הסרט הרביעי

נארוטו - הסרט הרביעי
שם הסרט ביפנית: Naruto: Shippūden the Movie (לא ידוע עדיין)
שם הסרט באנגלית: Naruto: Shippūden the Movie
שם הסרט בעברית: נארוטו מסעות ההוריקן הסרט.
תאריך היציאה: 4 באוגוסט, 2007.

*הסרט מתרחש בתקופה של שיפודן - בחלק השני של הסידרה כשהדמויות בוגרות.

תקציר ועלילה:

תקציר:
מוריו, שנשמתו הוחזרה לעולם על ידי יומי ואנשיו, הוא שד בעל עוצמה אדירה המתכנן להשיג את גופו ולהשתלט על העולם על מנת ליצור ממלכה של 1,000 שנים. כעת רוק לי, היוגה נג'י, הארונו סאקורה ואוזומקי נארוטו נושאים את עול הישרדות העולם על כתפיהם במשימתם להגן על הכוהנת הגדולה של מדינת השדים, היחידה שיכולה לחתום את מוריו בשנית. בנוסף למוריו, על נארוטו להלחם בגורל, משום שהכוהנת הגדולה, שכל חזיונותיה התגשמו, חזתה את מותו!

עלילה:
מוריו, שנשמתו הוחזרה לעולם על ידי יומי ואנשיו, הוא שד בעל עוצמה אדירה המתכנן להשיג את גופו ולהשתלט על העולם על מנת ליצור ממלכה של 1,000 שנים. כעת רוק לי, היוגה נג'י, הראנו סאקורה ואוזומקי נארוטו נושאים את עול הישרדות העולם על כתפיהם במשימתם להגן על הכוהנת הגדולה של מדינת השדים, היחידה שיכולה לחתום את מוריו בשנית.

נארוטו וחבריו נאלצים להלחם באנשיו של מוריו, המצוידים בצ'אקרות מוזרות שנותנות להם כוחות מדהימים. האופי הרע והקר של הכוהנת הגדולה מתגלה בתור הצגה אחת גדולה, היא בעצם אדם טוב לב שסובל רבות משום שעל מנת להגן עליה אנשים רבים מתו. נארוטו רוצה להוכיח לכוהנת שאפשר לשנות את הגורל, והוא מתכוון לחיות כדי להוכיח זאת!

קישורים:

- הורדה ישירה לסרט (באנגלית)

- הורדה לביטורנט של הסרט (באנגלית)

- הורדה לביטורנט של הסרט (בעברית)