פרק 01 - אוזומקי נארוטו מגיע!שם בעברית: אוזומקי נארוטו מגיע!
שם באנגלית: Uzumaki Naruto Arrives!!
שם ביפנית: Sanjou! Uzumaki Naruto
תאריך שידור: 10-03-2002

הפרק מתחיל כאשר רואים שועל ענקי נלחם מול איש מיסתורי שנמצא על צפרדע ענקית. לאחר מכן, רואים תינוק שרק נולד, שעל ביטנו רואים חותם שנחתם לפני זמן קצר. התינוק, כמובן, הוא נארוטו.

לאחר מכן, מראים את נארוטו לאחר כמה שנים, צובע בצבעים את פסלי הקדושים ביותר בכפר, שזה רק חלק קטן ממעשי הקונדס שלו. נארוטו מנסה לברוח מהנינג'ות שמנסות לעצור אותו - אבל לא מצליחות. אך אז, אירוקה, המורה של נארוטו באקדמיית קונוהא(כמו "גן", רק שבו לומדים דברים נינג'ות), מופיע - ונארוטו נבהל ונופל על הרצפה.

לאחר שאירוקה גורר את נארוטו לכיתה, הוא שואל אותו מדוע הוא מבריז מהשיעורים. אחרי הכל, נארוטו נכשל בשני בחינות המעבר האחרונות. בשביל לתת לנארוטו הזדמנות נוספת, הוא עורך מבחן נוסף - לכל הכיתה, וכמובן שכל הילדים האחרים בכיתה מתעצבנים עליו. המבחן יהיה על Henge no Jutsu, טכניקה שנארוטו דווקא די טוב בה.

מיד לאחר מכן, המבחן מתחיל, וכל אדם בכיתה משתמש בטכניקה כדי להשתנות למורה, אירוקה. כעת, הגיע תורו של נארוטו לנסות את מזלו. אך להפתעת כולם, הוא משתמש בOiroke no Jutsu, והופך לבחורה ערומה ובלונדינית. אירוקה כמובן, כועס על נארוטו, ומאחר ונארוטו עשה לא מעט מעשי קונדס באותו היום - אירוקה מצווה על נארוטו לנקות את פסלי ההוקאגה הקדושים, שעליהם קישקש. לנארוטו לא אכפת מזה, בטענה שאין לו בשביל מה לחזור הביתה(תזכרו - נארוטו הוא יתום!), אז אירוקה מבטיח לו שיקח אותו לאכול ראמן, אם יסיים את העבודה. זה בהחלט גרם לנארוטו לעשות את העבודה במלוא המרץ.

בארוחת הערב, בדוכן הראמן, אירוקה מסביר לנארוטו למה אסור לצייר על פסלי ההוקאגה. דוגמא שלו, הייתה שההוקאגה השלישי הקריב את חייו כדי להגן על הכפר מקיובי. נארוטו מבטיח לו שיום אחר הוא יהיה הוקאגה ויהיה חזק יותר מכל האחרים. הוא מבטיח שיבוא יום וכולם ידעו עד כמה הוא חזק.

יום לאחר מכן, נערך מבחן מעבר נוסף, על Bunshin no Jutsu, שזאת הטכניקה שנארוטו הגי גרוע בה. נארוטו מנסה להשתמש בטכניקה, והוא מצליח ליצור כפיל אחד בלבד - שנראה כמו בובה. אירוקה מיד מודיע לנארוטו שהוא נכשל, אך מוזיקה, המורה הנוסף שצפה בבחינה, אמר שלפי דעתו עדיף שישקול שוב האם להעביר את נארוטו או לא. אחרי הכל, נארוטו השתכפל. אירוקה עונה לו כי כל האחרים מסוגלים ליצור לפחות 3 כפילים, ונארוטו מסוגל ליצור כפיל אחד בלבד, שהוא לא יעיל בכל מקרה.

בסוף יום הלימודים, כל הילדים יוצאים בריצה החוצה אל הוריהם בשמחה, בקריאות "אמא, אבא, עברתי את הבחינה!", תוך כדי לבישת מגני המצח, אשר מסמלים את מעבר הבחינה. נארוטו הוא היחיד מכל האקדמייה שלא עבר את הבחינה, ורואים אותו יושב על נדנדה בפינה חשוכה בחצר. כמה הורים שראו את נארוטו עצוב, לבד, אמרו כי מגיע לו, כי הוא הקיובי. ההורים ראו את נארוטו כהקיובי בכבודו ובעצמו.

מאוחר יותר, אירוקה מדבר עם נארוטו, ואומר לו שהוא יודע איך הוא יוכל לעבור את הבחינה. נארוטו כמובן, מגיב בהתלהבות, ומיזוקי מספר לו על מגילת החותמים - מגילה אשר מכילה את הטכניקות הכי מסוכנות ורצחניות שיש. מאוחר יותר בלילה, מיזוקי דופק בעצבנות על דלתו של אירוקה ומעיר אותו. הוא אומר לו שנארוטו לקח את מגילת החותמים מאיזור ההוקאגה. באותו הזמן, נארוטו יושב על האדמה, מביט במגילה על רשימת הטכניקות. הטכניקה הראשונה שהוא רואה, היא טכניקת הKage Bunshin.

לאחר שכל הכפר הוזעק וחיפש את נארוטו, אירוקה מצא אותו ראשון. נארוטו, היה מלוכלך כולו וגם עייף, אך מרוצה. הוא אמר לאירוקה שהוא למד טכניקה שיכולה לגרום לו לעבור את הבחינה. אירוקה שואל את נארוטו מי סיפר לו על המגילה, והוא אמר שמיזוקי. אירוקה מזהה במהירות את מה שמיזוקי מתכנן, ואז הוא מותקף ע"י מיזוקי, שרוצה את המגילת החותמים לעצמו.

מיזוקי ביקש מנארוטו את המגילה, אך נארוטו סירב. מיזוקי החליט לזעזע אותו עם סיפור הסוד הכמוס ביותר בכפר. כמובן שאירוקה התנגד, אך זה לא עזר. מיזוקי סיפר לו שלפני 12 שנה, חוק חדש נחקק, אשר אסר להזכיר את העובדה שנארוטו הוא קיובי, שהרג את הוריו של אירוקה והרס את הכפר לחלוטין, ושזאת הסיבה שכולם שונאים אותו.

אחר כך, מיזוקי זרק שוריקן ענק אל נארוטו. אירוקה אומר לו להתכופף ורץ אליו. אירוקה חטף את השוריקן בגב וכך הציל את חייו של נארוטו. נארוטו לא מבין למה אירוקה היה נחמד אליו. אירוקה מגיב כי שניהם אותו הדבר. בידיוק כמו שלנארוטו אין הורים והוא עושה דברים מגוכחים במטרה לקבל תשומת-לב, אירוקה, גם עשה דברים מגוכחים מאותה הסיבה. מיזוקי טוען שאירוקה משקר, ולכן נארוטו בורח משניהם עם המגילה.

אירוקה מגיע לנארוטו ומבקש את המגילה, אבל נארוטו מזהה שזה לא אירוקה אלא מיזוקי ומסרב. מיזוקי שואל את נארוטו איך הוא זיהה אותו, ונארוטו משתנה בחזרה לאירוקה ואומר "אם אני אירוקה האמיתי, איך אתה יכול להיות אירוקה?". אירוקה אומר למיזוקי שנארוטו הוא לא קיובי, אלא אוזומאקי נארוטו מכפר העלה הנסתר. דבר זה מרגש את נארוטו האמיתי, ששמע את הכל בסתר. לאחר מכן, מיזוקי נשבע כי יהרוג אותו, אך נארוטו מופיע ומאיים על מיזוקי שאם רק יגע באירוקה, הוא יחוסל. מיזוקי מתגרה בו, ונארוטו משתמש בKage Bunshin no Jutsu, שלמד ממגילת החותמים. תוך רגעים, כל האיזור היה מוצף בכפילים של נארוטו מסביב מיזוקי, רק שלא כמו כפילים רגילים, אלה כפילים ממשיים עם גוף אמיתי. נארוטו מחסל את מיזוקי בלי בעיות. אירוקה מודה לו, אומר לו לעצום את עיניו, והוא קושר לו את מגן המצח, אשר מסמל את עבירת הבחינה. נארוטו מאושר עד מאוד וקופץ על אירוקה, וכך נגמר הפרק.