אובה הסרט


נארוטו אובה (OVA) הסרט


שם האובה ביפנית:  Konoha no Sato no Dai Undoukai!

שם האובה באנגלית: Konoha Annual Sports Festival
שם האובה בעברית: פסטיבל הספורט השנתי של קונוהא
זמן יציאה: עם הסרט הראשון
משך אובה: 11 דק'
 


תקציר:
הפסטיבל השנתי התחיל, בפסטיבל זה נערך טורניר בין קבוצות הגנינים בקונוהא. הקבוצות מאותגרות במשימות קבוצתיות שונות, הקבוצה הזוכה בתחרות תזכה לחופשת סוף שבוע. הבעיה היא שלנארוטו יש בעיות משלו....   

           

עלילה:
הטורניר השנתי של קונוהא התחיל, וקבוצות הגנינים מתבקשים להגיע לאתגר הראשון. כשנארוטו חשב שהוא ינצח בקלות עם הקבוצה שלו, כאב בטן תקף אותו והוא היה חייב ללכת לשירותים. הבעיה היא שהאתגר התחיל, לא היה לו זמן ללכת לשירותים. הקבוצה שלו עברה את האתגר בשלום, בדרכו לשירותים הוא נתקל בתור ארוך של ממתינים. כאב הבטן רק התחזק, הוא אפילו חשב להיכנס לשירותים של הבנות, העיקר לשחרר את זה! אבל האתגר השני התחיל וכל הקבוצות היו התבקשו להגיע לאתגר. עם כאב הבטן המוגבר שלו, נארוטו, איכשהו, מצליח לשרוד את האתגר השני. הוא נזכר שיש גם שירותים למשתתפים בתחרות, אך ברגע שהוא הגיע לשם, צ'וג'י הרס הכל עם טכניקת טנק הבשר שלו. נארוטו לא ויתר, הוא יצר מאות כפילים של עצמו, אולי אחד מהם ימצא שירותים. בסופו של דבר הוא העלים את כל הכפילים, חלקם היו בשירותים וחלקם לא. הבעיה היא שכשהוא סוף סוף בא להיכנס לשירותים, הכפילים נעלו את הדלת מבפנים, מה שאומר שהוא לא יכל להיכנס לשירותים. כאב בטן חזק מתמיד תקף אותו, הוא היה חייב להיכנס לשירותים! האתגר השלישי התחיל, גם אותו הוא עבר בשלום, איכשהו.

הגיע האתגר האחרון- מרוץ שליחים. החפץ שהקבוצה הייתה צריכה לעביר הגיע אליו, אמנם בדרך מוזרה, אבל הגיע. כאב הבטן התחזק, הוא לא יכל לזוז, אך נארוטו לא ויתר, הוא אמר לעצמו שאחרי המרוץ הזה הוא פשוט ימשיך לרוץ לעבר השירותים. נחוש מתמיד, הוא רץ הכי מהר שהוא יכול, עקף את כולם והגיע ראשון, כשהוא ממשיך לרוץ לעבר השירותים שיקאמארו תפס אותו עם הצל באמצע הריצה. כולם באו לברך את נארוטו על הניצחון, אך הוא לא יכל להחזיק את זה עוד, זה היה חזק ממנו. בבת אחת, ליד כולם, הוא שחרר את כל מה שהיה לו בבטן. היה ריח נוראי, אנשים יכלו להתעלף, אבל הכי חשוב, נארוטו הרגיש מצויין לאחר מכן.