שינאו

שינאו - Shinno
הסנסיי של אמארו, אשר מתגלה בהמשך כאנטגוניסט הראשי בסרט השני של שיפודן. שינאו הוצג בתחילת הסרט כאדם טוב לב. אופיו של שינאו גרם לאמארו, הקונואיצ'י שהוא לקח תחת חסותו, להעריצו.

פרטים אישיים-
גיל -
משקל -
גובה -


ביוגרפיה-
בהיותו שינובי, שינאו החליט למצוא את המגילה של הביג'ו בעל 0 הזנבות- רייבי. לאחר שהוא מצא את המגילה בקונוהא, שינאו, במשך 15 שנה, הזין את רייבי באפלה שבלב האנשים. בנוסף, שינאו הגיע לכפר של אמארו, ואף ריפא אותה ממחלה קשה. עם השנים, שינאו קיבל מעמד של כבוד בכפר, ואף לקח תחת חסותו של אמארו. ידוע כי שינאו היה לוחם, אך הוא החליט להציל חיים של אנשים במקום.

רקע-
הסרט השני-
שינאו נראה לראשונה מרפה ניצול מקונוהא במצב אנוש. לאחר שהוא מוצא את אמארו, השניים יוצאים ביחד עם הינאטה, סאקורה ונארוטו בחזרה לכפר שלהם. לאחר שהתברר כי הכפר נהרס, שינאו מציל את אמארו, אשר נפלה למלכודת של קונאים. לאור העובדה שהוא ספג את המתקפה; שינאו נהרג בידיה של אמארו, וזאת קוברת אותה.
בהמשך, מתברר כי שינאו שרד, ואף הוא חושף בפני נארוטו ואמארו את פניו האמיתייות; במקור, הוא השתמש באמארו כדי לחתום את רייבי- הביג'ו בעל 0 הזנבות. הוא זה שהרס את הכפר, והוא תיכנן במדויק את מהלך תוכניותיו. שינאו משתמש בצ'אקרה האפלה, ומנצח את נארוטו בקלילות.
שסאסוקה מגיע, הוא מצליח לגרום לשינאו להשתמש במנה נוספת של צ'אקרה אפלה. מעשה זה גורם לשינאו לאבד את כל כוחותיו, והוא מחליט להתמזג עם רייבי.
לבסוף, באמצעות שיתוף פעולה, נארוטו משתמש בטורנדו רסנגאן, ומביס בנקל את שינאו. סאסוקה משתמש ב- CS2, ומחסל את שינאו אחת ולתמיד.

סגנון לחימה-
כשהוא משתמש בצ'אקרה האפלה, שינאו מקבל כוח חסר גבולות, ובד בבד, נהיה לוחם עוצמתי במיוחד. הצ'אקרה האפלה מאפשרת לו לפתוח את שמונה השערים, ושימוש חופשי בצ'אקרה עצמה. כמו כן, שינאו מסוגל להציל את עצמו גם מפגיעה סופנית, ולחדש את גופו. עובדה זו גרמה לאורוצ'ימארו לחשוק ביכולותיו כל כך.
שימוש בצ'אקרה האפלה מעניקה לשינאו כוח פיזי עצום, ואף משנה את מראהו בצורה דרסטית לחלוטין.