אמארו

אמארו – Amaru
הדמות המרכזית בסרט השני של שיפודן, קשרים. מאז ומעולם, אמארו העריצה את הסנסיי שלה- שינאו- אשר הציל את חייה לפני מספר שנים. במהלך הסרט, אמארו יוצרת קשר מיוחד עם נארוטו. בנוסף, אמארו מחזיקה בתוכה את הביג'ו בעל 0 הזנבות- רייבי.

פרטים אישיים-
גיל -
משקל -
גובה -


ביוגרפיה-
בילדותה, אמארו חלתה במחלה קשה, שאפילו טובי הרופאים בכפר לא הצליחו למצוא לה תרופה. הכל השתנה ברגע ששינובי מסתורי, העונה לשם שינאו, הצליח לרפות את אמארו, ואף לקח אותה תחת חסותה. למרות שהכפר לעג לה, אמארו תמיד זכתה להערות טובות משינאו, אשר גרמו לה להעריץ את שינאו יותר מכל אדם אחר.

רקע-
הסרט השני-
אמארו נראית לראשונה בקונוהא, מחפשת את הסנסיי האובד שלה- שינאו. לאחר שהיא מוצאת אותו, היא יוצאת עם נארוטו, סאקורה, הינאטה ושינאו בחזרה לכפר שלה. בהמשך, נארוטו והשאר מגלים כי אמארו היא בעצם בת.
בהגיעה לכפר שלה, מגלה אמארו כי הוא הושמד קליל. היא נופלת למלכודת של קונאים, וניצלת ע"י שינאו, אשר מת בידיה מספר שניות לאחר מכן. אמארו קוברת אותו, ונזכרת בכל הדברים אשר עברה איתו בילדותה.
לאחר מכן, אמארו משתמשת באפלה שבליבה, וחושפת את רייבי- הביג'ו בעל 0 הזנבות. נארוטו משכנע את אמארו לא להקשיב לאפלה שבליבה, וזאת מצליחה לעצור את רייבי. אמארו נכנסת ביחד עם נארוטו לחורבות, ופוגשת את שינאו. לצערה, אמארו הבינה כי הייתה רק חלק בתוכניתו של שינאו, מה שפוגע בה מאוד. עם בואו של סאסוקה, אמארו יוצאת לשחרר את אנשי הכפר שלה, ואת הינאטה. היא נזכרת בדבריו של נארוטו, אשר ניסה בכל מאודו להחדיר בה תקווה.
לאחר שהצליחה, אמארו מצילה את נארוטו, בעוד שזה הצליח להציל את שינאו והשניים נוחתים על בטנו של גאמאבונטה.

סגנון לחימה-
בזכות הסנסיי שלה, שינאו, אמארו מסוגלת להשתמש בטכניקות רפואיות בסיסיות. ידוע כי אמארו מעוניינת להפוך לקונואיצ'י מקצועית.