י, קיבה ואקאמארו מנסים לפגוע בקידומארו במתקפות פתע אך כולם נכשלים, ונדבקים אל רשתות העכביש של קידומארו. נארוטו מנסה לחתוך את רשת העכביש בעזרת סכין הקונאי שלו אבל הוא לא מצליח. נג'י משתמש בביאקוגאן ורואה שהרשתות עשויות מצ'אקרה ולכן הם לא ניתנות לחתיכה.
קידומארו משחק משחק קטן עם נארוטו והכפילים שלו ומנחש מיהוא נארוטו האמיתי בכך שהוא הורג אותם אחד אחד לפי התור. הוא מגלה שכל ה"נארוטואים" שנתפסו על הרשת היו כפילים ואז נארוטו האמיתי מופיע מאחוריו ומנסה לתקוף אותו, אבל ללא הצלחה.

קידומארו מנסה לירוק על נארוטו עוד רשת עכביש אבל נג'י פתאום מופיע וחותך אותה באמצע, בעזרת אומנות הלחימה שלו שנקראת - ג'יוקן (ריכוז הצ'אקרה אל קצות האצבעות עד כדי כך שהצאקרה משנה את צורתה לסכין בקצה האצבעות). נג'י מבין שהוא היחיד בקבוצה שיכול להלחם בקידומארו ומבקש מכל השאר להמשיך במרדף אחרי סאסקה. שיקאמארו, נארוטו, קיבה ואקאמרו ממשיכים במרדף אחריי סאסקה בזמן שנג'י נשאר כדי לחסל את קידומארו. קידומארו אומר לנג'י שהוא ישחק איתו במשך שלוש דקות ולאחר מכן יסיים עם המשחק ויהרוג אותו. הוא מתחיל לירות על נג'י מטר של רשתות עכביש, נג'י חותך את רובם ומתחמק מהם, עד ששלושה רשתות פוגעות בו. אחת בגוף ושתיים בידיים ומדביקות אותו לעץ. הוא לא מצליח להזיז את הידיים ולכן הוא לא יכול לחתוך את הרשתות. בינתיים עברה רק דקה וקידומארו משתעמם ומחליט לסיים את המשחק. הוא מסביר לנג'י שאורוצ'ימארו סיפר לו על יכולות הג'יוקן ועל זה שהם יכולים לחתוך כל דבר בעזרת הידיים. קידומארו צוחק שנג'י לא יכול לעשות כלום בלי הידיים שלו ובינתיים מתחיל להכין בתוך פיו חנית עוקץ זהובה שתפגע בנג'י ותהרוג אותו. נג'י מתרכז ומתחיל להעביר את הצאקרה שלו לכל גופו. קידומארו יורה את החנית מהפה שלו שטסה לכיוון נג'י. בשניה האחרונה נג'י קורע את הרשת בעזרת גל צ'אקרה שהוציא מגופו, קופץ הצידה והחנית נתקעת בעץ. הוא מתחיל לרוץ על החנית שצידה השני מחובר לפיו של קידומארו ומגיע אליו. הוא אומר לו שאורוצ'ימארו לא ידע את העובדה שהוא (נג'י) יכול לשלוט בכל חורי הצ'אקרה שיש לו בגוף.

נג'י מתכונן להרוג את קידומארו בעזרת מתקפת ה-"האקקה-רוקוג'יו-האנשיו". שישים וארבע נקודות של אלוהות - בעזרת התקפה זו התוקף פוגע בכל שישים וארבע נקודות הצ'אקרה בגוף ומנטרל אותם. הנפגע לא יכול להזיז את גופו לאחר מתקפה כזאת.