הסרט השלישי

נארוטו - הסרט השלישי

הוכרז לראשונה ב6 לאוגוסט 2005 בפתיחת הסרט השני. הסרט שוחרר בDVD ב25 לאפריל 2007. 100,000 האנשים הראשונים שראו את הסרט קיבלו יו-יו של נארוטו במתנה. הסרט, כמו קודמיו, היה בעל אנימציה מתקדמת ומרהיבה שהדהימה את כל הצופים לאורך כל הסרט.שם הסרט ביפנית: Dai Koufun! Mikazuki Jima no Animal Panic Dattebayo!
שם הסרט באנגלית: The Animal Riot of Crescent Moon Island
שם הסרט בעברית: מהומת החיות הגדולה של אי הירח.
תאריך היציאה: 5 באוגוסט, 2006.

*הסרט אינו קשור לעלילת הסדרה, הוא נכלל כחלק מהפילרים - מומלץ לראות את הסרט שהגעתם לפחות לפרק 136 באנימה.

תקציר:

אוזומאקי נארוטו, יחד עם האטאקה קאקשי, הארונו סאקורה ורוק לי מוצמדים למשימה להגן על נסיך ארץ הירח, מיצ'ירו ובנו היקארו במהלך טיולם בעולם. הנסיך עשיר, ולכן קונה כל מה שרוצה. אך אף אחד לא היה חושב שהטיול יכול להתדרדר כל כך. כאשר השיירה מגיעה חזרה לארמון של ארץ הירח, מתברר שהתחוללה מהפכה ושאחד האצילים בגד בו וניסה להרגו בעזרת חבורת נינג'ות מוכשרות שמתבררים להיות חזקים משנראים!

עלילת הסרט:

אוזומאקי נארוטו, יחד עם האטאקה קאקשי, הארונו סאקורה ורוק לי מקבלים משימה להגן על נסיך ארץ הירח מיצ'ירו ובנו היקארו במהלך טיולם בעולם. הנסיך העשיר קונה כל דבר שרוצה ומאמין שכל דבר אפשר להשיג בכסף. במהלך הטיול הם מגיעים לקרקס, שבו הופיע נמר שן-חרב גדול. היקארו מתאהב בנמר ומחליט לקנות אותו. לבסוף, מיצ'ירו קונה את כל הקרקס.

לאחר חזרתם לארץ הירח, הם מגיעים לארמון לגלות מהפכה. שאבאדאבה, אחד האצילים בארץ, לקח את מקומו של המלך ע"י שכירה של שלוש נינג'ות מוכשרות וחזקות שנפטרו ממנו. שאבאדאבה מתכנן לעשות את אותו הדבר גם למיצ'ירו והיקארו, כיוון שהם היורשים החוקיים של המלך. הוא מורה על הכוחות הצבאיים לחסלם, אך בעזרת קבוצה של חיילים שנשארה נאמנה למלך הם מצליחים להימלט.

הקבוצה נמלטת למערה נסתרת, בה מיצ'ירו מגלה שאביו עדיין חי, אך מת לאחר זמן קצר. מילותיו האחרונות של אביו היו שמה שחשוב בחיים זה לא הכסף. לאחר מכן, הוחלט לנסות להבריח את מיצ'ירו והיקארו למקום אחר, אך התוכנית סוכלה ע"י הנינג'ות השכירות. הנסיך נלכד, אך נארוטו מספיק לעצור אותם לפני שלקחו גם את היקארו.

מה יהיה על הנסיך? האם החבורה תצליח לחלצו?

דעה אישית על הסרט:

הסרט הזה עמד בסטנדרטים שקבעו הקודמים לו, בעזרת אנימציה מתקדמת ומדהימה, עלילה טובה וקרבות מרתקים. אני אהבתי את הסרט, ואני בטוח שכל אחד שיצפה בו יחשוב כך. הסרט נכלל בפילרים מכיוון שאין לו שום קשר לעלילה המקורית של הסדרה, אך הסרט טוב ומומלץ בחום.

קישורים:

- הורדת הסרט עם תרגום באנגלית
- הורדת הסרט עם תרגום בעברית