האובה השלישי


נארוטו האובה (OVA) השלישי
שם האובה ביפנית:
Tsuini gekitotsu! Jōnin tai Genin!! Musabetsu dairansen taikai kaisai!!
שם האובה באנגלית: Finally a clash! Jounin VS Genin!! Indiscriminate grand melee tournament meeting!!
שם האובה בעברית: סוף סוף מתעמתים! ג'ונין נגד גנין!! מפגש טורניר הקרבות הגדול!! 

*מומלץ לראות מפרק 100

 תקציר:
האובה בעיקר מכוון לאלה שיש להם את המשחק השלישי של נארוטו לסוני 2- Naruto Narutimate Hero 3. במהלך האובה נערך טורניר, כל נינג'ה מקבלת קריסטל, קריסטל כחול וגנינים וקריסטל אדום לצ'ונינים וג'ונינים. האובה בא להראות את מקומם של הקריסטלים במשחק Naruto Narutimate Hero 3.
 
 


עלילה:
הטורניר התחיל, כל אחד יכול להשתתף, המטרה של המשתתפים היא להשיג כמה שיותר קריסטלים, הנינג'ה שיהיו לו הכי הרבה קריסטלים יזכה בקביעת חוק חדש בקונוהא!
האויב היחידי שנארוטו חיפש בטורניר היה קאקאשי, במהלך חיפושיו הוא ראה המון נינג'ות נלחמות. סאקורה, אינו, שינו, קאנקורו, גאררה, לי, גאי, נג'י, אסומה ועוד המון נינג'ות אחרות.
בסופו של דבר, לאחר חיפושים מרובים, נארוטו מצא את קאקאשי. באותו זמן קאקאשי נלחם בסאסקה, הוא היה איטי מדי וסאסקה מצא את קאקאשי לפניו.
להפתעתו הרבה של קאקאשי, נארוטו סאסקה החליטו לשתף פעולה ולהלחם בקאקאשי ביחד. הם נלחמו יפה מאוד, עד שקאקאשי לקח להם את הקריסטלים, אחרי שזה קרה הם נארוטו וסאסקה החלו להתווכח מי אשם.... שוב.
לפני שקאקאשי הלך, הוא אמר לנארוטו שאין לו סיכוי לנצח אותו בטורניר, ונעלם. נארוטו לא היה מוכן להקשיב לדבריו והיה נחוש בדעתו לנצח את קאקאשי בכל מחיר!