פרק 111 - חמישית קונוהא + ווף (אקאמרו)! נתפרע עם התהוות קיר הברזל - חלק בשם בעברית: חמישית קונוהא + ווף (אקאמרו)! נתפרע עם התהוות קיר הברזל - חלק ב
שם באנגלית: Wan, Invincible Formation Goes In Force!
שם ביפנית: Sesshoku - Oto shi hitoshuu no jitsuryoku
תאריך שידור: 24-11-2004

הפרק מתחיל בכך שרואים את סאסקה ואת לוחמי הצליל מקיפים אותו.
סאקון אומר לסאסקה שלאורוצ'ימרו יש הודעה בשבילו ? שהוא צריך למות פעם אחת.

הקבוצה התחילה את המסע לכיוון סאסקה.

שוב, לוחמי הצליל וסאסקה. סאסקה מופתע מהבקשה המוזרה. סאקון מוציא צנצנת קטנה עם כדורים שחורים קטנים, טאיויה מסבירה שהקללה של סאסקה היא כרגע ברמה 1, הוא צריך לקחת את הגלולות כדי להגיד לרמה 2. סאסקה שואל מה יקרה לאחר שהוא ימות, סאקון מסביר לו את הטכניקה שתעזור לו להיות בטוח ממתקפות צד כלשהן.
לבסוף, סאסקה פותח את המכסה, מוציא גלולה אחת ומכניס לפה, לאחר שניות סאסקה נופל ארצה, כאשר סאקון מזמן קופסה וג'ירובו מכניס את סאסקה פנימה. לוחמי הצליל משתמשים בטכניקת Shikokumujin - שיקוקומוג'ין (ארבעת החתימות של הערפל האפל), אשר תחתום את סאסקה בתוך הקופסה עד לאחר סיום התהליך. שלב ראשון הסתיים.

גאנמה ו3 גונינים מכפר העלה חשים בכוחות של לוחמי הצליל. גאנמה וראידו הולכים לכיוון לוחמי הצליל. גאנמה מתעניין הדבר שיש בתוך החבית, כאשר קידומורו ושאר לוחמי הצליל מפעילים את הקארסד סיל. סאקון מתקיף ראשון את גאנמה, כאשר כולם נכנסים לקרב.
גאנמה וראידו ? נכשלו.

קבוצת הגאנינים ושיקאמרו ממשיכים לנוע כאשר אקאמרו מריח ריח זה דם ומזהיר את קיבה.

2 הגונינים באים לשדה הקרב של לוחמי הצליל עם גאנמה וראידו ורואים שהם מחוסלים.
שיזונא מרפא את גאנמה ואת ראידו.

כאשר קיבה שיקאמרו נארוטו צ'וג'י ונג'י ממשיכים ללכת, הם מחליטים להמשיך לעקוב אחרי סאסקה למרות החשש להילחם באויבים. אקאמרו מריח משהו חשוד ושיקאמרו מזהה פתק מתפוצץ. והם מחליטים להיזהר יותר מעכשיו.

חזרה לקונוהא, לי עומד מול הפסל של כל הוקאגה שהיה לקונוהא. הוא ניצב מול המדרגות ומחליט לעלות אותם, רגע לפני שהוא עולה טסונאדה עוצרת אותו ואומרת לו שעדיין מוקדם מידי. טסונאדה עוזרת לו להחזיק את הקביים שלו שוב, ומביאה לו את התרופה שהיא הכינה לו כדי שהמצב שלו ישתפר. ואז שנייהם הולכים.

שוב לחבורת הגאנינים ושיקאמרו, הולכים מעל מלכודות. נארוטו נזהר שלא ללכת על המלכודות, כאשר הוא לא רואה אחת, שיקאמרו רץ לעברו ולפתע נארוטו עוצר באוויר כאשר שיקאמרו משתמש ב Kagemane no Jutsu - קאגהמאנה נו ג'וטסו (טכניקת העתק צל) ועוצר את נארוטו.
נג'י משתמש ב Byakugan - ביאקוגאן (עיניים לבנות( ומזהה את לוחמי הצליל.

חזרה ללוחמי הצליל, לאחר הקרב עם גאנמה וראידו הם יושבים ונחים.
בינתיים שקבוצה הגאנינים ושיקאמרו מתקרבים לכיוון לוחמי הצליל, קידומורו מארגן רשת חוטי עכביש שיגרום לו לדעת מתי קבוצת הגאנינים קרובה.
סאקון קם בפתאומיות וזורק קונאי לכיוון שיקאמרו. מתברר שהקונאי היה מחובר ל3 פתקי התפוצצות. ושיקאמרו ונג'י עפים.