האובה הראשון

 נארוטו האובה (OVA) הראשון

 


שם האובה ביפנית:
Akaki Yotsuba no Kurōbā o Sagase
שם האובה באנגלית: Find the Crimson Four-Leaf Clover
שם האובה בעברית:  למצוא את תלתן הארגמן בעל ארבעת העלים
תאריך יציאה: שנת 2003

משך אובה: 17 דקות*
האובה לא קשור לעלילת הסדרה, אך מומלץ לראות אותו מפרק 25.


 
תקציר:
קונוהאמארו מבקש מנארוטו טובה- לעזור לו למצוא את תלתן הארגמן בעל ארבעת העלים. יחד, כצמד, נארוטו וקונוהאמארו מחפשים אחר הצמח, נכנסים לאזורים אסורים ומסכנים את חייהם.
  

                        


עלילה:
קונוהאמארו שומע שקאדה, הילדה שהוא אוהב, נאלצת לעזוב את הכפר. באותו זמן, הוא שומע על צמח המסוגל להגשים כל משאלה- תלתן הארגמן בעל ארבעת העלים.
הצמח נמצא באזור הנקרא "אקאגאהארא", באותו אזור נהגו לעשות את בחינות הצ'ונין. כשקונוהאמארו סיפר לנארוטו על קאדה והצמח, נארוטו הסכים לעזור לקונוהאמארו וקיבל את המשימה. יחד, נארוטו וקונוהאמארו נכנסים אל "אקאגאהארא" על מנת למצוא את הצמח המיוחד. בדרכם אל הצמח הם מפעילים את כל המלכודות, אך הם לא מוותרים, נארוטו לא יוותר בקלות כזאת, אם הוא יצליח  במשימה הזאת הוא יהיה צעד אחד קרוב יותר אל תואר ההוקאגה! עם תקווה זו, הם סוף סוף מצאו את הצמח. התלתן היה ממוקם מתחת לפסל, מעבר להישג ידם. הם הזיזו את הפסל והשיגו את הצמח, הבעיה היא שברגע שהפסל הוזז ממקומו, המון בובות (מריונטות) יצאו מהאדמה והחלו להתקיף את השניים! לפתע, סאסקה וסאקורה הגיעו לעזרה! החבורה נלחמה יחד, כצוות. הבובות לא הפסיקו להגיע, הם מיד הבינו שכדי להפסיק את תנועת הבובות עליהם להחזיר את הפסל למצב קדמותו. היחיד שהיה קרוב לפסל היה לא אחר מקונוהאמארו! קונוהאמארו קיבל על עצמו את המשימה וניסה להרים את הפסל בכל הכוח, בסופו של דבר הוא הצליח, הבובות הפסיקו לנוע והחבורה ניצלה. 
קונוהאמארו ניגש אל קאדה וסוף סוף הביא לה את התלתן, אך זה לא עזר, קאדה נאלצה לעזוב את הכפר. המשאלה שבעצם התלתן נותן, היא בעצם המשאלה של הנבחנים להצליח בבחינה.