פרק 114 - להתראות חבר! אני עדיין מאמין בך!שם בעברית: להתראות חבר! אני עדיין מאמין בך!
שם באנגלית: Goodbye, My Friend...! Even so, I believe
שם ביפנית: Saraba tomo yo...! Soredemo ore wa shinjiteru
תאריך שידור: 15-12-2004

בתחילת הפרק, כהמשך לפרק בקודם, צ'וג'י מדגים מתקפה חדשה: בובון באיקה נוג'טסו- טכניקת גודל-מוכפל חלקית. בטכניקה הזאת הוא מסוגל להגדיל חלקים מסוימים בגוף שלו, לפי בחירתו (לא, לא מה שעלה לכם בראש). הוא תוקף את ז'ירובו כמה פעמים, עד שמרסק אותו לרצפה, ז'ירובו מרים את צ'וג'י ומעיף אותו רחוק.

באוויר צ'וג'י משתמש במתקפה הסופית שלו: צ'ו באיקה נוג'טסו- אולטרה גודל-מוכפל. צ'וג'י נהייה ענק בגודל עצום, הוא משתטח על ז'ירובו ומשוכנע שניצח. אבל ז'ירובו, העלה את עצמו למצב של קארסד סיל רמה שניה ובלי שום בעיות מרים את צ'וג'י, מכניס לו מכה בבטן וצ'וג'י מתעופף באוויר וחוזר לצורה הראשונית שלו. הכוח מהגלולות שלקח, כבר התפוגג וכל מה שנשאר, זה התופעות לוואי. צ'וג'י, שוכב על האדמה וסובל מכאבים חזקים בזמן שז'ירובו עומד מעליו ולועג לו.

בינתיים, קיבה, שיקאמרו, נארוטו ונג'י, ,שסמכו עליו שיחזור, כותבים לו דברים על העצים כדי שידע לאן ללכת. צ'וג'י, מבין שהוא לא יכול לנצח, ומחליט לקחת את הגלולה האדומה, הגלולה החזקה ביותר, למרות שהתוצאות לכך, הן מוות. עד שצ'וג'י לוקח את הגלולה, ז'ירובו מתכונן לתת את מכתו הסופית, במטרה להרוג את צ'וג'י. אבל להפתעתו כשהאבק מתפזר מתגלה לו שצ'וג'י כבר לא מולו, ומה שנשאר אלו רק כמה פרפרים. צ'וגי, עומד מאחוריו כשכוחו מחודש לגמרי וחזק פי מאה מכוחו ההתחלתי. עם שתי כנפי צ'אקרה בצורת כנפי פרפר על גבו ובלי טיפת שומן מיותרת בגוף, צ'וג'י מוכן לנקום בז'ירובו על כל מה שהוא אמר על חברו הטוב שיקאמרו.

ז'ירובו מתעצבן ומסתער על צ'וג'י באגרוף, אך ללא הצלחה. צ'וג'י, עוצר את האגרוף, בלי מאמץ מיוחד. הוא מחזיר לז'ירובו אגרוף בכוחו החזק ביותר ומשכיבו על הרצפה. לאחר מכן, הוא תופס את ז'ירובו על הרצפה ובשיא הכוח מכניס לו אגרוף עם כל הצ'אקרה שנשארה לו בגוף (המוווון צ'אקרה) לתוך החזה והורג אותו.

צ'וג'י, קם בזהירות ומתהלך בקושי, כאשר נגמרה לו כל טיפת כוח בגוף. הוא עוקב אחרי פרפר תוך כדי שהפרפר מוביל אותו לעץ מסוים. צ'וג'י נזכר, איך שאבא שלו אמר לו שיום אחד, הוא ימצא חבר אחד שיכבד אותו, למרות שהוא יותר שמן ואיטי מאחרים. צ'וג'י, תמיד חשב שהחבר הזה הוא שיקאמרו, שתמיד היה נחמד אליו למרות הכל, אבל כשראה שגם נארוטו וקיבה כתבו לו על העץ, שהם מחכים לו, הוא הבין שיש לו יותר מחבר אחד שמכבד אותו.

צ'וג'י, נשכב על האדמה ולא קם יותר. שיקאמרו, בזמן שממשיך במרדף אחרי סאסקה עם שאר החבורה, מרגיש משהו בקשר לצ'וג'י אבל זה לא עוצר אותו כדי להמשיך במשימה.